Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené prevádzkarne (SK) -     Chov rýb [ Fish farming ]

Aktualizované dňa 7. 11. 2018


Chov rýb [ Fish farming ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam chovov rýb vedený v zmysle § 6 ods. 2 písm. l) zákona č. 39/2007 o veterinárnej starostlivosti v znení neskorších predpisov. [List of aquaculture production business according to Article 6 paragraph 2 letter l) of Act No 39/2007 Coll. On veterinary Care as amended.]



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie .Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo /
Approval number
Nazov / Name Adresa / Adress Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kontakt / Contact Druhy / Species Poznámky / Remarks
RI - PD 1 SK AGRO RYBIA FARMA s. r. o.
Štrajková 1 Handlová Prievidza Trenčiansky RYB   Sumček africký 
RL - DK 4 SK BENFISCH Milan Beňuš, Zakamenné - farma na produkciu rýb
Zakamenné Dolný Kubín Žilinský LOS    
RL-LE 3 SK Bijacovce
54 Bijacovce Levoča Prešovský LOS    
SK 9 - 104 DONA s. r. o. Veľké Revištia, Rybníky Iňačovce
Iňačovce Michalovce Košický KAP    
RL - SL 1 Sk Dušan Reľovský
Kolačkov 183 Nová Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský LOS    
RI-DS 1 SK EVITAL s.r.o.
Hubice 213 Hubice Dunajská Streda Trnavský RYB    
RL - RV 4 SK farma Dobšiná
Rybárska 4 Dobšiná Rožňava Košický LOS    
RL - DK 1 SK Farma Hate s. r. o Párnica
Párnica Dolný Kubín Žilinský LOS    
RL - DK 2 SK Farma Nižná, Jozef Magiera
Nižná Dolný Kubín Žilinský LOS    
RN - RV 3 SK farma Rozňava
Hrnčiarska 34 Rožňava Rožňava Košický KAP, LOS    
RV 9 - 3/2003 farma Rožňava
Hrnčiarska 34 Rožňava Rožňava Košický KAP, LOS    
RL-TO 1 SK Farmový chov rýb - farma Koniarovce
Koniarovce 264 Koniarovce Topoľčany Nitriansky LOS    
RK-PB 1 SK FISH&AGRO farma s. r. o.
Jilemnická 56/30 Lednické Rovne Považská Bystrica Trenčiansky KAP    
RL - ZM 1 SK František Rajtár
Hlavná č. 255 Tesárske Mlyňany Zlaté Moravce Nitriansky LOS    
RK-NZ 10SK Harley rybník
Juraja Dószu č.1 Tvrdošovce Nové Zámky Nitriansky KAP    
RN - PE 2 SK Hať Veľké Bielice
Veľké Bielice Partizánske Trenčiansky KAP, LOS    
RL - LM 4 SK hospodárstvo Demänovská dolina
Pavčina Lehota č. 4 Pavčina Lehota Liptovský Mikuláš Žilinský LOS    
RN - PD 1 SK Hydináreň Peter Fantura
Lány 1159/9 Bojnice Prievidza Trenčiansky KAP, LOS    
RK-BN 1 SK Chov rýb - vodná nádrž Nedašovce
Nedašovce Bánovce nad Bebravou Trenčiansky KAP    
RK - RS 2 SK Chov rýb Polina
Polina Revúca Banskobystrický KAP    
RL - MT 6SK Chov Záhradky 353/13
Kláštor pod Znievom Martin Žilinský LOS    
RK-TV 2 SK Chovný kaprový rybník
Jarkova 61 Malý Ruskov Trebišov Košický KAP    
RN-KK 2 SK Ján Kozub
SNP 152/54 Spišská Stará Ves Kežmarok Prešovský KAP, LOS    
TN 5-6-1 Ján Vicena, Ryby - Siete
Kubrická 2 Trenčín Trenčín Trenčiansky KAP, LOS    
RL - CA 2 SK Jaroslav Hnitka
Staško 606 Staškov Čadca Žilinský LOS    
RL - MT 5 SK Jozef Polonec - SHR
Žabokreky č.154 Žabokreky Martin Žilinský LOS    
RL-KK 1 SK Jozef Zibura
Tvarožná č. 163 Kežmarok Kežmarok Prešovský LOS    
RL - BS 1 SK Jurajštôlniansky tajch
Osadná 1 Banská Štiavnica Banská Štiavnica Banskobystrický LOS    
RK - KN 2 SK Kalnay Július, Rybníky retenčná nádrž Búč
Búč Komárno Nitriansky KAP    
RN - PD 2 SK Katarína Hromádková, OKRASNÉ RYBNÍKY
Remata - Ráztočno Prievidza Trenčiansky KAP, LOS    
Rl - LM 3 SK KLIETKY Liptovská Mara
Liptovská Sielnica Liptovský Mikuláš Žilinský LOS    
RK - DS 1 SK Kolter a. s., Sádky Boheľov
Boheľov Dunajská Streda Trnavský KAP    
RL - DT 1SK Krivec 415
Hriňová Detva Banskobystrický LOS    
RN - BN 1 SK Kulháň 298
Zlatníky Bánovce nad Bebravou Trenčiansky KAP, LOS    
RL - ZA 3 SK Lesné spoločenstvo Štiavnik s.r.o.
Štiavnik 1339 Štiavnik Bytča Žilinský LOS    
RL - MT 4 SK Lipňové hospodárstvo
ul. Na Bystričku Martin Martin Žilinský LOS    
RK - KN 1 SK Ľudovít Végh, Chovný rybník Trávnik
parcelné číslo 226, Trávnik Trávnik Komárno Nitriansky KAP    
RL - ZA 1 SK M.V.M. Rybos s.r.o.,Rybníky Pažite
Belá Žilina Žilinský LOS    
RN - PD 3 SK Marta Pálešová - MI - MA
Malinová 313 Malinová Prievidza Trenčiansky KAP, LOS    
RK - DS 3 SK MATERIK s.r.o., Jazero Dekády
Baka Dunajská Streda Trnavský KAP    
RK - NZ 8 SK Mikulášov Dvor
parcela č. 97/1 Dubník Nové Zámky Nitriansky KAP    
RK - PK 3 SK Milan Svitek SHR, prevadzkáreň Modra a Vištuk
Komenského 14 Modra Pezinok Bratislavský KAP    
RL - LM 6 SK Odštepný závod Liptovský Hrádok, LS Čierny Váh
Juraja Martinku 110/6 Liptovský Hrádok Liptovský Mikuláš Žilinský LOS    
RK - ZH 1 SK OZ Rybolov Prestavlky
Prestavlky 259 Prestavlky Žiar nad Hronom Banskobystrický KAP    
RL - ZC 2 SK PaeDr. Ľubomír Urban - BLANC
Kollárova Ostrý Grúň Žarnovica Banskobystrický LOS    
RL - LE 2 SK Parcela KNC č.10108/5, katastrálne územie Levoča
Levoča Levoča Prešovský LOS    
VK - LC - 01 Parný mlyn č.2602
Lučenec Lučenec Banskobystrický KAP    
RK-KS 2 SK Perínsko - Chýmske rybníky
Perín Chým Košice Košický KAP    
RN - BR 1 SK PhDr. Jozef Oravkin, rybochovné zariadenie Závadka nad Hronom
Závadka nad Hronom Brezno Banskobystrický KAP, LOS    
RL-PP 2 SK Poľnohospodárske družstvo Mlynica
Mlynica 78 Mlynica Poprad Prešovský LOS    
RL - PP 3 SK Poprad - Veľká, rybník Velický potok
parcela č. 1953/15 Poprad - Veľká Poprad Prešovský LOS    
RL - RV 5 SK PP rybárstvo Zemplín s.r.o., farma Hrhov (sádka 1)
Hrhov Rožňava Košický LOS    
SK 9 - 3 Pstruhárstvo Biely Potok
Lepeňkáreň 13 Ružomberok Ružomberok Žilinský LOS    
SK - 09 - 20 Pstruhárstvo Príbovce
Príbovce 258 Príbovce Martin Žilinský LOS    
RL - LM 2 SK Radkovská zátoka
Liptovská Sielnica Liptovský Mikuláš Žilinský LOS    
RN - HE 1 SK RaS s.r.o., Rybníky pri Brestove
Brestov Humenné Prešovský KAP    
RN - KE 1 SK REALFIN s. r. o., Rybník Poľov
Košice Košice Košický KAP, LOS    
RN - GA 1 SK Rybáreň Svätého Petra
Dolné diely 1 Jelka Galanta Trnavský KAP, LOS    
RN - MT 1 SK Rybárstvo Brčná s.r.o.
Slovianska dolina Valča Martin Žilinský LOS    
RK - MA 2 SK Rybárstvo Jakubov
Jakubov Malacky Bratislavský KAP    
09 - 17 Rybárstvo Kamenný potok
Francúzskych partizánov 33 Vrútky Martin Žilinský LOS    
RL - MT 2 SK Rybárstvo Krpeľany,Milan Mazáň
Krpeľany č.340 Krpeľany Martin Žilinský LOS    
RL - TR 2 SK Rybárstvo Mošovce - Čerňakovo
Mošovce Turčianské Teplice Žilinský LOS    
9 - 108 Rybárstvo Požehy s. r. o., rybníky Diviaky
ČA 1197/4 Turčianske Teplice Turčianské Teplice Žilinský LOS    
9 - 92 Rybárstvo Požehy s. r. o.,rybníky Dubové
Dubové 273 Dubové Turčianské Teplice Žilinský LOS    
RK - DS 2 SK Rybárstvo s. r. o. Karáp, Rybníky Boheľov
Boheľov Dunajská Streda Trnavský KAP    
RN - MA 3 SK Rybárstvo Stupava s. r. o.
Park 2 Stupava Malacky Bratislavský KAP, LOS    
SK 9 - 1/2003 Rybárstvo Zemplín s. r. o., Rybníky JOVSA
Jovsa Michalovce Košický KAP    
RN - TR 1 SK Rybárstvo Žarnovica - Čremošné
Žarnovica - Čremošné Turčianské Teplice Žilinský KAP, LOS    
RN - PE 1 SK RYBHOS s. r. o Skačany, Rybné hospodárstvo - Skačany č. 494
Skačany Partizánske Trenčiansky KAP, LOS    
RL - ZA 2 SK Rybia farma Krasňany
Krasňany 298 Krasňany Žilina Žilinský LOS    
RL - MT 3 SK Rybné hospodárstvo
Stráne 53 Martin Martin Žilinský LOS    
RL - LM 5 SK rýbné hospodárstvo Kráľova Lehota - Žabí Kút
Kráľova Lehota Liptovský Mikuláš Žilinský LOS    
RL - RK 2 SK rybné hospodárstvo MsO SRZ
k. ú. mesta Ružomberok Ružomberok Ružomberok Žilinský LOS    
RL - PD 2 SK Rybné hospodárstvo Temeš
Temeš Prievidza Trenčiansky LOS    
RK - TT 3 SK Rybničné hospodárstvo Horná Krupá
Rybníčky pod vodnou nádržou Boleráz Trnava Trnavský KAP    
RK - NR 4 SK rybník Alekšince
Alekšince Nitra Nitriansky KAP    
RK - TN 3 SK Rybník Baračka
Trenčianske Teplice Trenčín Trenčiansky KAP    
RL - ZA - 4 SK rybník Bárdy

Kľače Žilina Žilinský LOS    
RL - PN 3 SK Rybník Bašovce, časť Hliník
č. 169 Bašovce Piešťany Trnavský LOS    
RN - ZH 1 SK Rybník BOROVICA
Trnavá Hora Žiar nad Hronom Banskobystrický KAP, LOS    
RK - PK 1 SK Rybník Hájiček
Budmerice Pezinok Bratislavský KAP    
RL-SL 2 SK Rybník Hraničné
Mníšek nad Popradom Stará Ľubovňa Prešovský LOS    
RN-SK 1 SK Rybník Chotča - pri ceste

Chotča Svidník Prešovský LOS    
RN-SK 2 SK Rybník Chotča pri farme - hospodársky dvor Blednica
Chotča Svidník Prešovský LOS    
RK - PK 2 SK Rybník Jur
Svätý Jur Pezinok Bratislavský KAP    
RK - NR 2 SK rybník Kolíňany
Kolíňany Nitra Nitriansky KAP    
RK - NR 3 SK rybník Lukáčovce
Lukáčovce Nitra Nitriansky KAP    
RN - PB 1 SK Rybník Moldatín Horná Marikova
Horná Marikova Horná Marikova Považská Bystrica Trenčiansky KAP, LOS    
RK- NZ 11 SK Rybník Mužla, k. ú. Mužla - parcelné č. 943/1, 943/3

Mužla Nové Zámky Nitriansky KAP    
RL - ZH 1 SK Rybník PITELOVÁ - Záhrady
Pitelová Žiar nad Hronom Banskobystrický LOS    
RN - PN 2 SK Rybník Striebornica
Moravany nad Váhom Piešťany Trnavský KAP, LOS    
RL - CA 1 SK rybník Svrčinovec
Svrčinovec Čadca Žilinský LOS    
RN - SL 4 SK RYBNÍK V HUMNE s. r. o.
Budovateľská 10 Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský KAP, LOS    
RK - BS 1 SK Rybník Vysoká
Vysoká Banská Štiavnica Banskobystrický KAP    
RN-SK 3 SK Rybník Vyškovce - hospodársky dvor

Vyškovce Svidník Prešovský LOS    
RL - PN 2 SK Rybník Výtoky
Hubina 395 Hubina Piešťany Trnavský LOS    
RN - RV 2 SK rybníky Hrhov
Hrhov Rožňava Košický KAP, LOS    
RN-TN 1SK rybníky Ivanovce
Ivanovce Trenčín Trenčiansky KAP, LOS    
R L- ZM 2 SK Rybníky Jedľové Kostoľany
Jedľové Kostoľany Zlaté Moravce Nitriansky LOS    
RK - LV 2 SK Rybníky Keť
Keť Levice Nitriansky KAP    
9 - 17 rybníky Kláštor pod Znievom
Kláštor pod Znievom Martin Žilinský KAP, LOS    
RN - CA 1 SK rybníky Raková - Trstená
Hlboké Raková Čadca Žilinský KAP, LOS    
RL - PD 1 SK Rybníky Sebedražie
Sebedražie Prievidza Trenčiansky LOS    
RL - DK 6 SK Rybníky Vyšný Kubín
Vyšný Kubín Dolný Kubín Žilinský LOS    
RN - RS 1 SK Rybníky Vyšný Skálnik
Vyšný Skálnik Rimavská Sobota Banskobystrický KAP, LOS    
RK - MA 5 SK RYBNO- HYDINOVÁ FARMA Pernek
Pernek Malacky Bratislavský KAP    
RL - ZC 1 SK RYBOCHOV ostrý Grúň
Ostrý Grúň Žarnovica Banskobystrický LOS    
RL - BB 1 SK Rybochovné zariadenie Ľubietová
Ľubietová Banská Bystrica Banskobystrický LOS    
RK - ZV 1 SK Rybochovné zariadenie Očová, r.č.3-5520-4-2
Očová Zvolen Banskobystrický KAP    
RN - TN 2 SK Rybochovné zariadenie Petrova Lehota
Petrova Lehota 130 Petrova lehota Trenčín Trenčiansky KAP, LOS    
RL - BB 2 SK Rybochovné zariadenie Polomka Hámor
Polomka Brezno Banskobystrický LOS    
RN - PP 1 SK Rybochovné zariadenie Svit
Okružná ul. 16 Svit Poprad Prešovský KAP, LOS    
RN-MA 2 SK Rybochovné zariadenie Veľké Leváre
Veľké Leváre Malacky Bratislavský KAP, LOS    
RL - PN 1 SK Rybospol s.r.o
Lazy 1006 Drahovce Piešťany Trnavský LOS    
RK - TN 1 SK Ryby Opatovce
Trenčianske Stankovce Trenčín Trenčiansky KAP    
RK - TN 2 SK Ryby Opatovce
Trenčianske Stankovce Trenčín Trenčiansky KAP    
RN - TT 1 SK Ryby,rybky MB
Hlavná č.137 Zeleneč Trnava Trnavský KAP, LOS    
RN - PN 1 SK SÁBA s.r.o, Penzión rybársky dvor
Bratislavská cesta 151 Piešťany Piešťany Trnavský KAP, LOS    
RN - KK 1 SK SALMOTHERM - Invest s.r.o
Vrbov č. 299 Vrbov Kežmarok Prešovský KAP, LOS    
RN - PN 3 SK SETA PLUS s.r.o.
Bašovce 169 Bašovce Piešťany Trnavský KAP, LOS    
RK - SI 1 SK Skalické rybníky
Skalica Skalica Trnavský KAP    
RK - PE 1 SK Slovenský rybársky zväz - Klatova Nová Ves, časť Janova Ves
Klátova nová Ves Partizánske Trenčiansky KAP    
RK - TO 2 SK Slovenský rybársky zväz MO Topoľčany, VN Horné Štitáre
Horné Štitáre Topoľčany Nitriansky KAP    
RK - TO 1 SK Slovenský rybársky zväz MO Topoľčany, VN Krtovce
Topoľčany Topoľčany Nitriansky KAP    
RK - TO 3 SK Slovenský rybársky zväz MO Topoľčany, VN Urmince
Urmince Topoľčany Nitriansky KAP    
RN - ZA 1 SK SRZ - RADA Žilina, stredisko Bytča
Družstevná ul. Bytča Bytča Žilinský KAP, LOS    
RK - DS 4 SK SRZ - Rada Žilina, stredisko Kľúčovec
Medveďov Dunajská Streda Trnavský KAP    
RK - MA 3 SK SRZ - RADA Žilina, stredisko Malé Leváre
Malé Leváre Malacky Bratislavský KAP    
RK - NR 1 SK SRZ - RADA Žilina, stredisko Malé Zálužie
Malé Zálužie 134 Malé Zálužie Nitra Nitriansky KAP    
RL - PB 1 SK SRZ - RADA Žilina, stredisko Považská Bystrica
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky LOS    
9 - 18 SRZ - RADA Žilina, stredisko Slovianska dolina
Valča Valča Martin Žilinský LOS    
RN - DK 3 SK SRZ - RADA Žilina, stredisko Trstená, Rybníky Trstená
Trstená Dolný Kubín Žilinský LOS    
RK - RS 1 SK SRZ - Rada Žilina, stredisko Uzovská Panica
Uzovská Panica Rimavská Sobota Banskobystrický KAP    
RN - VT 1 SK SRZ Rada Žilina, stredisko Košarovce, miesto chovu Girovce
Girovce Vranov nad Topľou Prešovský KAP, LOS    
RK - NZ 3 SK Strediska Paríž - Ľubá
Ľubá Nové Zámky Nitriansky KAP    
RN - RV 1 SK Stredisko Brzotín
Zvonárska 15 Brzotín Rožňava Košický KAP, LOS    
RL - LM 1 SK stredisko genofondu rýb Východná
Východná č. 866 Východná Liptovský Mikuláš Žilinský LOS    
RL - TT 1 SK Stredisko chovu rýb Parina
Horné Orešany Trnava Trnavský LOS    
RK - DS 5 SK stredisko odbornej praxe Veľké Blahovo - školské rybárstvo
Veľké Blahovo Dunajská Streda Trnavský KAP    
RK - NZ 6 SK Stredisko SRZ - RADA Žilina Nové Zámky
Nové Zámky Nové Zámky Nitriansky KAP    
RN - MA 1 SK Stupavské rybárstvo s. r. o.
Park 20 Stupava Malacky Bratislavský KAP    
RL - TR 1 SK Športový rybník - Rybochovné hospodárstvo Dolná Štubňa
Dolná Štubňa Turčianské Teplice Žilinský LOS    
RK TN 6 SK Štrkovisko Bodovka, rev. č.2-2980-1-1

Bodovka Trenčín Trenčiansky KAP    
RK-MT 1 SK Štrkovisko Explózia, priemyselná zóna Sučany
Sučany Martin Žilinský KAP    
RN - BN 2 SK Timoradza 126
Timoradza Bánovce nad Bebravou Trenčiansky KAP, LOS    
RL - DK 5 SK Tomáš Pavčo SHR, Habovka
Habovka Dolný Kubín Žilinský LOS    
RK - TN 5 SK Trenčianske Kaskády r. č. 2-4330-1-1 v k. ú. Kostolná - Záriečie
Kostolná - Záriečie Trenčín Trenčiansky KAP    
RK - TN 7 SK Trenčianske Stankovce 857
Trenčianske Stankovce 857 Trenčianske Stankovce 857 Trenčín Trenčiansky KAP    
RK - TT 1 Sk Trnavské rybníky Kamenný mlyn
Trnava Trnava Trnavský KAP    
RI - PO 1 SK Tropical Fish Farm s.r.o.
Jilemnického 3 Prešov Prešov Prešovský RYB    
RL-KK 2 SK Veľká Franková 58
Veľká Franková 58 Kežmarok Kežmarok Prešovský LOS    
RK - LV 1 SK Veľká Ryba s.r.o
Mochovská 40 Levice Levice Nitriansky KAP    
RK - LV 4 SK Veľká Ryba spol. s.r.o.
Mochovská 40 Levice Levice Nitriansky KAP    
RK - NZ 9 SK Veľká Tabuľa
parcely č. 81, 89, 103, 114, 115 Dubník Nové Zámky Nitriansky KAP    
RL - SO 1 SK Viliam Dudej - Duhák SHR, Vyšná Rybnica č. 137
Vyšná Rybnica č. 137 Vyšná Rybnica Sobrance Košický LOS    
RK - mA 4 SK VLM SR š. p. Rybník Rakáreň
Malacky Malacky Bratislavský KAP    
RK - NZ 4 SK Vodná nádrž Bajtava
Bajtava Nové Zámky Nitriansky KAP    
RN - TO 2 SK vodná nádrž Bodok
Bodok Topoľčany Nitriansky KAP, LOS    
RK - NZ 2 SK Vodná nádrž Dedinka
Dedinka Nové Zámky Nitriansky KAP    
RN - TO 1 SK vodná nádrž Horné Obdokovce
Horné Obdokovce Topoľčany Nitriansky KAP, LOS    
RK - NZ 5 SK Vodná nádrž Jasová
Jasová Nové Zámky Nitriansky KAP    
RL-RV2SK vodná nádrž Palcmanská Maša - Dedinky
Mlynky Rožňava Košický LOS    
RK - TV 1 SK Vodná nádrž pre extenzívny chov rýb
Zemplínska Teplica Trebišov Košický KAP    
RK-KS 1 SK Vodná nádrž pre extenzívny chov rýb Rankovce
Rankovce Košice-okolie Košický KAP    
RK - TT 2 SK Vodná nádrž Ronava
Cífer Trnava Trnavský KAP    
RK - NZ 1 SK Vodná nádrž Trávnica
Trávnica Nové Zámky Nitriansky KAP    
RN - TO 3 SK vodná nádrž Urmince II - Hájna Nová Ves
Hájna Nová Ves Topoľčany Nitriansky KAP, LOS    
RN - TO 4 SK vodná nádrž Veľké Ripňany
Veľké Ripňany Topoľčany Nitriansky KAP, LOS    
RK - PN 1 SK Vodná plocha v katastri obce Veľké Orvište
parcela č. 914/1 Veľké Orvište Piešťany Trnavský KAP    
RN - DS 1 SK Záhradné centrum
Dolný Bar 212 Dolný Bar Dunajská Streda Trnavský KAP, LOS    
RK - NZ 7 SK ZÚGOV s. r. o.
Zúgov 1 Nové Zámky Nové Zámky Nitriansky KAP, LOS    

počet prevádzkarní : (172)



Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  AB Vtáky iné ako hydina /
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  Bažant Bažant /
  C Kozy / Caprine
  Daniel Daniel /
  Diviak Diviak /
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  G Zver / Game
  H Kone / Horses
  Jeleň Jeleň /
  KAP Kaprovité ryby / Cyprinids
  L Zajacovité / Lagomorphs
  LOS Lososovité ryby / Salmonids
  Muflón Muflón /
  MVZ Malá voľne žijúca zver /
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  Rab Králiky / Rabbits
  RabP Zajac poľný / Field hare
  Rat. Zv. Raticová zver /
  RYB Iné ryby /
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  Srnec Srnec /
  VVZ Veľká voľne žijúca zver /
  Vystav Vystavovanie pre verejnosť /
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wdA Ailuropoda melanoleuca (panda veľká) /
  wdAm Amphibia ( obojživeľníky) /
  wdAr Arachnida (pavúkovce) /
  wdC Canidae (psovité) /
  wdF Felidae (mačkovité) /
  wdH Hyenidae (hyenovité) /
  wdCh Chondrichtyes (paryby) /
  wdM Mustelidae (lasicovité) /
  wdRe Reptilia (plazy) /
  wdU Ursidae (medveďovité) /
  wdV Viverridae (cibetkovité) /
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates
  ZFCH Zver z farmových chovov /