Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené prevádzkarne - Register prepravcov zvierat

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export

Register prepravcov zvierat


Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie .Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na "Zobraz všetko" (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.


Registračné číslo Názov Platné od Platné do Typ registrácie Stav
SK T 350017  A.M.C. Trade, s.r.o.  6. 4. 2017  11. 12. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 080019  AGRO AURUM, s. r. o.  25. 1. 2019  24. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 260016  AGRO Boleráz, s.r.o.  2. 5. 2016  20. 5. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 190018  Agro Commodities Trade s. r. o.  5. 4. 2018  18. 5. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 070019  Agro DiSCo s. r. o.  25. 1. 2019  23. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 290015  AGRO MERNÍK, s. r. o.  22. 10. 2015  21. 10. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 390016  AGRO MÚTNE, s.r.o.  11. 8. 2016  10. 8. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 120019  AGROANVA s. r. o.  28. 2. 2019  27. 2. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 510017  AGRO-HNIEZDNE s. r. o.  5. 5. 2017  4. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 100017  AGROKOMBINÁT, akciová spoločnosť, Sabinov  17. 2. 2017  28. 11. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 550016  AGRO-MARKO, s. r. o.  16. 11. 2016  15. 11. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 520018  AGROSTRÁŽOV, spol. s r. o.  7. 11. 2018  6. 11. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 620019  AGROTRADE, spol. s r. o.  7. 11. 2019  6. 11. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 150017  AKRON a. s.  1. 3. 2017  28. 2. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 340018  Akter s. r. o.  13. 6. 2018  22. 4. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 310019  Alexandra Reitsamer-Guštafík  5. 6. 2019  4. 6. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 410017  ALTERNATIVE BUSINESS DEVELOPMENT, s. r. o. - Martin KUČÍREK  19. 4. 2017  6. 3. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 110015  AMARIS s. r. o.  24. 4. 2015  23. 4. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 860017  Andrej Blaško - JENKIE  4. 10. 2017  3. 10. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 530019  Animal delivery s r. o.   30. 9. 2019  25. 5. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 290016  ANIMAL FOOD s. r. o.  6. 6. 2016  5. 5. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 460018  AQUAIMPEX, spol. s r. o.  15. 10. 2018  13. 8. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 400017  Arpád Albert Bitúnok Senec  19. 4. 2017  18. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 230018  AS - CAR, s. r. o.  3. 5. 2018  12. 4. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 420018  ATISI s. r. o.  4. 7. 2018  18. 6. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 050019  Attila Horváth  24. 1. 2019  23. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 620017  Attila Tyukos  24. 5. 2017  23. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 360019  AUTO SLUŽBY TURIEC, s. r. o.  2. 7. 2019  1. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 220017  AUTOSTEMA, s. r. o.  10. 3. 2017  16. 1. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 240019  BALUNKY, družstvo  7. 5. 2019  6. 5. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 070015  BARTOŠ Pavol, s. r. o.  27. 2. 2015  26. 2. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 020019  BB-AXEL s. r. o.  10. 1. 2019  9. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 560018  Beáta Révész  3. 12. 2018  19. 9. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 790017  Biely potok, akciová spoločnosť  15. 8. 2017  14. 8. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 440017  Biomedicínske centrum Slovenskej akadémie vied  20. 4. 2017  19. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 320018  BOVINEX, s.r.o.  7. 6. 2018  25. 8. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 210015  BRANKO SLOVAKIA, a. s.  5. 8. 2015  23. 2. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 010019  CENO s. r. o.  10. 1. 2019  9. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 110019  Cesta za domovom  28. 2. 2019  3. 12. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 540019  CO.BE.R. - PLUS, spol. s r.o.  14. 10. 2019  13. 10. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 030018  CO.BE.R. spol. s.r.o.  29. 1. 2018  26. 3. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 590018  COLONUS, spoločnosť s ručením obmedzeným Svidník  11. 12. 2018  10. 12. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 060015  CORPOREX, spol. s r. o.  13. 2. 2015  8. 12. 2019  Nad 8 hodín  platná 
SK T 080017  Dan - Slovakia Agrar, a.s.  9. 2. 2017  8. 2. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 220019  DANUBIUS spol. s r. o.   24. 4. 2019  23. 4. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 670017  DONA, s.r.o. Veľké Revištia  8. 6. 2017  9. 5. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 530018  DOTX s. r. o.  20. 11. 2018  13. 11. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 040016  Drahomír Vician  5. 2. 2016  30. 12. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 160015  EPAN s. r. o.  19. 5. 2015  18. 5. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 280019  ER-HAJ  17. 5. 2019  30. 11. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 320017  Estera Kovácsová  3. 4. 2017  2. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 450016  FAIRWAY club s. r. o.  7. 9. 2016  31. 1. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 060019  FARMA ISKROŠ, s. r. o.  25. 1. 2019  24. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 160016  Farma Michalovce s. r. o.  15. 4. 2016  31. 12. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 560019  FAUNA SK s. r. o.  17. 10. 2019  9. 10. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 590017  FELLAS, s. r. o.  17. 5. 2017  16. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 410019  FIAM agro services, s. r. o.  10. 7. 2019  9. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 460019  FIAM, s. r. o.  16. 7. 2019  15. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 260019  FirstFarms Agra M, s.r.o.  17. 5. 2019  16. 5. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 610019  FLEISCHEXPORT, s. r. o.  7. 11. 2019  6. 11. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 310015  FOTKO - CICHLIDEN s. r. o.  11. 11. 2015  12. 10. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 090015  František Borsányi - AKVA FISH  1. 4. 2015  31. 3. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 580019  František Lukáčik Mäso údeniny - potraviny  21. 10. 2019  20. 10. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 480016  FRIENDS, s.r.o.  27. 9. 2016  6. 9. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 170017  GAJDOŠ DUŠAN "S H R"  2. 3. 2017  1. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 550018  GOTI s. r. o.  29. 11. 2018  28. 11. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 450019  GRAST s. r. o.  16. 7. 2019  15. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 540018  GYRON-HYFA, s.r.o.  29. 11. 2018  10. 4. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 960017  Henrich Ravas - Agrovest  24. 11. 2017  20. 4. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 210019  HÔRKA s. r. o.  5. 4. 2019  4. 4. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 210017  HSH spoločnosť s ručením obmedzeným  6. 3. 2017  5. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 800017  HUNPLASZ, s. r. o.  25. 8. 2017  27. 7. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 040017  Hydina Furajtár s. r. o.  1. 2. 2017  31. 1. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 080018  HYDINA KUBUS s.r.o.  26. 2. 2018  25. 2. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 400019  HYDINA PODHÁJSKA, s. r. o.   4. 7. 2019  3. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 050015  Hydinárska farma Topoľnica, Alexander Mészáros  13. 2. 2015  12. 2. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 040018  HYZA a.s.  9. 2. 2018  8. 2. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 240017  CHOVAGRO s. r. o.  16. 3. 2017  15. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 830017  Igor Maron, FARMA U IZIHO - calamitas s. r. o.  12. 9. 2017  11. 9. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 350015  Ing. Alexander Zeljenka  11. 11. 2015  10. 11. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 250015  Ing. Ján Kmeť - PLUS  9. 10. 2015  8. 10. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 490016  Ing. Ján Michalec - AUTODOPRAVA  28. 9. 2016  27. 9. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 330018  Ing. Jaroslav Seliga  8. 6. 2018  10. 5. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 140019  Ing. Marek Harmata  28. 2. 2019  15. 2. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 470018  Ing. Milan Čapkovič, FARMA LÚČNY DVOR  24. 10. 2018  23. 10. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 050018  Ing. Miroslav Hreus  9. 2. 2018  8. 2. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 330015  Ing. Peter Badiar - BONUM  11. 11. 2015  10. 11. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 420019   Ing. Peter Petrovaj ml.  11. 7. 2019  10. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 100019  Ing. Slavomír Reľovský  27. 2. 2019  26. 2. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 280015  Ing. Stanislav Marcinek, Gelnický bitúnok  22. 10. 2015  21. 10. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 010015  Ing. Vladimír Vikor DYNAMIK  16. 1. 2015  15. 1. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 370019  IstroAgra s. r. o.  3. 7. 2019  2. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 170015  IZOTHERMTRANS, s. r. o.  20. 5. 2015  22. 3. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 380019  J&D MEDIA, s.r.o.  3. 7. 2019  2. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 740017  Ján Francisty - SHR  21. 6. 2017  22. 6. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 220018  Ján Frian F - trans  24. 4. 2018  23. 4. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 410016  Ján MICHALEC - Autosúčiastky  22. 8. 2016  21. 8. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 510016  Ján Murčo  7. 10. 2016  6. 10. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 130018  Ján Saloň - SALLE  16. 3. 2018  15. 3. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 710017  Ján Tkáč - AGROGARANT  9. 6. 2017  8. 6. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 020017  Jana Straňáková - GEO  19. 1. 2017  3. 10. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 200019  Janka Balušíková - samostatne hospodáriaci roľník (SHR)  5. 4. 2019  4. 4. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 500016  JÁNOŠ, s. r. o.  3. 10. 2016  2. 10. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 530016  JAROMI s. r. o.  10. 10. 2016  9. 10. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 110016  Jaroslav Blaho - COMPATION  10. 3. 2016  16. 11. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 350019  Jaroslav Kanát  25. 6. 2019  21. 5. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 230017  Jaroslav Konečný  16. 3. 2017  15. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 590016  JAS Fish, s. r. o.  22. 12. 2016  21. 12. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 180019  Jazdecký klub ISOKMAN  3. 4. 2019  2. 4. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 440019  JIRO-SK s. r. o.  16. 7. 2019  10. 5. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 090017  Jozef Bechera  10. 2. 2017  25. 1. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 150016  Jozef Gavenda  22. 3. 2016  21. 3. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 210016  Jozef Klučár  29. 4. 2016  2. 2. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 440018  JUMAS AB s. r. o.  14. 9. 2018  16. 5. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 120017  Juraj Hudák  17. 2. 2017  16. 2. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 110018  Juraj Michalička EURO FISH  14. 3. 2018  11. 2. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 010018  Karin Ožvaldová  16. 1. 2018  4. 7. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 280017  Karol Ďuráč - SHR  28. 3. 2017  27. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 570019  KLUB PRIATEĽOV ZVIERAT  21. 10. 2019  20. 10. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 360016  KOI CARP SLOVAKIA s. r. o.  13. 7. 2016  6. 5. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 580018  Kristián Takáč  11. 12. 2018  10. 12. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 990017  La Vita s.r.o.  19. 12. 2017  3. 12. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 150019  Ladislav Belucz  6. 3. 2019  5. 3. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 540016  Latta, s. r. o.  19. 10. 2016  18. 10. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 180018  Leras s. r. o.  28. 3. 2018  27. 3. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 950017  LESY Slovenskej republiky, štátny podnik - Odštepný závod Revúca  22. 11. 2017  31. 12. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 500018  Lesy, Lúky a Pasienky Uhliská, s. r. o.  7. 11. 2018  6. 11. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 560016  Liaharenský podnik Nitra a. s.  25. 11. 2016  8. 3. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 430017  LOVAS, s. r. o.  20. 4. 2017  19. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 990019  Ľubomír Václavík - PASMA  9. 2. 2018  8. 2. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 400018  Ľuboš Chudý - ĽUKA  29. 6. 2018  27. 6. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 250016  Lukáš Mertinko - ML RANCH HODKOVCE  29. 4. 2016  28. 4. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 090019  Lukáš Vladovič  30. 1. 2019  29. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 290017  MADAZ, s. r. o.  28. 3. 2017  27. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 230015  MACH HYDINA BUDMERICE, s.r.o.  10. 9. 2015  20. 1. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 870017  Mangalica farma, s. r. o. - Jozef Kajan  4. 10. 2017  17. 5. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 030017  MARA s. r. o.  30. 1. 2017  28. 12. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 310018  Marcel Mihalík  6. 6. 2018  5. 6. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 240016  Mária Laššáková  29. 4. 2016  28. 4. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 260017  Marián Flaška  17. 3. 2017  16. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 450017  Marián Kováčik - Autodoprava  24. 4. 2017  19. 3. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 160017  Marta Marcinová  2. 3. 2017  1. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 170016  Martin Čiliak - OTANA  19. 4. 2016  18. 4. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 320019  Martin Maťo  5. 6. 2019  4. 6. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 400016  Martin Petrák  22. 8. 2016  21. 8. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 101017  Martin Šagát  28. 12. 2017  27. 12. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 300016  Martin Taldík  6. 6. 2016  13. 5. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 470016  MÄS - COM, a. s.  23. 9. 2016  22. 9. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 420017  MÄSO až DOMOV s. r. o.  20. 4. 2017  19. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 240018  Mäso Melek, s. r. o.  3. 5. 2018  2. 5. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 520019  Mäso Zemplín, a. s.  9. 9. 2019  8. 9. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 240015  Merit Slovakia s. r. o.  9. 10. 2015  8. 10. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 510019  MESAROLI LOGISTIKA, a. s.   9. 9. 2019  8. 9. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 760017  MESAROLI TRANSPORTS a. s.  11. 7. 2017  10. 11. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 600019  Mesto Medzilaborce, Mestská polícia  24. 10. 2019  23. 10. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 650017  Mgr. Radovan Jambor, PhD., ORNIS  1. 6. 2017  31. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 120016  MH-GROUP, s.r.o.  10. 3. 2016  9. 3. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 570018  Michal Merka  11. 12. 2018  10. 12. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 680017  Milan Šimun - MITRECO  8. 6. 2017  7. 6. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 070018  Milan Vincze ANIMAL TRANSPORT  12. 2. 2018  22. 6. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 530014  Milan Žúži  18. 12. 2014  17. 12. 2019  Do 8 hodín  platná 
SK T 060016  Miloš Križan  22. 2. 2016  21. 2. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 050017  Miloš ZMAJKOVIČ MINI ZOO  1. 2. 2017  13. 7. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 170019  MINI ZOO, s. r. o.  3. 4. 2019  22. 2. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 840017  MINIMETRO, s. r. o.  19. 9. 2017  18. 9. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 640017  MIRAN, s. r. o.  29. 5. 2017  28. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 270018  Miroslav Kubica MÄSO - ÚDENINY  24. 5. 2018  23. 5. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 250018  Miroslav Petrilák  3. 5. 2018  2. 5. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 890017  Miroslav Spiška DENA  12. 10. 2017  17. 9. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 100018  Miroslav Strachan  9. 3. 2018  8. 3. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 560017  Miroslav Šulava  15. 5. 2017  14. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 570017  Miroslav Šulava ml.  15. 5. 2017  14. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 390015  MKM TRADE, s. r. o.  23. 12. 2015  22. 12. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 350018  MUNDO CANINO, spol. s r.o.  13. 6. 2018  25. 5. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 940017  MVDr. Marián Ostružlík  22. 11. 2017  12. 10. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 340015  MVDr. Michal Belák  11. 11. 2015  28. 6. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 610017  MVL AGRO, s.r.o.  22. 5. 2017  21. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 530017  Národný žrebčín Topoľčianky, štátny podnik  5. 5. 2017  1. 3. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 200015  NATÁLIA HERINGEŠOVÁ  20. 7. 2015  19. 7. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 480019  NATALY EXPORT s. r. o.  30. 7. 2019  21. 4. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 700017  Nová Bodva, družstvo  9. 6. 2017  8. 6. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 390018  Občianske združenie Šťastné labky  20. 6. 2018  24. 8. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 130019  Oblastné združenie chovateľov poštových holubov Čadca  28. 2. 2019  27. 2. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 540017  Oblastné združenie chovateľov poštových holubov Spišská Nová Ves  15. 5. 2017  12. 4. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 570016  ORDER, s. r. o.  28. 11. 2016  27. 11. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 140015  OZ Divé krídla  7. 5. 2015  6. 5. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 030015  PaedDr. Judita Horvátová - ERUDA  22. 1. 2015  14. 1. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 590019  PAINT-POINT, s. r. o.  24. 10. 2019  23. 10. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 620018  PANRA - KARPATIA, s. r. o.  20. 12. 2018  20. 8. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 250019  Pavol Šišolák  17. 5. 2019  16. 5. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 720017  Pavol Vyšovský - HALA MARIANNA  21. 6. 2017  20. 6. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 030019  PEERFECTFLY s. r. o.  24. 1. 2019  23. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 190019  Pes tvoj priateľ  4. 4. 2019  3. 4. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 220016  Peter Križan  29. 4. 2016  28. 4. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 250017  Peter Mariňák  17. 3. 2017  16. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 270017  Peter Pavelka - K - M - K  17. 3. 2017  16. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 110017  Peter Strnisko AUTOOPRAVOVŇA  17. 2. 2017  30. 1. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 550017  Peter Šulava  15. 5. 2017  14. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 320016  PIGAGRO, s. r. o.  24. 6. 2016  23. 6. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 690017  PIGSERVIS, s. r. o.  9. 6. 2017  8. 6. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 130017  Podtatranská hydina a.s.  17. 2. 2017  16. 2. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 510018  Podzámocký dvor, s. r. o.  7. 11. 2018  6. 11. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 550019  POLDAN, s. r. o.   15. 10. 2019  14. 10. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 970017  Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany  7. 12. 2017  6. 12. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 190016  Poľnohospodárske družstvo DEVIO Nové Sady  20. 4. 2016  19. 4. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 170018  Poľnohospodárske družstvo Dolná Mariková  28. 3. 2018  27. 3. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 180017  Poľnohospodárske družstvo Hlohovec  2. 3. 2017  1. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 370016  Poľnohospodárske družstvo Jelšovce  18. 7. 2016  17. 7. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 490017  Poľnohospodárske družstvo Kútniky  3. 5. 2017  2. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 430018  Poľnohospodárske družstvo Malý Horeš - Pribeník  15. 8. 2018  14. 8. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 980017  Poľnohospodárske družstvo Mojmírovce  13. 12. 2017  12. 12. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 580016  Poľnohospodárske družstvo Nižná  22. 12. 2016  21. 12. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 500017  Poľnohospodárske družstvo Spišské Bystré  3. 5. 2017  2. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 390017  Poľnohospodárske družstvo Špačince  19. 4. 2017  14. 12. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 100016  Poľnohospodárske družstvo Trsteník  10. 3. 2016  9. 3. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 630019  Poľnohospodárske družstvo v Roštári  7. 11. 2019  6. 11. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 102017  Pomoc psíkom na východnom Slovensku, o. z.  28. 12. 2017  27. 11. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 260018  PRI TROCH KAMEŇOCH, družstvo  3. 5. 2018  2. 5. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 390019  PROVIT s. r. o.  9. 7. 2019  8. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 200016  PUPPY EXPORT s. r. o.  22. 4. 2016  21. 4. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 600018  QUAMREX s. r. o.  11. 12. 2018  10. 12. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 200018  Quick PAM, s. r. o.  6. 4. 2018  28. 3. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 490018  Quint, spol. s r.o.  26. 10. 2018  2. 10. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 330019  QUISOS s. r. o.  14. 6. 2019  15. 1. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 820017  RADAN s. r. o.  11. 9. 2017  10. 9. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 470019  RAMAR Export s. r. o.  18. 7. 2019  6. 3. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 270015  RAWEA s. r. o.  21. 10. 2015  7. 10. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 610018  RECONSTRUCT Slovakia, s. r. o.  20. 12. 2018  20. 8. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 300017  Renáta Lévaiová  31. 3. 2017  30. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 180016  Richard Čiliak  19. 4. 2016  18. 4. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 230019  Roľnícke družstvo v Plavnici  3. 5. 2019  2. 5. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 580017  RVPS Veľký Krtíš - karanténna maštaľ  16. 5. 2017  15. 5. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 370018  Rybárstvo S&B s. r. o.  19. 6. 2018  11. 10. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 730017  Rybárstvo Zemplín s. r. o.  21. 6. 2017  31. 5. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 300015  SAFAR s. r. o.  21. 10. 2015  18. 10. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 020015  SCBC AGRO s. r. o.  16. 1. 2015  15. 1. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 630017  SEVITA s. r. o.  24. 5. 2017  28. 8. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 230016  Simart, spol. s. r. o.  29. 4. 2016  18. 4. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 380016  SLOBODA ZVIERAT, občianske združenie  11. 8. 2016  30. 7. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 310016  SLOVAK WORKING DOGS, s. r. o.  6. 6. 2016  29. 1. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 090018  SLOVAKIA PUPPY s.r.o.  9. 3. 2018  27. 11. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 340019  Slovakia Skins s. r. o.  14. 6. 2019  13. 6. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 920017  SLOVCANIN, s. r.o .  2. 11. 2017  11. 10. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 160018  Slovenský rybársky zväz - Rada Žilina  28. 3. 2018  21. 3. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 380017  Slovenský zväz chovateľov poštových holubov - Oblastné združenie Prešov  13. 4. 2017  22. 5. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 450018  Slovryb, a. s.  10. 10. 2018  9. 10. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 360015  Slovseed spol.s.r.o.  11. 11. 2015  10. 11. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 020016  SORBEL s. r. o.  14. 1. 2016  13. 1. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 440016  Spojená škola  7. 9. 2016  6. 9. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 150018  SPORT a MEDIA, s. r. o.  22. 3. 2018  6. 3. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 500019  SRT s.r.o.  3. 9. 2019  10. 7. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 140018  SS-GROUPE, s. r. o.  22. 3. 2018  21. 3. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 780017  Stanica výkrmnosti a jatočnej hodnoty ošípaných, s. r. o.  15. 8. 2017  14. 8. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 380018  Stanislav Faktor  19. 6. 2018  18. 6. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 200017  STATUS ZA s. r. o.  6. 3. 2017  5. 3. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 270016  SVETIA T, s.r.o.  6. 6. 2016  15. 4. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 330017  SZTEAM, s. r. o.  3. 4. 2017  2. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 040019  Štefan Bašták - Hydina Gemer  24. 1. 2019  23. 1. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 160019  T + T B. s. r. o.  6. 3. 2019  22. 2. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 380015  TAJANA, s. r. o.  22. 12. 2015  21. 12. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 070017  TAKTIK, s.r.o.  7. 2. 2017  9. 9. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 930017  TD, s. r. o.  7. 11. 2017  6. 11. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 370017  Tibor Bartoš - Ba Fa  10. 4. 2017  9. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 460016  Tomáš Lamper - TRAGO  7. 9. 2016  23. 6. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 430019  UBM Agro Slovakia, s. r. o.   11. 7. 2019  10. 7. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 010016  UNISTAV JOVICE s. r. o.  14. 1. 2016  13. 1. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 880017  Univerzita Komenského v Bratislave, Jesseniova lekárska fakulta v Martine  4. 10. 2017  3. 10. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 290018  VABAX s. r. o.  25. 5. 2018  27. 11. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 360017  Verona Nagyová - SHR  10. 4. 2017  9. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 900017  Veterina, s. r. o.  13. 10. 2017  12. 10. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 340016  VIP Opta, s. r. o.  6. 7. 2016  30. 6. 2021  Nad 8 hodín  platná 
SK T 480018  VIPERAFARM, spol. s r. o.  26. 10. 2018  13. 6. 2023  Nad 8 hodín  platná 
SK T 280018  VITAGRO, s.r.o.  24. 5. 2018  23. 5. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 770017  VLADIMÍR TURAN  12. 7. 2017  4. 7. 2022  Do 8 hodín  platná 
SK T 280016  Vladislav Paľurik - SHR - AGROTREND  6. 6. 2016  5. 6. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 270019  Vranovský útulok pre psov  17. 5. 2019  16. 5. 2024  Do 8 hodín  platná 
SK T 120018  WORLD COURIER SLOVAK REPUBLIC s. r. o.  15. 3. 2018  14. 3. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 050016  Xcell slovakia Breeding services s. r. o.  5. 2. 2016  4. 2. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 750017  Základná organizácia chovateľov poštových holubov - BREZOVICA  23. 6. 2017  29. 5. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 810017  ZB Slovakia s. r. o.  11. 9. 2017  17. 4. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 420016  Združenie za práva zvierat, o. z.  6. 9. 2016  5. 9. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 140017  ZOO KONTAKT, s. r. o.  1. 3. 2017  27. 4. 2020  Do 8 hodín  platná 
SK T 850017  Zoologická záhrada Bojnice  19. 9. 2017  7. 3. 2022  Nad 8 hodín  platná 
SK T 490019  Zoologická záhrada Bratislava  1. 8. 2019  30. 7. 2024  Nad 8 hodín  platná 
SK T 310017  Zoologická záhrada Košice - Kavečany  31. 3. 2017  25. 3. 2020  Nad 8 hodín  platná 
SK T 210018  Zoologická záhrada Spišská Nová Ves  23. 4. 2018  22. 4. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 350016  ZPM, s. r. o. - Vladimír Pospíšil  13. 7. 2016  12. 7. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 080016  ZÚGOV spol. s r. o.  9. 3. 2016  8. 3. 2021  Do 8 hodín  platná 
SK T 300018  Zuzana FRAJKOVÁ - SHR  4. 6. 2018  3. 6. 2023  Do 8 hodín  platná 
SK T 460017  Zväz chovateľov ošípaných na Slovensku - družstvo  24. 4. 2017  23. 4. 2022  Do 8 hodín  platná 

Záznamy 1 až 290 z 290