Schválené / registrované prevádzkarne

English

Schválené prevádzkarne - SEKCIA X.   Registrovaní špecifickí užívatelia [ Registered users of ABP and DP for specific purposes ]

Aktualizované dňa 9.4.2024

Psov v schválených chovateľských staniciach a uznaných svorkách [ Use for dogs recognised kennels or packs of hounds ]

Zoznam prevádzkarní, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 1069/2009



Schvaľovacie číslo / Approval num Nazov / Name Adresa, Mesto / Address, Town Okres / District Kraj / Region Kategória / Category Činnosti a výrobky / Activities and Product types Pridružené činnosti / Associated activities Poznámky / Remarks
630LC AB Laz s.r.o.
farma Ábelová, CEHZ 437358
Ábelová 186,
Ábelová
Lučenec Banskobystrický 2-písm.f)bod i)-HD do 12 mesiacov z farmy 437358 3-písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.08.2026 
550CA ABEL plus,spol. s r.o.
CEHZ 222100
Podvysoká 310,
Podvysoká
Čadca Žilinský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 04.10.2025 
343BB ADM Agro Invest j.s.a.
Roľnícke družstvo
Mlynská 42,
Selce
Banská Bystrica Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 20.7.2024 
403BB AG Poniky, s.r.o.
CEHZ 235756
Družstevná 376,
Poniky
Banská Bystrica Banskobystrický 2- písm.f) bod i)- HD do 12 mes. z farmy 235756 UDOG / CAD TRANS   platí do 28.04.2025 
181GA Agro - hydina Godány s.r.o.
Hydinárska farma Pašienka
475072
Pašienka,
Tomášikovo
Galanta Trnavský 3-písm.a),e),f) 2- písm.f) bod i)-hydina z farmy 475072 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.12.2025 
405BB AGRO - PONIKY, s.r.o.
farma 302011
Družstevná 376,
Poniky
Banská Bystrica Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-HD a ovce do 12 mes. len z farmy 302011 UDOG / CAD TRANS   platí do 28.04.2025 
404BB AGRO - PONIKY, s.r.o.
farma Dúbravica 302013
,
Dúbravica
Banská Bystrica Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-HD a ovce do 12 mes. len z farmy 302013 UDOG / CAD TRANS   platí do 28.04.2025 
185MT AGRO FARMA KRPEĽANY
Krpeľany 63,
Krpeľany
Martin Žilinský 2- písm. f) bod i) - HD do 12 mesiacov z farmy 335902 UDOG / CAD   platí do 03.12.2022 
890LC Agro Insemas, s.r.o
farma Veľká nad Ipľom
CEHZ 333381
Veľká nad Ipľom,
Veľká nad Ipľom
Lučenec Banskobystrický 2- písm. f) bod i) - uhynuté HD do 12 mesiacov z farmy 333381 UDOG / CAD   platí do 16.11.2025 
885LC Agro Insemas, s.r.o.
farma Horná Bába
CEHZ 119703
Ratka 44,
Ratka
Lučenec Banskobystrický 2-písm. f bod i)- ošípané z farmy 119703 UDOG / CAD   platí do 16.11.2025 
582MI AGRO-BIO s.r.o., Závadka
AB č.s. 142,
Závadka
Michalovce Košický 2-písm.f)bod i) - hydina z farmy 306393 3-písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 24.05.2026 
315VK Agrodružstvo Senné - Farma Senné
CEHZ 202867
,
Senné
Veľký Krtíš Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-HD do 12 mesiacov z farmy 202867 UDOG / CAD   platí do 27.02.2027 
314VK Agrodružstvo Senné Farma Závada
CEHZ 402866
,
Závada
Veľký Krtíš Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-HD do 12 mesiacov z farmy 402866 UDOG / CAD   platí do 27.02.2027 
408RS AgroFarm Imrecse s.r.o.
Farma 343484
Vlkyňa 36,
Vlkyňa
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) HD a ovce do 12 mesiacov len z farmy 343484 3- písm.a),b) bod i), písm. e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.04.2025 
718BP AGROFARMA Brvnište
farma Brvnište - 318432
Brvnište 192,
Brvište
Považská Bystrica Trenčiansky 2- písm. f) bod i- ošípané, hydina z farmy 318432 3- písm. a), b) bod i) UDOG / CAD, SLHBP   platí do 20.07.2023 
397SL AGROfarma HRIC s. r. o.
CEHZ 234640
Ľubotín 426,
Ľubotín
Stará Ľubovňa Prešovský 2- písm.f) bod - prežúvavce do 12 mesiacov z farmy 234640 3- písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.05.2025 
852SL AGRO-HNIEZDNE, s.r.o.
farma Forbasy - 131949
,
Forbasy
Stará Ľubovňa Prešovský 3- písm. a), e) 2- písm. f) bod i) ošípané, ovce a HD do veku 12 mes. z farmy 131949 UDOG / CAD, RAW, SLHBP TRANS   platí do 29.03.2025 
071SB AGROCHOV - ŠARIŠ, s.r.o.
farma 210708
Šarišské Sokolovce 45,
Šarišské Sokolovce
Sabinov Prešovský 3- písm.a),e).f) 2- písm.f)bod i)-hydina a HD do 12 mesiacov z farmy 210708 TRANS / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 05.03.2022 
467PP AGROCHOV Jánovce
Hospodarský dvor Jánovce
CEHZ 203533
,
Jánovce
Poprad Prešovský 3-písm. f) 2-písm. f) bod i) HD do veku 12 mes. CEHZ 203533 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
515KK AGROCHOV Jánovce
Hospodársky dvor Vrbov
CEHZ: 437554
Vrbov 300,
Vrbov
Kežmarok Prešovský 2-písm. f) bod i) 3-písm. f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 20.03.2026 
488HE AGROMAR – Udavské, s.r.o.
CEHZ 418941
,
Udavské
Humenné Prešovský 2-písm.f) bod i)- hydina z farmy CEHZ 418941 3-písm.a),c),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 31.08.2026 
370PP Agroosivo Úsvit s.r.o.
CEHZ 403555
Švábovce 23,
Švábovce
Poprad Prešovský 2-písm.f) bod i)-ovce a HD do 12 mesiacov len z farmy 403555 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 20.01.2025 
472PB AGROROZKVET s.r.o.
Farma Praznov 1365,
Považská Bystrica
Považská Bystrica Trenčiansky 2- písm. f) bod i)- ošípané z farmy 316790 UDOG / CAD   platí do 31.01.2023  
010RS AGROSPOL Hradová, spol. s r.o. Tisovec
farma Tisovec - Rejkova 102673
Rejkova 90,
Tisovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 3- písm. a),b) bod i),písm. e).f)) 2- písm. f) bod i) - HD a ovce do 12 mesiacov z farmy 102673 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 19.11.2025 
738GA AGROSTAAR KB spol. s r.o.
Chov kačíc 234765
Kráľov Brod č. 2,
Kráľov Brod
Galanta Trnavský 2- písm. f) bod i)- hydina z farmy 234765 UDOG / CAD TRANS   platí do 11.11.2024 VŽP031 
105SL AGROVITA - podielové družstvo
farma Vyšné Ružbachy
CEHZ 303846
,
Vyšné Ružbachy
Stará Ľubovňa Prešovský 2-písm.f)bod i) - CEHZ 303846 HD do 12 mes.ošípané 3-písm.a),e)f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 02.03.2026 
059BR Alexandra & CO, s.r.o.
M.R. Štefánika 24/29,
Brezno
Brezno Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 21.12.2025 
936PO Anderko Stanislav
Rybárska 5,
Prešov - Nižná Šebastová
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RMUK, SLHBP TRANS   platí do 02.10.2023 
671RV Angyalov Adriá
stanica "Kesgir"
Hámošiho 182 areál f. A.M.Plast Plus s.r.o.,
Brzotín
Rožňava Košický 3 písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 18.08.2025 
031ZV Animalia s.r.o.
Budča 665,
Budča
Zvolen Banskobystrický 3- písm.b) bod i), ii),písm. c),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 24.05.2026 
067CA Anna Slivková
Radôstka č.253,
Radôstka
Čadca Žilinský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 29.11.2025 
887RA Anna Švecová
VKK HUCÍN 2, 340933
,
Hucín
Revúca Banskobystrický 3- písm. a),b)bod i);e), f) 2- písm. f) bod v) - uhynuté HD do 12 mesiacov z farmy 340933 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 19.11.2025 
916SB Anton Kollár - MASIARSTVO TONY
Jarovnice 88,
Jarovnice
Sabinov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 02.03.2023 
495PP Areál strelnice OR PZ Poprad
Kvetnica 4047 ,
Poprad
Poprad Prešovský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 23.02.2026  
737GA AS-AVIS s.r.o.
Kráľov Brod farma - 135141,
Kráľov Brod
Galanta Trnavský 2 - písm. f) bod i) - hydina z f. 135141 (VŽP028) UDOG / CAD TRANS   platí do 11.11.2024 
996LM AUTOCAR Malatíny
farma 237517
Vyšné Malatíny 83,
Vyšné Malatíny
Liptovský Mikuláš Žilinský 3-písm.a),e) UDOG / RAW, SLHBP TRANS   platí do 01.01.2025 
434BB Badín
CEHZ 401992
Družstevná 79/73 ,
Badín
Banská Bystrica Banskobystrický 2-písm. f)bod i) UDOG / CAD TRANS   platí do 26.10.2025 
435BB Badín
CEHZ 205315
Kejda Pastva č. 608,
Badín
Banská Bystrica Banskobystrický 2- písm. f) bod i) UDOG / CAD TRANS   platí do 26.10.2025 
232PO Balčák Anton
Malý Šariš 289,
Malý Šariš
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 07.09.2025 
227NR Balla Miloš
Veľký Lapáš č. 669/14,
Veľký Lapáš
Nitra Nitriansky 3-písm.a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 21.02.2025 
137MY Barančin Marek
U Štefíkov 236,
Hrašné
Myjava Trenčiansky 3-písm. a),b) bod i),ii),písm.c),e),f),k) bod. iii) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 30.01.2024 
599BJ Bardejovská mliekareň s.r.o.
Duklianska 38,
Bardejov
Bardejov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 07.05.2026 
377RK Bartánus Ján
Ivachnová - Lazy 4,
Liptovská Teplá
Ružomberok Žilinský 3- písm. a),e) UDOG / RAW, SLHBP TRANS   platí do 01.01.2025 
686NO Bartoš Pavol
Magurská 562,
Lokca
Námestovo Žilinský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP   platí do 25.07.2025 
130PO BC. Vladimír Hamborský
Pȍschlova 29,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm.a),f),e) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 15.04.2024 
568KM Belan Ján
Belanského 220,
Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto Žilinský 3- písm. b),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.01.2026 
853BJ Belejčák Jaroslav
chovateľská stanica "BELEJČAKOV DVOR"
Vyšný Tvarožec 15,
Vyšný Tvarožec
Bardejov Prešovský 3- písm. a), e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.04.2025 
148PP Benko Daniel
SNP 158/105,
Hranovnica
Poprad Prešovský 3 písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 11.2.2026 
189PP BIOFARMA ŠUŇAVA družstvo
farma CEHZ 205413
Šuňava 513,
Šuňava
Poprad Prešovský 2- písm.f) bod iň -HD do 12 mesiacov z farmy 205413 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 24.08.2023 
043NZ BIOPACK - obchodné družstvo
Salka č. 420,
Salka
Nové Zámky Nitriansky 3-písm.a),b)bod i), písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 20.12.2026 
884NO Bitúnok Beňadovo
Beňadovo 2,
Mútne
Námestovo Žilinský 3-písm. a),b) bod i), písm.e),f) UDOG / RAW, SLHBP   platí do 14.11.2025 
021NR BMS Bojanovský s.r.o.
Piesková 1254,
Veľké Zálužie
Nitra Nitriansky 3-písm.a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 08.08.2025 
712KS Bokoč Marek
chovateľská stanica "Natin dvor"
Bohdanovce č. 168,
Bohdanovce
Košice-okolie Košický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 08.02.2027 
258CA Brišová Dáša
Čierne pri Čadci č. 1330,
Čierne pri Čadci
Čadca Žilinský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 09.6.2023 
234TV BRUTUS s.r.o, Trebišov
Bitúnkova 1,
Trebišov
Trebišov Košický 3- písm. a), b) bod i) UDOG / SLHBP   platí do 28.04.2026 
335BR Budaj Milan
chovateľská stanica SZZ 1333/2021-420BB
Mýto pod Ďumbierom č. 175,
Mýto pod Ďumbierom
Brezno Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.06.2024 
465PP Bully spol. s r.o.
Bezručová 15
CEHZ 403553
,
Poprad
Poprad Prešovský 3- písm.f) 2- písm. f)bod i ) HD do veku 12 mes CEHZ 403553 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
208KK BULLY, spol. s r.o.
Železničná 131/65,
Veľká Lomnica
Kežmarok Prešovský 2- písm. f) bod i) - HD do 12 mes. CEHZ 403353 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
464KK Bully, spol. s r.o.
Hospodársky dvor Huncovce
CEHZ 338057
,
Huncovce
Kežmarok Prešovský 3- písm. f) 2- písm. f) bod i) HD do veku 12 mes. CEHZ 338057 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
420DS Butyková Ingrid
"CHIANTI BARINA"
Macov č. 61,
Macov
Dunajská Streda Trnavský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 05.09.2025 
076MI CaK service s.r.o.


Pozdišovce,
Pozdišovce
Michalovce Košický 3-písm.f UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 22.02.2026 
330HE Cerula Ladislav Ing.
Jasenovská 200,
Humenné
Humenné Prešovský 3- písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 24.05.2024 
943KS Cmúr Peter
chovateľská stanica "Vapec"
Ploské 16,
Ploské
Košice-okolie Košický 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 15.10.2025 
256KE Colný úrad Košice stanica Košice-centrála
Komenského 39/A,
Košice
Košice Košický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 27.04.2026 
675RA COOP Jednota Revúca, spotrebné družstvo
areál VOS a údržby Revúca Maša
Revúca Maša,
Revúca
Revúca Banskobystrický 3-písm. f), g) UDOG / FORMF TRANS   platí do 11.10.2026  
030NR Čanaky Norbert Ing.
Gábrišova 995/9,
Mojmírovce
Nitra Nitriansky 3-písm.a), f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 01.02.2026 
100CA Čičala František
Rudina č.3,
Rudina
Čadca Žilinský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.01.2026 
964SV Čižmár Daniel
Osloboditeľov 695,
Belá nad Cirochou
Snina Prešovský 3- písm. e), f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 19.07.2026 
008TO Daniel Kúdela
Horné Chlebany č. 107,
Horné Chlebany
Topoľčany Nitriansky 3-písm.a),b)bod i),písm. f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 29.06.2026 
345MI Danilovičová Michaela
Vybuchanec č. 1075,
Nacina Ves
Michalovce Košický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.09.2024 
040BB Daxnerová Ivana
Podlavická cesta 6183/57,
Banská Bystrica
Banská Bystrica Banskobystrický 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 28.10.2025 
546LC Debnár Ján, Ing.
Salaš pod Bolontovom,
Vidiná
Lučenec Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 10.11.2025 
110ZV Dobrá Farma, s.r.o.

Bzdovská Lehôtka 72,
Bzdovská Lehôtka
Zvolen Banskobystrický 2-písm.f)bod i) - hydina CEHZ 238642 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 21.03.2026 
058KS Drábik Andrej Ing.
Košická Belá 117,
Košická Belá
Košice-okolie Košický 3-písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 13.5.2025 
064VK DRUMAS AGRO

F. Kráľa 252/3,
Bušince
Veľký Krtíš Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 30.08.2025 
257KA Družstvo AGRA Litava
CEHZ 402266
Litava č. 290,
Litava
Krupina Banskobystrický 3-písm.f) 2- písm.f) bod i HD do 12 mes.z farmy 402266 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 28.04.2026 
806KK Dudaško Anton
Kostolná 112/7,
Lendak
Kežmarok Prešovský 2- písm.f)bod.i)HD,kozy do 12 mesiacov z farmy CEHZ 338217 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 15.01.2026 
430HE DÚHA farma S.H.R.
Papín č. 15,
Papín
Humenné Prešovský 2- písm.f) bod i)-hydina z farmy 227818 3- písm.c) UDOG / CAD, RAW TRANS   platí do 30.05.2024 
690HE DÚHA farma S.H.R.
227818

Papín č. 15,
Papín
Humenné Prešovský 2- písm. f)-hydina z farmy 227816 3- písm. c)-hydina UDOG / CAD, RAW   platí do 30.05.2024 
368MA Durkošová Saskia, Mgr.
"Z Aiksasu"
Sokolská 220,
Závod
Malacky Bratislavský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 13.12.2024 
770TO Dušan Beláň BESAI
Ranč pod Babicou

Bojná č. 812,
Bojná
Topoľčany Nitriansky 3-píam. a),b) bod i),ii),písm. f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 21.3.2025 
393BR Dušan Šajgalík
Cesta osloboditeľov 96/127,
Valaská
Brezno Banskobystrický KAT 3 - čl. 10 písm. a), e), f) na kŕmenie svorky psov UDOG / BHHP, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   Platí do 25.04.2025 
997TS Dzurek Karol
Železničiarov 291/35,
Trstená
Tvrdošín Žilinský 3-písm.a),b)bod i),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.08.2026 
701KK Džubas Anton
Nad traťou 1,
Kežmarok
Kežmarok Prešovský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 16.02.2025 
511BN EGGsperts SK s.r.o.

Libichava 40,
Libichava
Bánovce nad Bebravou Trenčiansky 3-písm e) UDOG / RAW TRANS   platí do 26.10.2026 
019RA EPPROS, s.r.o.
farma 144476
Muránska Dlhá Lúka,
Revúca
Revúca Banskobystrický 2- písm.f) bod i)- ovce do 12 mesiacov len z farmy 144476 3- písm.e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW TRANS   platí do 02.06.2024 
336RA EPPROS, s.r.o.
pastva P21202 Korimovo
Korimovo,
Muránska Planina
Revúca Banskobystrický 2- písm. f) bod i)-ovce do 12 mesiacov len z farmy P21202 3- písm. e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW TRANS   platí do 02.06.2024 
433KK Eva Bolcarovičová
chovateľská stanica "Slza Slnka"
Mlynská 13,
Matiašovce
Kežmarok Prešovský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 11.11.2025 
869SN Fabini Ján
Chrasť nad Hornádom 142,
Chrasť nad Hornádom
Spišská Nová Ves Košický 3- písm. a),e),f) psy UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.10.2025 
207SE Faltýnek Mário
Jablonica č. 392,
Jablonica
Senica Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 11.04.2025 
117VK farma A. R. Advanced Technologies, s.r.o.
CEHZ P11491
.,
Sucháň
Veľký Krtíš Banskobystrický 2-písm.f)bod i) HD do 12 mes. len CEHZ P11491 UDOG / CAD   platí do 29.03.2024 
276LE Farma Beharovce
CEHZ 239533
Beharovce 37,
Beharovce
Levoča Prešovský 2- písm.f) bod i) - ovce do veku 12 mesiacov z farmy 239533 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 20.03.2024 
126MI Farma hydiny Trnava pri Laborci
CEHZ 334859
Trnava pri Laborci č. 203,
Trnava pri Laborci
Michalovce Košický 2- písm. f) bod i) - hydina z farmy 334859 UDOG / CAD TRANS   platí do 16.03.2024 
508TO Farma HYZA a.s.
stredisko Závada
CEHZ 234823,
,
Závada
Topoľčany Nitriansky 2-písm.f)bod i) hydina UDOG / CAD   platí do 31.10.2026 
500TO Farma HYZA a.s.
stredisko Čížovec
CEHZ: 434824
Čížovec,
Bojná
Topoľčany Nitriansky 2-písm.f)bod i) hydina UDOG / CAD   platí do 23.10.2026 
501TO Farma HYZA a.s.
stredisko Urmince
CEHZ: 434825
Kľačany 20,
Urmince
Topoľčany Nitriansky 2-písm.f)bod i) - hydina UDOG / CAD   platí do 19.10.2026 
478PO Farma J Plus, s.r.o.
CEHZ 344998
Drienov 668,
Drienov
Prešov Prešovský 2-písm.f)bod i)- ošípané 3-písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 05.01.2026 
155MA Farma Jakubov - Jakubovské rybníky
,
Jakubov
Malacky Bratislavský 2- písm.f)bod i) ryby s farmy RK-MA2SK UDOG / CAD   platí do 15.07.2024 
657PU FARMA JANEK, spol. s r.o., Beluša 434987
,
Beluša
Púchov Trenčiansky 2-písm. f) hydina z farmy 434987 UDOG / CAD   platí do 19.01.2026 
963SE Farma Kozenky, CEHZ 138110
Zuzana Slezáková a Zuzana Šoltésová
Podbranč č. 340,
Podbranč
Senica Trnavský 3-písm. a), e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.04.2026 
830BJ Farma Marhaň
(234802)
Koprivnica č. 145,
Marhaň
Bardejov Prešovský 2- písm. f) bod i) - hydina z farmy 234802 UDOG / CAD TRANS   platí do 18.3.2025 
153RS FARMA MENI
343704
Zacharovce 172,
Rimavská Sobota
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) bod i) - hydina z farmy 343704 3- písm.c) UDOG / CAD, SLHBP   platí do 10.5.2024 
045SN Farma Spišské Tomášovce
CEHZ 205113
Slovenského raja 243/43,
Spišské Tomášovce
Spišská Nová Ves Košický 2- písm. f) bod i - ošípané, HD do 12 mes. z farmy 205113 3- písm. f) UDOG / CAD, FORMF   platí do 05.04.2025 
902PO Farma Straka s.r.o.
farma 317789
Drienov 668,
Drienov
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) 2-písm. f) bod i)-uhynuté ošípané len z farmy 317789 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 05.01.2026 
367PP FARMA STREDNICA
CEHZ 336394
Ždiar č. 670,
Ždiar
Poprad Prešovský 2-písm.f)bod i)-ovce a HD do 12 mesiacov len z farmy 336394 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 14.01.2025 
212NR Farma Tŕnie Lukáčovce
SK-OH-04_NR-16
Lukáčovce,
Lukáčovce
Nitra Nitriansky 2-písm. f)bod i)-hydina z farmy SK-OH-04_NR-16 UDOG / CAD   platí do 21.12.2026 
394TR FARMA VELES s.r.o.
Háj 202,
Turčianske Teplice
Turčianské Teplice Žilinský 2- písm.f) bod i) HD, ovce do 12 mesiacov z reg.farmy 3 -písm.e) UDOG / BHHP, CAD, FORMF, MIMC TRANS   Platí do 08.11.2024 
388BN FARMA ZLATNÍKY – Home s.r.o.
farma 477518 (SK-PH-BN-01)
,
Zlatníky
Bánovce nad Bebravou Trenčiansky 2- písm. f) bod i)- hydina z farmy 477518 3 - písm. e) UDOG / CAD, RAW   platí do 02.03.2025 
364ZV FARMARIA s.r.o.
Dolná ulica č. 241,
Babiná
Zvolen Banskobystrický 3-písm.a),b) bod i),písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 03.12.2024 
749LM FARMAVET - Farma Ľubeľa
farma 339461,
Ľubeľa
Liptovský Mikuláš Žilinský 2-písm. f bod i)-hydina z farmy 339461 UDOG / CAD   platí do 16.10.2024 
406MT FARMAVET s.r.o.
farma Šútovo 239479
,
Šútovo
Martin Žilinský 2- písm.f) bod i)-hydina (brojlery) len z farmy 239479 UDOG / CAD TRANS   platí do 17.03.2025 
220KK FEKA TRANS s.r.o.
CEHZ 432827
Pri Rybníku, Turbína,
Huncovce
Kežmarok Prešovský 2-písm.f) bod i)- ovce do 12 mes. z farmy 432827 3-pís.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 14.01.2025 
486KS Ficsór Zoltán
chovateľská stanica „spod Jasovskej skaly“
Hlavná 38/80,
Jasov
Košice-okolie Košický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 27.07.2026 
768KK Figlár Michal
Pri Rybníku č. 634 ,
Kežmarok
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 10.09.2025 
146PU FISH&AGRO farma, s.r.o.
Jilemnická 56/30,
Lednické Rovne
Púchov Trenčiansky 2-písm.f) bod 1-farmová zver (daniel) z farmy Sk-FCH-PU-301 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 31.10.2024 
308SN Forgáč Radoslav
Tkáčska 9/15,
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves Košický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.11.2026 
378SI Foriška Martin
Radimov č. 88,
Radimov
Skalica Trnavský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.02.2025 
383DK Franko Ján
Párnica č. 375,
Párnica
Dolný Kubín Žilinský 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.03.2025 
300ZM Franková Alena
Martin nad Žitavou č. 181,
Martin nad Žitavou
Zlaté Moravce Nitriansky 2-písm.f) bod i) - hydina z farmy 342559 UDOG / CAD   platí do 02.12.2025 
037KM František Hunčík
Farma Ochodnica
101629
,
Ochodnica
Kysucké Nové Mesto Žilinský 3-písm.f) 2- písm. f) bod i) - ovce do 12 mesiacov len z farmy 101629 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.11.2025 
290KK František Smik
chovateľská stanica "PATRONUS"
Hlavná č. 154/114,
Huncovce
Kežmarok Prešovský 3- písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 13.07.2024 
337TS Frelich Milan
Trstená - Hybeľ, pri kolkárni,
Trstená
Tvrdošín Žilinský 3- písm.a),b)bod i),písm.e),f) 2- písm.f)bod i) prežúvavce do 12 mes.registrované chovy UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 02.12.2024 
044BY Fulmek Milan
"Fullend"
Veľké Rovné 286,
Veľké Rovné
Bytča Žilinský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 10.05.2025 
981SP FURMANEC, spol. s.r.o. Miková
farma Miková CEHZ-103926,
Miková
Stropkov Prešovský 2- písm. f)bod.i)-HD do 12 mesiacov z farmy 103926 UDOG / CAD   platí do 04.3.2024 
310CA Gajdošová Gabriela
Makov č. 357,
Makov
Čadca Žilinský 3 písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí 14.12.2026 
993PP Galík Peter
Švábovce 22,
Švábovce
Poprad Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 14.01.2025 
380 BJ Gdovin Milan, PaedDr.
"Nižná Vôľa"
Poštárka 106,
Bardejov
Bardejov Prešovský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.10.2024 
374BJ Gerlachov (rybia farma)

,
Kružlov
Bardejov Prešovský 3- písm.a),e),j) UDOG / RAW, SLHBP TRANS   platí do 28.12.2024 
170SL Gladiš Martin
Šarišské Jastrabie 14,
Šarišské Jastrabie
Stará Ľubovňa Prešovský 2- písm.)bod i.-HD a ošípané do 12 mesiacov z farmy 440467 3- písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.08.2024 
431RV GMR-TRADE spol. s r.o.
Šafárikova 118 ,
Rožňava
Rožňava Košický 3 písm. f) UDOG / FORMF   platí do 22.09.2025 
931PO Gomulec Vladimír

Kollárova 22,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RMUK, SLHBP TRANS   platí do 27.06.2025 
111ZV Grajciar Miroslav
Breziny 17,
Dobrá Niva
Zvolen Banskobystrický 3- písm. a), b) bod i), písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 31.03.2024 
469PO Hadbavný Ján
Chminianske Jakubovany 158,
Chminianske Jakubovany
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.04.2025 
992NR Halmo Ľubomír
areál družstva
Korytovská cesta,
Ľužianky
Nitra Nitriansky 3-písm.a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 17.12.2024 
286BR Havranová Radka
Telgárt 473,
Telgárt
Brezno Banskobystrický 3- písm.a),e)f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.06.2024 
304SI Hedvigi Ján
Trnovec 101,
Trnovec
Skalica Trnavský 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 17.05.2024 
268PP Hlava Martin
SNP 305/13,
Štrba
Poprad Prešovský 3- písm. a).e).f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.05.2023 
332PP Hlavčáková Silvia
SNP č. 129,
Hranovnica
Poprad Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 20.03.2024 
514CA Hnitka Štefan
Rybné hospodárstvo Staškov
Staškov č. 606,
Staškov č. 606
Čadca Žilinský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 14.11.2026 
446CA Hospodárske stredisko Svrčinovec č. 285
CEHZ: 101546
,
Svrčinovec
Čadca Žilinský 2-písm f) bod i) HD do veku 12 mes. a hydina len z CEHZ 101546 UDOG / CAD   platí do 29.11.2025 
203KK Hospodársky dvor Vrbov (303380)
Ing. Norbert Fassinger - Nofa
,
Vrbov
Kežmarok Prešovský 2- písm.f) bod i)- ovce do 12 mes. z farmy 303380 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 18.10.2024 
689NR HSH -V, spol. s r.o.
Piesková 1481,
Veľké Zálužie
Nitra Nitriansky 2- písm. f) bod i)- hydina z registrovaného chovu UDOG / CAD   platí do 02.08.2026 
581MI Hujdič Matúš
Krásnovce č.90,
Krásnovce
Michalovce Košický 3- písm. a),e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.12.2025 
401PK Hurtoň Ivan
"Turkish lions kennel"
Slnečná 2,
Pezinok
Pezinok Bratislavský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 24.04.2024 
871BR HYDINÁREŇ ZÁMOSTIE spol. s r.o.
farma 318991
Zámostie,
Predájná
Brezno Banskobystrický 2-písm. f) bod i)-hydina z farmy 318991 UDOG / CAD   platí do 24.05.2024 
744SO HYFA s.r.o.
farma hydiny Tibava
Lekárovce 90,
Lekárovce
Sobrance Košický 2- písm. f bod i.) - hydina z farmy 334876 UDOG / CAD TRANS   platí do 27.04.2025 
132ZA HYTI s.r.o., Farma hydiny Lietava
CEHZ 234702
Lietava,
Lietava
Žilina Žilinský 2-písm.f) bod i)- hydina z farmy 234702 UDOG / CAD   platí do 15.02.2025 
586MT HYTI, s.r.o., farma Priekopa
CEHZ 434701(SH-VH-MT-02)
Sučianska cesta,
Martin-Priekopa
Martin Žilinský 2- písm.f) bod i.-hydina (brojlery) farma Priekopa 434701 UDOG / CAD TRANS   platí do 08.11.2024 
038SO Chicken Meals s.r.o.
farma hydiny Úbrež, CEHZ 436288
,
Úbrež
Sobrance Košický 2-písm.f)bod i)-hydina z farmy 436288 3-písm.a),e),f),j) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.04.2026 
070MI Chicken Meals s.r.o.
farma hydiny Žabany, CEHZ 138396
.,
Žabany
Michalovce Košický 2-písm.f)bod i) - hydina z farmy 138396 písm.a),e),f),j) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.04.2026 
119MI Chicken Meals s.r.o.
farma Topoľany
CEHZ 434681
071 01 Michalovce

.,
Michalovce
Michalovce Košický 2-písm.f)bod i) hydina len z CEHZ 434681 3-písm. a),e),f),j) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 22.05.2026 
346SE Chodúrová Zuzana
Pri Struhe 1835/83,
Borský Mikuláš
Senica Trnavský 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 24.09.2024 
443GA Ičostav s.r.o.
Hlohovecká 85/39,
Pata
Galanta Trnavský 3-písm.b)bod i),ii),iii),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 13.12.2025 
468PP Ilavská Blanka
Družstevná č.12 ,
Poprad
Poprad Prešovský 3- písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
160RS Ing. Ádám Gyuricky
farma 343927
Lenartovce 152,
Lenartovce
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm. f) bod i) -hydina z farmy 343927 3-písm.a),b) bod i),ii),písm.e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 19.04.2024 
344MA Ing. Barbora Dunárová
farma 379369 Samota 1116,
Veľké Leváre
Malacky Bratislavský 2-písm.f) bod i)-HD do 12 mesiacov len z farmy 379369 UDOG / CAD   platí do 19.08.2024 
094MA Ing. Barbora Dunárová
farma 134477
Samota 1116,
Veľké Leváre
Malacky Bratislavský 2- písm. f) bod i)- HD do 12 mesiacov len z farmy 134477 UDOG / CAD   platí do 19.08.2024 
223KK Ing. Ivana Kriššáková - SHR
CEHZ - 344558
Pri Rybníku,
Huncovce
Kežmarok Prešovský 2-písm.f) bod i)-ovce do 12 mes. z farmy 344558 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí 14.01.2025 
157SL Ing. Ján Pilát
Nová Ľubovňa 240,
Nová Ľubovňa
Stará Ľubovňa Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 17.05.2024 
134MI Ing. Jaroslav Jevčak
stanica "Morské oko" č. 306/99
farma Lesné,
Petrovce nad Laborcom
Michalovce Košický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.03.2024 
001BJ Ing. Marianna Virgalová
"Apanta rei" 144/2000
Tehelná 3920/113,
Bardejov
Bardejov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 15.03.2026 
492RS Ing. Máťáš Šťavina
CEHZ 341164
,
Dubovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2-písm.f)bod i) 3-písm.a),b)bod i),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 24.08.2026 
209BB Ing. Michaela Chrenová
Stredná odborná škola
Pod Bánošom 80,
Banská Bystrica
Banská Bystrica Banskobystrický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 12.12.2024 
597MA Ing. Milan Dunár
farma 300014
Samota 1116,
Veľké Leváre
Malacky Bratislavský 2-písm.f)bod i)-kone, HD a ovce do 12 mesiacov len z farmy 300014 UDOG / CAD   platí do 13.08.2024 
807TO Ing. Pavel Kukla
farma 417894
Nitrianska cesta,
Veľké Ripňany
Topoľčany Nitriansky 3- písm. c) zabitá hydina 2- písm.f) bod i) - hydina z farmy 417894 UDOG / SLHBP   platí do 15.08.2025 
188ZV Ing. Stanislav Stanovský, Csc.
Slatinka 29,
Zvolenská Slatina
Zvolen Banskobystrický 3- písm.a),b) bod i), písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 18.02.2024 
201KK Inštitút Krista Veľkňaza
NÁDEJ (CEHZ 206944)
Žakovce 30,
Žakovce
Kežmarok Prešovský 2-písm.f) bod i)-HD,ovce,kozy do 12.mes. z farmy 206944 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 04.12.2024 
255BB Ivana Pellegrini
chovateľská stanica "Astape"
Mičinská cesta 19,
Banská Bystrica
Banská Bystrica Banskobystrický 3-písm. a),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 11.04.2026 
159PO Jačišinová Helena
Lemešany č. 92,
Lemešany
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 10.06.2024 
503LM Jáger Juraj Mgr.
chovateľská stanica „Jusima-Slovakia“,
Partizánska Ľupča 645/1,
Partizánska Ľupča
Liptovský Mikuláš Žilinský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 10.11.2026 
158KK Jakub Dudaško
Ul. Svätej rodiny 56,
Lendak
Kežmarok Prešovský 2-písm.f)bod i)-HD do 12 mesiacov len z farmy 434407 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 15.1.2026 
409RS Ján Macháček
farma P41157
Prievady 69,
Babinec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm. f) bod i)- mŕtvonarodené teľatá, HD do 12 mesiacov z farmy P41157 UDOG / CAD   platí do 28.06.2025 
516ZV Ján Tuhársky Mgr.
Neresnická 271/6,
Dobrá Niva
Zvolen Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS    
360SI Janeček Martin
Predmestie 27/1518,
Skalica
Skalica Trnavský 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.12.2024 
863TN JANEK s.r.o.
farma Veľké Bierovce 334830
.,
Veľké Bierovce
Trenčín Trenčiansky 2-písm.f) bod i)- uhynutá hydina z farmy 334830 3-písm.e) poškodené,špinavé a rozbité vajcia UDOG / CAD, RAW   platí do 27.03.2026 
659PU JANEK s.r.o.,
Dolné Kočkovce farma 434983
Dolné Kočkovce,
Dolné Kočkovce
Púchov Trenčiansky 2-písm. f) hydina farma 434983 UDOG / CAD   platí do 13.06.2025 
864TN JANEK s.r.o.,
farma Veľké Bierovce - 135289
.,
Veľké Bierovce
Trenčín Trenčiansky 2-písm.f)bod i)- uhynutá hydina z farmy 135289 3-písm.e)poškodené,špinavé a rozbité vajcia UDOG / CAD, RAW   platí do 27.03.2026 
661PU JANEK s.r.o.,
Odchovňa mládok farma 234986
Vsetínska cesta 1332,
Púchov
Púchov Trenčiansky 2-písm. f) pod i)-hydina z farmy 234986 UDOG / CAD   platí do 13.06.2025 
662PU JANEK s.r.o., farma Beluša 234984
,
Beluša
Púchov Trenčiansky 2-písm. f) hydina z farmy 234984 UDOG / CAD   platí do 23.12.2025 
608RK JANEK s.r.o., farma Ivachnová, 434989
Ivachnová,
Ivachnová
Ružomberok Žilinský 2- písm.f) bod i)-hydina (brojlery)farma 434989 UDOG / CAD   platí do 20.3.2024 
607RK JANEK s.r.o., Hydinárska farma Liptovská Teplá
236281
Liptovská Teplá,
Liptovská Teplá
Ružomberok Žilinský 2- písm.f) bod i)-hydina (brojlery) farma CEHZ 236281 UDOG / CAD   platí do 20.03.2024 
660PU JANEK s.r.o.,
farma 234988
Vsetínska cesta 1333,
Púchov
Púchov Trenčiansky 2-písm.f) hydina z farmy 234988 UDOG / CAD   platí do 13.06.2025 
493PO JARDAN, s.r.o.

Fintická 2163/49,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 24.08.2026 
389PT Jaroslav Ďurove
farma CEHZ 178131


Nad Mlynom 155,
Hrnčiarske Zalužany
Poltár Banskobystrický 2- písm. f) bod i)- ošípané z farmy 178131 UDOG / CAD   platí do 28.03.2025 
ZO027NR Jaroslav Molnár
Majakovského 192/18,
Nitra
Nitra Nitriansky KAT 2-písm.f) bod i) KAT 3-písm.b) bod i),písm. c),f) UDOG / TRANS   platí do 14.04.2025 
243PO Jaroslav Petruš - Kropet
Sabinovská 33,
Veľký Šariš
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 12.03.2023 
989PO Jozef Mičo-TIP-TOP
Vaľkovská 743/41,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.04.2025 
783MY Jozef Ondrovič, SHR
Rudník č. 136,
Rudník
Myjava Trenčiansky 3- písm. a), b) bod. i),ii), písm. c), f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 31.10.2024 
123KK Jozef Zemčák
Hospodársky dvor Vrbov,
Vrbov
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 12.2.2026 
696IL JUEVOT, s.r.o.

Kvašovec, farma 434705,
Dubnica nad Váhom
Ilava Trenčiansky 2- písm. f) bod i)- hydina z farmy 434705 UDOG / CAD   platí do 20.04.2024 
563MI Juhászová Jarmila
Agátová 16,
Michalovce
Michalovce Košický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.11.2025 
442SC Kakaš Július
Kostolná 209,
Veľký Biel
Senec Bratislavský 3-písm.f UDOG / FORMF TRANS   platí do 28.11.2025 
371ZM Kaplocký Ján
Beladická 51,
Neverice
Zlaté Moravce Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 21.02.2025 
923PO KARMEN- veľkoobchod potravín s.r.o.
Strojnícka 15,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.06.2025 
214PO Karniš Ján
Trnkov č. 32,
Trnkov
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.12.2024 
339LV Karol Piršel
stanica "PERECZPARTY"
Pri Ihrisku 49/22,
Veľké Kozmálovce
Levice Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.03.2024 
818ZM Katrušin Juraj
Slažany č. 505,
Slažany
Zlaté Moravce Nitriansky 3-písm. a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 16.04.2024 
577RS KEĽO A SYNOVIA, s.r.o.
farma Malé Teriakovce, 132232

Malé Teriakovce,
Veľké Teriakovce
Rimavská Sobota Banskobystrický 3-písm.písm. e),f) 2-písm.f) bod i)-HD do 12 mesiacov z farmy 132232 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.02.2026 
323RS KEĽO a SYNOVIA, s.r.o.
Farma Svetlá, CEHZ 177880
Svetlá 33,
Hrachovo
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) bod i) - ovce do 12 mes. z farmy 177880 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 20.04.2024 
429RS Klenovec
AGRO Klenovec s.r.o.
CEHZ 402566
,
Klenovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-HD do 12.mesiacov z farmy 402566 UDOG / CAD   platí do 07.07.2025 
421RS Klenovec-ovce
CEHZ 320671
ul. 1. mája 566,
Klenovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-ovce do 12 mesiacov z farmy 320671 UDOG / CAD   platí do 07.07.2025 
566CA Klieštiková Petra
Nová Bystrica č. 1171,
Nová Bystrica
Čadca Žilinský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 17.01.2026 
162PO Klobušický Štefan Bc.
Tulčík č. 327,
Tulčík
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.07.2024 
494TO Kmotorka Juraj
Dukelská 4,
Solčany
Topoľčany Nitriansky 3-písm.a),b)bod i),ii),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 10.10.2026 
424SE Kňazovič Roman
Kunov 238,
Senica
Senica Trnavský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.10.2025 
085TT Koberčík Viliam
Tomáškovičová 13,
Trnava
Trnava Trnavský 3-písm. a),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 20.01.2026 
797ML Koblik Ľubomír, MVDr.
Zbojné č. 103,
Zbojné
Medzilaborce Prešovský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.05.2025 
552HE Kocík Slavomír
Kamienka 223,
Kamenica nad Cirochou
Humenné Prešovský 3- písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 07.09.2026 
196GA Kocsis Patrik
Horné Saliby č. 824,
Horné Saliby
Galanta Trnavský 3- písm.b)bod i)ii),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 13.11.2026 
333KK Kolaciak František
Družstevná č. 30,
Malý slavkov
Kežmarok Prešovský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 21.03.2024 
320GA Kollárová Eva
Nová č. 323,
Abrahám
Galanta Trnavský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 30.03.2027 
114NM Kopecký Milan
Hlubockého ul.,
Stará Turá
Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky 3-písm.a),b)bod i),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.12.2026 
372SL Kormaník Ivan
"Ali - Bakorm"
Poľská 30,
Stará Ľubovňa
Stará Ľubovňa Prešovský 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 26.01.2025 
329SN Kotulák Peter
Jesenského 191,
Snina
Snina Prešovský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.05.2024 
483LV Kováč Boris


Nálepku 12,
Starý Tekov
Levice Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 11.07.2026 
966PP Kriššák František
Športová 195,
Hozelec
Poprad Prešovský 3-písm.a),c),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 28.01.2026 
425BB Krnáč František
Mlynská 43,
Selce
Banská Bystrica Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.10.2025 
414BR Kupčok Slavomír Ing.
Filipovo 99,
Beňuš
Brezno Banskobystrický 3- písm. a), e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 28.06.2025 
947BR Kutliak Roman
"z Dianinej záhrady"
Kolkáreň 30/38,
Podbrezová
Brezno Banskobystrický 3-písm. a), e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 08.07.2025 
502TO Kútna Zuzana
Hlavná 108/164,
Veľké Ripňany časť Behynce
Topoľčany Nitriansky 3- písm.a),b)bod i),ii),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 09.11.2026 
171SL Kycora s.r.o.
Nižné Ružbachy 241,
Nižné Ružbachy
Stará Ľubovňa Prešovský 3-písm.a),písm.e),f) 2-písm.f) bod i)-ošípané,HD,ovce a kozy do veku 12 mes.len z farmy 342115 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.06.2024 
518PT Ladislav Vlčko
Belá 1475/18,
Kokava nad Rimavicou
Poltár Banskobystrický 3-písm.f) psy UDOG / FORMF TRANS   platí do 22.01.2027 
347TO LaPaKo, s.r.o.
hospodárska budova č. 429,
Horné Obdokovce - časť Bodok
Topoľčany Nitriansky 3- písm.a), b) bod i),ii), písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 13.10.2024 
118PP LaTerra s.r.o
Hospodársky dvor Huncovce
CEHZ 203350
,
Huncovce
Poprad Prešovský 2- písm. f) bod i) - ovce do 12 mesiacov z farmy 203350 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 19.12.2022 
709VT Lengvarský Peter
"Z Hrunku"
Na hrunku 52,
Vranov nad Topľou
Vranov nad Topľou Prešovský 3- písm.a),b) bod i), písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.02.2025 
301ZM LESY SR, š.p., Organizačná zložka OZ Tribeč
Parková 7,
Topoľčianky
Zlaté Moravce Nitriansky 3- písm. a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 04.12.2024 
767SN Leško Maroš, JUDr.
Odorinská ulica č.13,
Markušovce
Spišská Nová Ves Košický 3-písm. a),b),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.08.2024 
439KN Liaharenský podnik Nitra a.s.
Farma Svätý Peter
CEHZ: 134856
,
Svätý Peter
Komárno Nitriansky 2-písm.f) bod i) hydina CEHZ: 134856 UDOG / CAD   platí do 15.11.2025 
263GA Lipták Matúš
Slnečná 1002,
Šoporňa
Galanta Trnavský 3-písm.a),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 02.03.2026 
688NR Lovecký spolok Veľké Zálužie
Hlavná 1,
Veľké Zálužie
Nitra Nitriansky 2- písm. f) bod i)- hydina z registrovaných chovoch UDOG / CAD TRANS   platí do 02.08.2026 
471PO Ľubomír Kolesár
Žehňa 32,
Žehňa
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.01.2026 
326PN Ľudmila Kušniráková
chovateľská stanica "Taura stars"
Štúrová ulica 294/4,
Trebatice
Piešťany Trnavský 3- písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 08.03.2027 
375PT Lukáš Debnár
stanica "V znamení slnka"
Priekopa 600,
Kalinovo
Poltár Banskobystrický 3 písm.) a),e),f UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.01.2025 
567KM Lulek Pavol
Belanského 189,
Kysucké Nové Mesto
Kysucké Nové Mesto Žilinský 3- písm. b),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí len do 03.12.2026 
381TN LuMa Farm s.r.o. - Jozef Motyka
farma nosníc CEHZ 435053
Lieskové,
Melčice - Lieskové
Trenčín Trenčiansky 2- písm. f) bod i)- hydina z farmy 435053 3- písm. e) UDOG / CAD, RAW TRANS   platí do 26.01.2025 
413RS MADON, s.r.o.
farma 430889
Rimavské Brezovo 89,
Rimavské Brezovo
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) bod i) - HD do 12 mesiacov z farmy 430889 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 28.06.2025 
213LV Mališka Jozef, Bc.
Mochovská 6,
Levice
Levice Nitriansky 3- písm. a),písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.02.2023 
802BR Marián Petrek
chovateľská stanica "NO z Michalkinej záhrady"
ČSA 56,
Brezno
Brezno Banskobystrický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 19.01.2025 
063SO Marianna Bercíková, hydina Bežovce
CEHZ 135009
Bežovce,
Bežovce
Sobrance Košický 2-písm.f) bod i) - hydina z farmy 135009 UDOG / CAD   platí do 29.06.2025 
144MI Marianna Romanová
Vrbnica č. 84,
Vrbnica
Michalovce Košický 3-písm.a),e),f) 2-písm.f)bod i)-ošípané s farmy 222648 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 30.03.2024 
141RK Mariaš Pavol
Lisková 547,
Lisková
Ružomberok Žilinský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 29.05.2026 
451MT Maroš Litvaj
"Turianska kotlina"
Hlboká cesta 1,
Turany
Martin Žilinský 2-písm.f)bod i)-hydina brojlery z farmy SHP:334699, 134698,334999,Farmavet:239479,339480 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 11.03.2024 
395MT Martin Cuna
Čsl. armády 26/26,
Turčianska Štiavnička
Martin Žilinský 2 - písm. f) bod i)- hydina z registr. fariem 3 - písm. f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   Platí do 28.02.2025 
048RS Martin Ostrica
CEHZ 409339
Čierna skala1002,
Klenovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm.f) bod i) - HD do 12 mesiacov z farmy 409339 UDOG / CAD   platí do 15.4.2025 
889RA Martin Pribola
VKK HUCÍN 3
CEHZ 140932
,
Hucín
Revúca Banskobystrický 3-písm. a),b)bod i);e),f) 2- písm. f) bod v)-uhynuté HD do 12 mesiacov z farmy 140932 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 20.11.2025 
241PO Martinka František, Mgr.
Odborárska 5,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 28.02.2026 
956KK Mašlonka Jozef, Ing.
Reľov 52,
Reľov
Kežmarok Prešovský 3- písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 25.08.2023 
681PU Mäsokombinát Púchov, s.r.o.
Vsetínska 1354/15,
Púchov
Púchov Trenčiansky 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   povolenie do 26.02.2027 
352LE Mäsovýroba Rušin s.r.o.
Popradská cesta 868/33,
Levoča
Levoča Prešovský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 19.11.2024 
062BJ MÄSPOL s.r.o.
Kľušov č. 284,
Kľušov
Bardejov Prešovský 3-písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 26.4.2025 
249RS Mesto Rimavská Sobota
Technické služby mesta Rimavská Sobota
Ulica Športová č. 1073/16,
Rimavská Sobota
Rimavská Sobota Banskobystrický 3- písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 01.06.2026 
710RS MESTSKÝ KYNOLOGICKÝ KLUB HNÚŠŤA
Výcvikový areál MKK Hnúšťa
Hlavná 14,
Hnúšťa
Rimavská Sobota Banskobystrický 3- písm. a),b) bod i),ii), písm. e),f) UDER / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.04.2024 
386BR Mgr. Martin Oravkin
"Extreme Slovakia"
J. Marguša 481/16,
Podbrezová - Lopej
Brezno Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 31.03.2025 
771TS Mičáň Milan, PhDr.
Lúčna 1099/20,
Trstená
Tvrdošín Žilinský 3-písm. a), b) bod i), písm. e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.07.2024 
962KA Miestny kynologický klub Bebrava
Zvolenská cesta 8,
Krupina
Krupina Banskobystrický 3-písm.a),b) bod i),f) psy UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 12.12.2025 
272PD Michaela Krčová - Farma Krč
Pstruhárska 689,
Handlova
Prievidza Trenčiansky 2- písm. f) bod i) - hydina z farmy 145427 UDOG / CAD   platí do 28.02.2022 
876SK Michal Drimák

Nová Polianka 15,
Svidník
Svidník Prešovský 3-písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 24.6.2025 
721MI Michal Rešetár Hydina Lažany
Zálužie 110,
Zálužie
Michalovce Košický 2- písm. f) bod i) - hydina z farmy 434849 UDOG / CAD   platí do 30.03.2024 
633MY Michalec Dušan
"CHS-Katomar"
J.M. Hurbana 295/56,
Brezová pod Bradlom
Myjava Trenčiansky 3-písm. a),b)bod i).ii),písm. c)),e),f),k) bod iii) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 04.10.2025 
192KK Michnová Radomíra, MVDr.
Toporec,
Toporec
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 31.08.2024 
199LM MIKONMIKULÁŠ, s.r.o.
Vrbická 47/295,
Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš Žilinský 3-písm.a),e) UDOG / RAW, SLHBP   platí do 17.09.2024 
411DK Mikulaj Jozef
Rybárska 3189/39,
Dolný Kubín
Dolný Kubín Žilinský 3- písm. a), e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 24.06.2025 
077KK Milan Krempasky
farma 215552
Jezersko 73,
Jezersko
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) 2-písm. f) bod i)-ovce do 12 mesiacov z farmy 215552 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 22.5.2025 
342PP Miroslav Dučák
Lesná č.10,
Svit
Poprad Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 12.08.2024 
311VK Miroslav Gomola
"GOM-MIR-FCI"
F. Kráľa 500/27,
Bušince
Veľký Krtíš Banskobystrický 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.02.2027 
028LC Miroslav Hrnčiar
farma 320733
Hronská 34,
Hronovce
Levice Nitriansky 2-písm.f) bod i) - ošípané z farmy 320733 UDOG / CAD   platí do 30.8.2026 
273LV MKK Hron Želiezovce - Občianske združenie
Svodov č. 200,
Želiezovce
Levice Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 31.08.2026 
131KN Molnár Marcel
chovateľská stanica "z Mechelenu"
Mierová 1644/119,
Kolárovo
Komárno Nitriansky 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 15.3.2026 
638SO Molnárová Ivana, MVDr.
Nová 17,
Sobrance
Sobrance Košický 3-písm.a),b) bod i),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 31.5.2026 
489RS Molnárová Mária SHR
farma Dubno
CEHZ 402647
,
Gemerský Jablonec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2-písm.f)bod i) 3-písm.a),b)bod i),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 23.08.2026 
862SO MVDr. Jozef Karch, AGROPODNIKATEĽ-SHR
farma Sejkov- 316273
,
Sejkov
Sobrance Košický 2- písm. f) bod i) - uhynutá hydina z farmy 316273 UDOG / CAD   platí do 22.07.2025 
327PO MVDr. Marián Pavlišin
Slánska 9,
Prešov - Nižná Šebastová
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 30.06.2025 
353GA Nagy Attila
Trstice č. 754,
Trstice
Galanta Trnavský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 11.11.2024 
407RV Németh Zoltán
Hrhov 265,
Hrhov
Rožňava Košický 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 13.06.2025 
499NZ Norbert Diósi
CEHZ 318 857
.,
Bíňa 658
Nové Zámky Nitriansky 2-písm.f)bod i) ošípané UDOG / FORMF   platí do 24.01.2026 
102MA Novák Michal Ing.
Kuchyňa č. 561,
Kuchyňa
Malacky Bratislavský 3-písm.f) psy UDOG / FORMF TRANS   platí do 04.01.2024 
491PO OB mäsovýroba, s.r.o.
Lemešany č. 248,
Lemešany
Prešov Prešovský 3-písm. a),b) bod i),písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 04.02.2026 
946RS Očenáš Milan
Železničná 139/19 Čerenčany,
Rimavská Sobota
Rimavská Sobota Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 17.9.2025 
387PD Okresné riadideľstvo Policajného zboru Prievidza
odbor poriadkovej polície- oddelenie služobnej kynológie
Riečna 14,
Prievidza
Prievidza Trenčiansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 30.11.2024 
115BB Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici
oddelenie služobnej kynológie
Stredisko výcviku psov

,
Hronsek
Banská Bystrica Banskobystrický 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 03.07.2025 
985BA Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave,
Odbor poriadkovej polície
oddelenie služobnej kynológie
Vývojová 585,
Bratislava-Rusovce
Bratislava 5 Bratislavský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.01.2026 
259CA Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Čadci
odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Svrčinovec u Mišov,
Svrčinovec
Čadca Žilinský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 25.05.2026 
450DK Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Dolnom Kubíne,
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Bysterecká 2067/5,
Dolný Kubín
Dolný Kubín Žilinský 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.02.2025 
202DS Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Dunajskej Strede,
odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Ádorská 34,
Dunajská Streda
Dunajská Streda Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.12.2025 
554HE Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Humennom
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Nemocničná 1,
Humenné
Humenné Prešovský 3- písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 25.11.2025 
066KK Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Kežmarku
Huncovská 38,
Kežmarok
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.01.2025 
779LV Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Leviciach,
Odbor poriadkovej polície,
oddelenie služobnej kynológie
Družstevnícka č. 7,
Levice
Levice Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 11.09.2024 
175LM Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Liptovskom Mikuláši
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie

Pod Stráňami 3,
Liptovský Mikuláš
Liptovský Mikuláš Žilinský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 21.06.2024 
383 LC Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Lučenci,
oddelenie služobnej kynológie
Begova 33,
Lučenec
Lučenec Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.8.2025 
091NR Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Nitre,
oddelenie služobnej kynológie
Objekt MV SR Železničiarska,
Nitra
Nitra Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 18.10.2025 
135NM Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Novom Meste nad Váhom,
odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Tehelná 42,
Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky 3-písm.a),b) bod i),ii), písm.c),e),f),k)bod iii) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 15.02.2027 
982NZ Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Nových Zámkoch
Odbor poriadkovej polície
Oddelenie služobnej kynológie

Považská č.97,
Nové Zámky
Nové Zámky Nitriansky 3-písm. a),b) bod i),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.01.2026 
140RA Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Revúcej,
odbor poriadkovej a dopravnej polície,
skupina služobnej kynológie
Remeselnícka ulica 2,
Revúca
Revúca Banskobystrický 3-písm.a),b)bod i),ii),e),f) UDOG / FORMF, PETP TRANS   platí do 07.03.2026 
415RS Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Rimavskej Sobote
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie

ulica Stavbárov 2,
Rimavská Sobota
Rimavská Sobota Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 04.04.2027 
965RK Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Ružomberku,
odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Námestie Slobody 2,
Ružomberok
Ružomberok Žilinský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 30.10.2025 
180SE Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Senici
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie

Moyzesova 1,
Senica
Senica Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 26.8.2024 
120SN Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Spišskej Novej Vsi
Radlinského 34,
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves Košický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 02.10.2026 
598TO Okresné riaditeľstvo Policajného zboru v Topoľčanoch
ul. Fraňa Kráľa č. 2115/18,
Topoľčany
Topoľčany Nitriansky 3-písm.a), b)bod i),ii),písm.f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.07.2026 
150TV Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Trebišove
Oddelenie služobnej kynológie

Hlavná 8,
Čerhov
Trebišov Košický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 06.4.2026 
645TT Okresné riaditeľstvo policajného zboru v Trnave,
odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Priemyselná 7,
Trnava
Trnava Trnavský 3- písm.a),b)bod i),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí len do 07.07.2026 
882VK Okresné riaditeľstvo policajného zboru vo Veľkom Krtíši
Odbor poriadkovej polície,
skupina služobnej kynológie
Banícka 20,
Veľký Krtíš
Veľký Krtíš Banskobystrický 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 08.06.2025 
697ZV Okresné riaditeľstvo policajného zboru vo Zvolene
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Borovianska 58,
Zvolen
Zvolen Banskobystrický 3- písm. b) bod i),f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 22.11.2023 
808ZH Okresné riaditeľstvo policajného zboru Žiar nad Hronom
ul. M. Chrástenka č. 123,
Žiar nad Hronom
Žiar nad Hronom Banskobystrický 3-písm.a),b) bod i),ii),písm. c), f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 26.01.2025 
088TN Okresné riaditeľstvo Policajného zboru
oddelenie služobnej kynológie
Jilemnického 1,
Trenčín
Trenčín Trenčiansky 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 13.09.2025 
727GA Okresné riaditeľstvo policajného zboru,
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Hlavná 13,
Galanta
Galanta Trnavský 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.01.2027 
680PB Okresné riaditeľstvo policajného zboru,
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Kukučínova 186/1,
Považská Bystrica
Považská Bystrica Trenčiansky 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 31.08.2026 
687MI Okresné riaditeľstvo policajného zboru,
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Ľ.Štúra č.1,
Michalovce
Michalovce Košický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.11.2026 
698ZA Okresné riaditeľstvo policajného zboru,
Odbor poriadkovej polície, oddelenie služobnej kynológie
Turie č. 491,
Turie
Žilina Žilinský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 06.02.2024 
426VT Okresné riaditeľstvo Policajného zboru,
Odbor poriadkovej polície, oddelenieslužobnej kynológie
Nemocničná 578/4,
Vranov nad Topľou
Vranov nad Topľou Prešovský 3- písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 13.06.2024 
829KO Okresné riaditeľstvo policajného zboru,
Oddelenie služobnej kynológie
Pohraničná č. 8,
Komárno
Komárno Nitriansky 3- písm. a), e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 12.02.2025 
284DT Oláhová Regina
Kukučínova 86,
Detva
Detva Banskobystrický 3-písm.b) bod i), písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 10.09.2023 
324NM Olešová Jarmila
Trenčianske Bohuslavice č. 274,
Trenčianske Bohuslavice
Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky 3- písm. a), b) bod i).ii), písm. c),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 23.04.2024 
354PP Olexáková Veronika
Družstevná 107,
Šuňava
Poprad Prešovský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 24.11.2024 
436RS Opov Real s.r.o.
farma Pavlínka
CEHZ 120691
Klenovec,
Klenovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2-písm.f) bod i) ovce farma 120691 UDOG / CAD TRANS   platí do 07.11.2025 
437RS Opov Real s.r.o.
farma Slopovo
CEHZ 320692
Klenovec,
Klenovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 2-písm.f) bod i) ovce farma 320692 UDOG / CAD TRANS   platí do 07.11.2025 
309SN Oravec Milan
Sama Chalúpku 34,
Spišská Nová Ves
Spišská Nová Ves Košický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.11.2026 
448BB Ostrolúcky Ján MVDr.
Na Teplici 388/9,
Hrochoť
Banská Bystrica Banskobystrický 3- písm a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.12.2025 
444BB OSTROVID s.r.o.
Kyslinky 3
CEHZ: 440461
Kyslinky 3,
Hrochoť
Banská Bystrica Banskobystrický 2-písm.f)bod i) HD a ovce do veku 12 mesiacov len CEHZ 440461 UDOG / CAD   platí do 10.11.2025 
026BR OVINI, s.r.o.
Drábsko-Sedmák 32
CEHZ 321605

.,
Lom nad Rimavicou
Brezno Banskobystrický 2-písm.f)i) - ovce do 12 mes.z CEHZ 321605 UDOG / CAD   platí do 24.04.2026 
419CA OZ U Psej matere Kysuce
Ranč Korňa
Korňa 430,
Korňa
Čadca Žilinský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 31.08.2025 
888RA P M, s.r.o.
VKK Hucín, 102550
,
Hucín
Revúca Banskobystrický 3-písm.a),b) bod i),e),f) 2-písm. f) bod v) uhynuté HD do 12 mesiacov z farmy 102550 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.11.2025 
998TS Paľa Milan
Záuličná 251,
Vitanová
Tvrdošín Žilinský 3- písm.b) bod i),f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 14.11.2026 
293KK Pavol Fudály
Vojňany 47,
Vojňany
Kežmarok Prešovský 2- písm.f) bod i)-ovce do veku 12 mesiacov z farmy 224389 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 08.04.2025 
919PO Pavol Pagurko
Limbová 11947/13,
Prešov - Nižná Šebastová
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.06.2025 
229SL Pavol Vyšovský HALA MARIANNA
farma CEHZ 340150
Kremná 5,
Kremná
Stará Ľubovňa Prešovský 3-písm.a),e),f) 2-písm. f)- HD, ovce a kozy do 12 mes. z farmy 340150 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 26.09.2026 
078CA PD - Skalité,
farma Čierne
301545
Čierne,
Čierne
Čadca Žilinský 2- písm.f) bod i)- hovädzí dobytok, ovce a kozy do 12 mesiacov len z farmy 301545 UDOG / CAD   platí do 29.11.2025 
653ML PD Habura a.s.
,
Habura
Medzilaborce Prešovský 3-písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 20.06.2025 
440KN PD Sokolce
farma Čičov
CEHZ 300973
,
Čičov
Komárno Nitriansky 2-písm.f) bod i) hydina CEHZ 300973 UDOG / CAD   platí do 15.11.2025 
376RS Peter Borbás SHR
CEHZ 402607
Ulica Nová 120,
Rimavské Jánovce
Rimavská Sobota Banskobystrický 2-písm.f) bod i)-mrtvonar. teľatá, HD do 12 mes. len z farmy 402607 UDOG / CAD   platí do 11.02.2025 
179RS Peter Spondiak SHR
CEHZ 402549
Zapač 157,
Lehota nad Rimavicou
Rimavská Sobota Banskobystrický 2 - písm.f)bod i) HD do veku 12 mesiacov CEHZ402549 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 27.03.2026 
392NR Peter Štráma
Perkovce 201,
Šurianky
Nitra Nitriansky KAT 3 - čl. 10 písm. a) UDOG / RAW, SLHBP TRANS, UDOG   Platí do 26.04.2025 
319TR Petránek Peter
Háj 122,
Turčianske Teplice
Turčianské Teplice Žilinský 3- písm.c),f) 2- písm.f) bod i) - hydina z fariem: 234861, 342093 UDOG / CAD, FORMF, SLHBP TRANS   platí do 10.02.2024 
369ZV Petrus Juraj, MVDr.
Zaježová 344,
Pliešovce
Zvolen Banskobystrický 3- písm.a),b) bod i),písm.f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 11.01.2025 
856CA Piontek Emil
Olešná č. 174,
Olešná
Čadca Žilinský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.04.2019 
644SO Pivnica Tibava s.r.o.
Tibava 210,
Tibava
Sobrance Košický 3-písm.a),b)bod i),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 11.03.2027 
536PE Podnik živočíšnej výroby a.s.
CEHZ 134652
Topoľčianska cesta č.321,
Žabokreky nad Nitrou
Partizánske Trenčiansky 2-písm.f) bod i)-brojlery z farmy CEHZ 134652 UDOG / CAD   platí do 20.1.2026 
953TO Podnik živočíšnej výroby a.s.
prevádzka Práznovce, 334653
Jesenského,
Práznovce
Topoľčany Nitriansky 2- písm. f) bod i)-hydina z farmy 334653 UDOG / CAD   platí do 22.08.2025 
939BN Podnik živočíšnej výroby a.s.
prevádzkareň Rybany 334651
Rybany 1,
Rybany
Bánovce nad Bebravou Trenčiansky 2- písm. f) bod i)-uhynutá hydina z farmy 334651 UDOG / CAD   platí do 19.09.2025 
952TO Podnik živočíšnej výroby a.s.
prevádzkareň Veľké Ripňany, 134654
Vinohradnícka,
Veľké Ripňany
Topoľčany Nitriansky 2-písm. f) bod i) - hydina z farmy 134654 UDOG / CAD   platí do 06.02.2026 
428NM Poláček Igor
Čerchov vrch 1205,
Stará Turá
Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky 3- písm. a),b) bod i),ii), písm.c),e),f),k) bod iii) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 04.07.2025 
295SE Polák Jozef
Na Výhone 730,
Borský Mikuláš
Senica Trnavský 3 písm. a),b) bod i).ii),písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 30.11.2023 
318NR Polák Milan
Telince č. 72,
Telince
Nitra Nitriansky 3- písm. a),f) 2- písm. f) bod i) - HD do 12 mes. UDOG / CAD, FORMF, SLHBP TRANS   platí do 17.03.2024 
086SL POĽANA - podielnické družstvo Jarabina, hospodárska farma-Jarabina, CEHZ 203818
Jarabina č. 430,
Jarabina
Stará Ľubovňa Prešovský 3-písm.a),e),f) 2- písm.f) bod i)- HD do 12 mesiacov z farmy 203818 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 10.10.2025 
356BJ Polčová Terézia
Nižný Tvarožec 76,
Gaboltovo
Bardejov Prešovský 3- písm. a),e) UDOG / RAW, SLHBP TRANS   platí do 05.11.2024 
020RS POĽNOBLH, s.r.o.
Farma Potok, CEHZ 302691
Hnúšťa - Potok,
Hnúšťa
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm. f) bod i) - HD do 12 mesiacov z farmy 302691, 3- písm. a),b)bod i), e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 15.11.2025 
979RS Poľnofarma MOGBI, spol. s r.o.
CEHZ 302670
Hrachovo ,
Hrachovo
Rimavská Sobota Banskobystrický 3-písm.a),b) bod i),písm.e),f) 2-písm.f)bod i)-HD do 12.mesiacov z farmy 302670 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.11.2026 
190BB Poľnohospodárske družstvo "Bukovina"
CEHZ 202027,
Strelníky
Banská Bystrica Banskobystrický 2-písm.f)bod i) HD a ovce do 12 mesiacov - CEHZ 202027 UDOG / CAD   platí do 20.02.2026 
051SN Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany
Farma Smižany,405112
Tatranská 126,
Smižany
Spišská Nová Ves Košický 2-písm.f) bod i - ošípané, HD do 12 mesiacov z farmy 405112 3-písm. f) UDOG / CAD, FORMF   platí do 05.4.2025 
303KK Poľnohospodárske družstvo "GORAL" 059 78 Veľká Franková
CEHZ 114894
Veľká Franková č. 124,
Veľká Franková
Kežmarok Prešovský 2- písm.f) bod i) - HD do 12 mes. len z farmy 114894 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 20.07.2024 
955KK Poľnohospodárske družstvo "Zamagurie"
farma 403378
Spišské Hanušovce 1012,
Spišské Hanušovce
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) 2-písm.f)bod i)-HD a ovce do 12 mes. z farmy 403378 UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 21.04.2024 
870BR Poľnohospodárske družstvo Ďumbier
farma Podkoreňová 202106
Podkoreňová 3,
Brezno
Brezno Banskobystrický 2- písm. f)bod i) - HD do 12 mesiacov z farmy 202106 UDOG / CAD   platí do 24.04.2026 
225GA Poľnohospodárske družstvo Hrušov
CEHZ 305022
Hrušov 1147,
Dolné Saliby
Galanta Trnavský 2- písm.f) bod i) - ošípané z farmy 305022 UDOG / CAD   platí do 12.08.2023 
867SL Poľnohospodárske družstvo Lomnička
farma Lomnička 218484
Lomnička,
Lomnička
Stará Ľubovňa Prešovský 2- písm. f) bod i) - ovce a HD do 12 mesiacov z farmy 218484 3- písm. a),e) UDOG / CAD, RAW, SLHBP   platí do 13.06.2025 
851KK Poľnohospodárske družstvo podielnikov Kežmarok
farma 303361
Nad traťou č. 1,
Kežmarok
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) 2-písm.f) bod i) HD do 12. mes. z farmy 303361 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 21.02.2025 
050CA Poľnohospodárske družstvo Radola
farma 401618
Vadičovská cesta 340,
Radola
Čadca Žilinský 3- písm.f) 2- písm. f) bod i) - hovädzí dobytok, ovce a kozy do 12 mesiacov len z farmy 401618 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.11.2025 
069CA Poľnohospodárske družstvo Skalité
HOSPODÁRSKÝ DVOR ČADEČKA
473933
,
Čierne
Čadca Žilinský 2- písm.f) bod i) - hydina z farmy 473933 UDOG / CAD   platí do 01.12.2025 
057PP Poľnohospodárske družstvo Švábovce
farma Švábovce -CEHZ 403551
Švábovce 174,
Švábovce
Poprad Prešovský 3-písm.f) 2-písm.f) bod i) - HD do 12 mesiacov z farmy 403551 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 13.5.2025 
991LM Poľnohospodárske družstvo Važec
farma 401673
Urbárska 72,
Važec
Liptovský Mikuláš Žilinský 3-písm.b) bod i) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 04.04.2025 
895SL Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom Lipníku
CEHZ 118716
Veľký Lipník 345,
Veľký Lipník
Stará Ľubovňa Prešovský 3- písm. a),e),f) 2- písm.f) bod i)-HD, ovce do veku 12 mesiacov z farmy 118716 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 08.08.2025 
226PP Poľnohospodárske podielnické družstvo Liptovská Teplička
farma CEHZ 403536
,
Liptovská Teplička
Poprad Prešovský 3-písm.f) 2- písm.f) bod i)- HD a ovce do 12 mesiacov z farmy 402536 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 15.7.2026 
015RV Poľovnícke združenie BUKOVEC
Drnava 187,
Drnava
Rožňava Košický 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 18.7.2025 
412BB Poľovnícke združenie Čerín
Čerín 85,
Čerín
Banská Bystrica Banskobystrický 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.06.2025 
637MI Popčák Jozef
Centrum 923/28,
Veľké Kapušany
Michalovce Košický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 26.03.2024 
848SO Prezídium policajného zboru Slovenskej republiky,
úrad hraničnej a cudzineckej polície,
Riaditeľstvo hraničnej a cudzineckej polície Sobrance
Oddelenie služobnej kynológie
Štefánikova 10,
Sobrance
Sobrance Košický 3- písm. a), e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 08.04.2025 
205BA Prezídium policajného zboru v Bratislave
Prístav - poriečne oddelenie
Prístavná 10,
Bratislava
Bratislava 2 Bratislavský 3-písm.a),b) bod i),písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 17.8.2026 
811BA Prezídium polizajného zboru, odbor kynológie a hypológie
Canispol Slovakia
Vápencová 36,
Bratislava
Bratislava 4 Bratislavský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.10.2024 
009PK Pribul Eduard
Slnečná 54,
Pezinok
Pezinok Bratislavský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 28.11.2025 
060NR PROFI ML s.r.o.
CEHZ 139503
Hlavná 421,
Slepčany
Nitra Nitriansky 2- písm.f) bod i)- hydina z farmy 139503 UDOG / CAD   platí do 29.10.2023 
244SI Prokop David
Kátov 200,
Vrádište
Skalica Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 31.03.2026 
112NR Protilietadlová raketová brigáda Nitra
Objekt "B" VˇU 4405,
Alekšince
Nitra Nitriansky 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 26.10.2025 
331RV Radovan Farkaš
chovateľská stanica "Azhdar"
Hámosiho 184,
Brzotín
Rožňava Košický 3- písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 28.05.2024 
365TO Radovan Chrkavý
Hrad - hospodárska budova
.,
Krušovce - Hrad
Topoľčany Nitriansky 3-písm.a),b) bod i).ii),písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 23.12.2024 
183KK RAMAR Export s.r.o.
1. Mája 476,
Spišská Stará Ves
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.9.2024 
801ZA Ranč pri Žiline
Brodno 396,
Žilina
Žilina Žilinský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 02.12.2025 
338SL Reľovský Dušan, Rybochovné zariadenie
Kolačkov 183,
Kolačkov
Stará Ľubovňa Prešovský 3- písm. a),e),i),j) 2- pís. f) bod i - ryby z farmy RL-SL1SK UDOG / CAD, RAW, SLHBP TRANS   platí do 09.08.2025 
475BR Ridzoň Jaroslav
Sihla 1,
Lom nad Rimavicou
Brezno Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 24.07.2026 
260GA Rigo Miroslav
chov. stanica "Dropia lúka"
Kajal č. 333 a č.225,
Kajal
Galanta Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 12.02.2026 
474LC Rimgal, spol. s r.o.
Nové Hony, farma nosníc,
Nové Hony
Poltár Banskobystrický 3- písm.a),e),f) 2- písm.f) bod i)-hydina (nosnice, brojlery)z farmy 319448 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP   platí do 09.12.2024 
498KS Roháč Marek
Hornádska 2,
Trstené pri Hornáde
Košice-okolie Košický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 24.10.2026 
893SL Roľnícke družstvo "Majdan" Litmanová
CEHZ 319825
Litmanová 79,
Litmanová
Stará Ľubovňa Prešovský 3-písm. a), e),f) 2- písm. f)bod i) - ovce do 12 mes. z farmy 319825 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 27.07.2025 
382CA Roľnícke družstvo "Veľká Rača" Oščadnica
farma 401552
,
Oščadnica
Čadca Žilinský 2- písm. f) bod i)-ovce do 12 mesiacov len z farmy 401552 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 07.02.2025 
355TS Roľnícke družstvo Pod Skalkou
Krásna Hôrka II/189,
Tvrdošín
Tvrdošín Žilinský 3- písm. a),e),f) 2- písm. f) bod i)-HD, kozy do 12 mesiacov z farmy 201911 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 23.11.2024 
363TO Roman Chrkavý
Hrad - hospodárska budova
.,
Krušovce - Hrad
Topoľčany Nitriansky 3- písm.a),b)bod i),ii),písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 23.12.2024 
391TO Roman Martoš
Urmince č. 611,
Urmince
Topoľčany Nitriansky 3- písm.a),b) bod i).ii), písm. f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 11.04.2025 
072TR Ruttkay Martin

Kevice,
Bodorová
Turčianské Teplice Žilinský 2-písm.f)bod i) - hydina 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
152MA Rybářství Hodonín SK, s.r.o.
Sádky Malé Leváre
,
Malé Leváre
Malacky Bratislavský 2-písm. f) bod i)-ryby z farmy RK-MA3SK UDOG / CAD   platí do 15.07.2024 
154MA Rybářství Hodonín SK, s.r.o.
Sádky Veľké Leváre, RN-MA 2 SK
Veľké Leváre č. 1121,
Veľké Leváre
Malacky Bratislavský 2-písm.f) bod i) - ryby z farmy RN-MA 2 SK UDOG / CAD   platí do 15.07.2024 
422CA Rybníky - Raková
RN-CA01SKTrstená-Hlboké

U Kúkoľov č. 639,
Raková
Čadca Žilinský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 31.08.2025 
264KS Rybníky za Sokoľom
CEHZ 144999
Sokoľ - Uhrinč,
Sokoľ
Košice-okolie Košický 3-písm.i) UDOG / RAW   platí do 4.1.2025 
178MI Ryby - Išky s.r.o.
Senné 20,
Senné
Michalovce Košický 3-písm a),e),f) písm i),j) ryby UDOG / FORMF, OTHER, RAW, SLHBP TRANS   platí do 17.01.2026 
359RV Sabadoš Ondrej
Zlatná 293/6,
Rožňava
Rožňava Košický 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 08.12.2024 
619PD Semančíková Veronika
Podhradská,
Lehota pod Vtáčnikom
Prievidza Trenčiansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 08.06.2023 
561TR SHP a.s. farma hydiny Horná Štubňa
CEHZ 334999 (3 SK TR 6-7)
Pod Stanicou 511,
Horná Štubňa
Turčianské Teplice Žilinský 2-písm. e) bod i)-uhynutá hydina (brojler,nosnica)z farmy Horná Štubňa 334999 UDOG / CATW TRANS   platí len do 09.08.2024 
562TR SHP a.s., farma hydiny Diviaky RV 2
CEHZ 134698 (SK-VH-TR-04)
Diviaky,
Turčianské Teplice -Diviaky
Turčianské Teplice Žilinský 2- písm. f) bod i)-uhynutá hydina (brojler,nosnice) z farmy 134698 UDOG / CAD TRANS   platí do 11.05.2024 
361SN SHR Emil Hamrák
Teplička 218,
Teplička
Spišská Nová Ves Košický 2-písm. f)bod i) HD do 12 mes.z CEHZ 334555 3-písm. f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 26.07.2025 
379RS SHR Miroslav Juhaniak
farma Jánošíky
CEHZ 343967
Jánošíky,
Rimavské Jánovce
Rimavská Sobota Banskobystrický 2- písm. f) bod i) - ošípané z farmy 343967 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 04.03.2025 
384NM SHR Peter Gulán
farma 427238
Hrubá strana 1418,
Bzince pod Javorinou
Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky 2- písm.f) bod i) ošípané, hydina len z farmy 427238 UDOG / CAD   platí do 18.03.2025 
227LE SHR Radoslav Teplica
CEHZ 330513
Pavľany,
Pavľany
Levoča Prešovský 3- písm.f) 2- písm.f) bod i)-hovädzí dobytok do 12 mesiacov z farmy 330513 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 02.09.2026 
322PU SHR-Stanislav Faktor
SK-OH-PU-09, Streženica
Púchovská cesta 35,
Streženica
Púchov Trenčiansky 2-písm.f) bod i) - hydina s farmy SK-OH-PU-09 UDOG / CAD   platí do 19.03.2024 
316SE Schindler Franz
Sekule č. 183,
Sekule
Senica Trnavský 3- písm. a),b) bod i),písm. e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 10.03.2024 
093TN SIETE - RYBY s.r.o.
Kubrická 2,
Trenčín
Trenčín Trenčiansky 2-písm.f)bod i) 3- písm.j) UDOG / CAD, RAW   platí do 26.01.2026 
305NO Siman Juraj
Roveň č. 584,
Klin
Námestovo Žilinský 3-písm.a), b) bod i), písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 30.04.2024 
458PP SINTRA spol. s r.o.odštepný závod ZDROJ
Hraničná 665/14,
Poprad
Poprad Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 12.08.2024 
477SB SITTech spol. s r. o.
FARMA MATIEK BÝKOV PNV,
CEHZ 244487,
Ľutinská 17,
Pečovská Nová Ves
Sabinov Prešovský 2-písm. f)bod i)-HD do 12 mes.veku 3-písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 29.03.2025 
485ZH Sklenka Peter
Pitelová 262,
Pitelová
Žiar nad Hronom Banskobystrický 3-písm.a),b)bod i),f),j) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 04.08.2026 
487SC Skurák Dominik
chovateľská stanica „z Gryzovej svorky“
Tureň 149,
Tureň
Senec Bratislavský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 24.08.2026 
065KK Slavomír Adamjak
Majerka 149,
Ihľany
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 22.05.2025 
715RS Slovenský Poľovnícky zväz Poľovnícke združenie Družba Jesenské
ulica 1. mája č.390,
Jesenské
Rimavská Sobota Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 17.03.2024 
055PO SLOVEXA PD-Kapušany, spoločnosť s ručením obmedzeným
farma Nemcovce
CEHZ 419130
,
Kapušany
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) 2-písm. f) bod i) -ovce do 12. mesiacov z farmy 419130 UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 16.5.2022 
302ZV Slúka Juraj

Kráľová 2/3141,
Zvolen
Zvolen Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 17.02.2026 
410NR Somka Marek
Chmelová 100,
Nitra
Nitra Nitriansky 3- písm. a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 13.7.2025 
579LC Sopóci Marek
Mýtna č. 212,
Mýtna
Lučenec Banskobystrický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 19.04.2024 
791RK SPDP "LÚŽAN"
Liptovská Lúžna 628,
Liptovská Lúžna
Ružomberok Žilinský 3-písm. a), e) UDOG / RAW, SLHBP TRANS   platí do 11.04.2025 
790NO Srogoň František
Zákamenné 16,
Zákamenné
Námestovo Žilinský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 10.11.2024 
795NO Srogoň Martin
Bučina 1061,
Oravská Lesná
Námestovo Žilinský 3-písm.a),e), f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP   platí do 10.11.2024 
497SA Stavebniny u Agáty, s.r.o.
Proletárska 700,
Kráľová nad Váhom
Šaľa Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 01.10.2026 
328DK Strapec Ľuboš
Halamovská 473/9,
Žaškov
Dolný Kubín Žilinský 3- písm.a),b) bod i), písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.11.2024 
358DK Strapec Ľuboš
Nová Chudovská č.p. 3305,
Žaškov
Dolný Kubín Žilinský 3- písm.a),b) bod i),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 18.11.2024 
728SE Stredisko Chovu služobných psov
Prezídium policajného zboru, Odbor kynológie a hipológie
Moravský Svätý Ján,
Moravský Svätý Ján
Senica Trnavský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.02.2025 
519ZV Strhársky Štefan
Zaježová 35,
Pliešovce
Zvolen Banskobystrický 3-písm.b) bod i), f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 07.03.2027 
092GA Strhlík František
Blatná 487,
Kajal
Galanta Trnavský 3-písm.b) bod i),ii),iii) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 24.08.2026 
470PO Sučka Marián
Okružná 112,
Okružná
Prešov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 12.06.2026 
847PD Supuka Miloš Ing.
"Elbrus Chán"
Jalovská 644,
Ráztočno
Prievidza Trenčiansky 2- pís. f) bod. i) - ošípané z farmy 318417 3- písm. a),b) bod i), písm. i), j) UDOG / CAD, RAW, SLHBP TRANS   platí do 17.04.2025 
193PP Suranovská Gabriela, MVDr.
Areál PD Kvetnica,
Poprad
Poprad Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 28.01.2025 
246SL Svetlana Derevjaníková
CEHZ 207631
farma Jarabina 207631
Zaradivské 276,
Jarabina
Stará Ľubovňa Prešovský 3- písm. a),e) 2-písm.f)bod i) - ovce a HD do 12 mesiacov z farmy 207631 UDOG / CAD, RAW, SLHBP   platí do 11.3.2026 
417ZV Šaling Ján Ing.
Sladkovičova 282/3,
Sliač
Zvolen Banskobystrický 3- písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 08.08.2025 
427LV Ševčík Peter
chovateľská stanica "OLD Lioness, Strážny vrch"
Kalinčiakovo č.p. 1640,
Levice
Levice Nitriansky 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 10.03.2026 
167ZV Šiko Miroslav
"spod Borovej hory"
Zvolenská cesta 45,
Pliešovce
Zvolen Banskobystrický 3 - písm. b) bod i), písm. f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 26.08.2023 
285PP Šíp Mikuláš
Chalupkova 10,
Poprad
Poprad Prešovský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 13.07.2024 
362SI Šiška Ivan Bc.
Unín č. 111,
Unín
Šaľa Nitriansky 3-písm.a),b) bod i), písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 29.12.2024 
441SO Škrida Patrik
chovateľská stanica "LEINADIPAD-PDDPS
Kpt. Nálepku 7,
Sobrance
Sobrance Košický 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.12.2025 
104SE Španko Peter
Dlhá 476,
Jablonica
Senica Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 04.12.2025 
742TS Šprláková Viera
Suchá Hora 341,
Suchá Hora
Tvrdošín Žilinský 3-písm.a), e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 25.07.2025 
098ZV Šramko Peter, Mgr.
Hájnická 157/28,,
Sliač
Zvolen Banskobystrický 3 - písm. a),b) bod i), písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 15.12.2023 
530PP Šteczová Alica
Jánovce 122,
Jánovce
Poprad Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 27.03.2026 
307PP Štefan Pollák
farma 342676
Torysky č. 135,
Torysky
Poprad Prešovský 3- písm. f) 2-písm.f) bod i)-HD do veku 12 mesiacov z farmy 342676 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 21.01.2024 
523RS Štefan Tankó SHR
farma Nižná Pokoradz (309220),
Rimavská Sobota
Rimavská Sobota Banskobystrický 2-písm.f)bod i)- iba HD do 12 mesiacov z CEHZ:309220 3-písm.a),b)bod i),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 29.11.2025 
235NR Štefanka Silvester
Šúdolská 326/24,
Nitra
Nitra Nitriansky 3- písm.a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 29.04.2024 
242KK Švedlár Vladimír
Slavkovská 892/34,
Kežmarok
Kežmarok Prešovský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 06.06.2026 
348NR Švihorík Milan
Alexyho 22,
Nitra
Nitra Nitriansky 3-písm.a) UDOG / SLHBP TRANS   platí do 14.10.2024 
024LV TEKRO Nitra, s.r.o.
Veľký Ďur CEHZ 417616,
Veľký Ďur
Levice Nitriansky 2-písm. f) bod i)-ošípané z CEHZ 417616 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 23.10.2026 
517CA TIMEA,s.r.o.
Olešná 701,
Olešná
Čadca Žilinský 3-písm.f) 2- písm.f) bod i)- HD do 12 mesiacov len z farmy 419030 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí len do 26.08.2025 
109RS Tisovec-Markovo-Dianiška Peter
405831
Štefánikova 1175,
Tisovec
Rimavská Sobota Banskobystrický 3- písm. e),f) 2- uhynutý HD do veku 12 mes. z farmy 405831 UDOG / CAD, FORMF, RAW TRANS   platí do 08.09.2023 
385HC Tököly Ondrej
Dolné Zelenice č. 63,
Dolné Zelenice
Hlohovec Trnavský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 23.03.2025 
033NR Tomáš Bartha-SHR
CEHZ 243892
Donátova 605/29,
Vinodol
Nitra Nitriansky 2-písm.f)bod i) - hydina z farmy CEHZ 243892 UDOG / CAD   platí do 07.02.2026 
396PP Tomáš Gildein
Vojňany 35,
Vojňany
Kežmarok Prešovský 3 - písm. a), c), e), f), k) bod iii) UDOG / BHHP, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   Platí do 22.04.2025 
351NM Tučka Miloš
Hrádok 168,
Hrádok
Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky 3- písm.a),b) bod i),ii), písm.c),e),f),k) bod iii) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 20.10.2024 
341KK TUMBA, s.r.o.
Športová 76,
Ľubica
Kežmarok Prešovský 2- písm.f) bod i)-HD do 12 mes. len z farmy 234442 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 12.08.2024 
Z005KS Účelové zariadenie pre chov a choroby zveri, rýb a včiel v Rozhanovciach
Rozhanovce,
Rozhanovce
Košice-okolie Košický 3- písm.a), b) bod i), písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 08.03.2025 
479PO Uličný Pavol Ing.
CEHZ 124534
Víťaz 419,
Víťaz
Prešov Prešovský 2-písm.f)bod i)-HD,ovce do 12 mes.veku,ošípané 3-písm.a),e),f) UDOG / CAD, FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 06.05.2025 
481CA UNI-CON Kysuce spol. s r.o.
Raková 683,
Raková
Čadca Žilinský 3- písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 26.08.2025 
656LV Ústav na výkon trestu odňatia slobody
kynologický objekt
Veľký Dvor č. 12,
Želiezovce
Levice Nitriansky 2- písm.f) bod i)- ošípané 3- písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 28.07.2026 
447RV Üveges Emese
Hrušov 93,
Hrušov
Rožňava Košický 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 21.12.2025 
466BJ Valerián Mihňák
Hydinárska farma DUBIE(434803)
Dubie č. 219,
Dubie
Bardejov Prešovský 2-písm.f) bod i)-hydina z farmy 434803 UDOG / CAD TRANS   platí do 15.03.2025 
233KK Valtin s.r.o.
farma CEHZ 440321
Výborná 1001,
Výborná
Kežmarok Prešovský 3- písm. f) 2- písm. f) bod i) -HD do 12 mesiacov z farmy 440321 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 27.08.2026 
961PO Varvaruk Stanislav
Lemešany č. 277,
Lemešany
Prešov Prešovský 3- písm. a), e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 03.01.2026 
612SE Velický Ivan
Mikulášov 63,
Lakšárska Nová Ves
Senica Trnavský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 13.03.2026 
036VT Veliký Viktor
chovateľská stanica "Vikvel wolf"
Hlinné 408,
Hlinné
Vranov nad Topľou Prešovský 3- písm. e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 26.05.2026 
053PP Veronika Zoričáková
Ždiar č. 356,
Ždiar
Poprad Prešovský 3-písm.f) 2-písm. f) bod i)-HD do 12 mesiacov z farmy 134233 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 22.5.2025 
773BJ VIJOFEL group s.r.o.
Bartošovce 172,
Hertník
Bardejov Prešovský 3-písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 14.07.2025 
846PP Vikartovská agrárna spoločnosť, a.s.
farma 203552
Hlavná 1002/147,
Vikartovce
Poprad Prešovský 2- písm. f) bod. i)-HD do 12 mes. z farmy 203552 3- písm. f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 13.02.2025 
875RK Viliam Richter-Kynologický Klub specialist Liptovské Sliače
ul. Na Majeri 551/14,
Liptovské Sliače
Ružomberok Žilinský 3-písm. b) bod i), písm. f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 30.06.2025 
390BJ Viskup Ján


Kľušov č. 53,
Kľušov
Bardejov Prešovský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   Platí do 08.03.2025 
418SL Vislocký Gabriel
chovateľská stanica "Firetorch Hill"
Litmanová 26,
Litmanová
Stará Ľubovňa Prešovský 3- písm.a),e)f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 08.08.2025 
075KK Vladimír Pospíšil - Vladov Dvor
farma 233376
Bušovce,
Bušovce
Kežmarok Prešovský 2- písm.f) bod i) - ovce do 12 mesiacov len z farmy 233376 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 22.05.2025 
206SK Vladislav Paľurik - SHR-AGROTREND
CEHZ 303969
farma Roztoky 303969,
Roztoky
Svidník Prešovský 2-písm. f) bod i)-HD do 12.mes. z farmy 303969 UDOG / CAD   platí do 08.11.2024 
496PO Vojenská polícia 2025 Prešov
Vojenský útvar 2025
Kasárne SNP
ul. Vranovská 68,
Prešov
Prešov Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 02.11.2026 
786ZV Vojenský útvar 4977 Sliač
ulica ČSA 1182,
Sliač
Zvolen Banskobystrický 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 28.10.2024 
513TN Vojenský útvar 5728 Trenčín
Psinec
K Zábraniu č. 1612,
Trenčín
Trenčín Trenčiansky 3-písm. f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 21.12.2025 
463KK VŠÚZ
Hospodársky dvor Huncovce
CEHZ 138056

,
Huncovce
Kežmarok Prešovský 3- písm.f) 2- písm. f) bod i) ovce do veku 12 mes. CEHZ 138056 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 29.12.2025 
125MA Výcvikové stredisko služobnej kynológie Gajary
Gajary 1047,
Gajary
Malacky Bratislavský 3-písm.f) UDOG / FORMF TRANS   platí do 04.01.2027 
039TV Wagnerová Alexandra Mgr.
Duklianskych hrdinov 244/16,
Trebišov
Trebišov Košický 3-písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW TRANS   platí do 20.03.2026 
445CA Z+P stav spol. s r.o.
Korňa
CEHZ 138894
,
Korňa
Čadca Žilinský 2-písm.f)bod i) HD do veku 12 mes len CEHZ 138894 3-písm.f) UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 04.10.2025 
103KK ZAMAGRO spol. s r.o.
farma 403376
1. mája 470/59,
Spišská Stará Ves
Kežmarok Prešovský 3- písm. f) 2- písm. f) bod i)-ovce do veku 12 mesiacov z farmy 403376 UDOG / CAD, FORMF TRANS   platí do 30.05.2025 
946MI ZAMIO s.r.o.
Pozdišovce,
Pozdišovce
Michalovce Košický 3-písm. a), b) bod. i),písm.e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 19.05.2023 
143PP Zásobovacia základňa II., Muničný sklad Poprad, VÚ 5728
Skladová 3,
Poprad - Kvetnica
Poprad Prešovský 3-písm.a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí do 20.2.2026 
334RA Zrak Jozef - SHR
farma 305664
Repište,
Repište
Revúca Banskobystrický 2- písm.f) bod i)-HD do 12 mesiacov len z farmy 305664 UDOG / CAD   platí do 15.03.2024 
287ZV Zväz športovej kynológie - Kynologický klub Pliešovce
Tajovského 362/9,
Pliešovce
Zvolen Banskobystrický 3- písm.a),b) bod i), písm.f) UDOG / FORMF, SLHBP TRANS   platí do 19.09.2026 
553BJ Žumár Jozef,
chovná stanica "Z. Marečková 615/98"
ul. Štúrova 392,
Zborov
Bardejov Prešovský 3- písm. a),e),f) UDOG / FORMF, RAW, SLHBP TRANS   platí len do 11.11.2025 



počet prevádzkarní : (479)



Kód Vysvetlivky - Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  BIOGP Výrobnňa bioplynu / Biogas plants
  BIOGPNM Bioplynová stanica vnútroštátny trh / Biogas plants only on the national market
  CoIP Spoluspaľovňa / Co-incineration plants
  COLC Zberné stredisko / Collection Centre (where appropriate, specify the use)
  COLL Zber živočíšnych vedľajších produktov (ŽVP) / Collection of ABP
  COMBP Energetické zariadenia / Combustion plants
  COMP Kompostáreň / Composting plants
  COMPNM Kompostaréň vnutroštátny trh / Composting plants only on the national market
  COMPR Kompostaréň registrovaná / Composting plants only register
  DEPABP Odosielanie ŽVP /
  DESTBP Príjem ŽVP /
  FEEDP Používanie krmív so živočíšnymi bielkovinami /
  FOODP Potravinársky závod / Food plant
  GATRP Výroba loveckých trofejí / Game Trophies Plant
  HANDLP Závod kde sa spracovávajú ŽVP po ich zbere (predbežné spracovanie) / Plants handling ABP after their collection
  CHAN Monitorované zásielky / Channelled consignments Article 8(4) of Directive 97/78/EC
  INCP Spaľovňa / Incineration plants
  INTP Zariadenie na určité medziprodukty / Establishment for certain intermediates
  OALKHP Alkalická hydrolýza / Other means: alkaline hydrolysis process plant
  OBIODP Výroba bionafty / Other means: biodiesel production process plant
  OBRGAP Spaľovanie podľa BROKSA / Other means: brookes gasification process plant
  OCAFTB Iné prostriedky: Spaľovanie živočíšneho tuku v tepelnej elektrárni / Other means: Combustion of animal fat in a thermal boiler process plant
  OCOMBTB Iné použitie: spaľovanie v tepelnom kotli / Other means: combustion in a thermal boiler
  OEFP Iné prostriedky: Závod na silážovanie materiálu z rýb / Other means: Ensilage of fish material process plant
  OHPHBP Výroba bioplynu pomocou vysokotlakovej hydrolýzy / Other means: high pressure hydrolysis biogas process plant
  OHPHTHP Vysokotlaková, vysokoteplotná hydrolýza / Other means: high pressure high temperature hydrolysis process plant
  OLCP Oleochemický závod / Oleo-chemical Plant (only Cat. 2 or 3)
  OLTPPM Iné prostriedky: Zariadenie na výrobu hnoja ošípaných a hydiny úpravou vápnom / Other means: Lime treatment for pig and poultry manure plant
  OMSCP Iné prostriedky: Zariadenia na výrobu obnoviteľných palív viacstupňový katalytický procesom / Other means: Multi-step catalytic process for the production of renewable fuels plant
  ORAT Prevádzkovatelia zodpovední za zabezpečenie prepravy / Operators responsible for arranging transport
  ORNM Činnosti registrované len na národnej úrovni / Operators registered for the national market
  OTHER Iné aktivity / Other activities (please specify)
  OTMB Iné prostriedky: Závod na spracovanie termomechanických bioalív / Other means: Thermomechanical biofuel production process plant
  OTMBFP Iné použitie: termo-mechanická produkcia biopaliva / Other means: thermo-mechanical biofuel production
  O-TRADE Registrovaní obchodníci vrátane špedičných agentúr v prípade vývozu do krajín mimo EÚ a dovozu z krajín mimo EÚ / Registered traders, including forwarding agencies in case of export to non-EU countries and import from non-EU countries
  PETPP Výroba krmív pre spoločenské zvieratá iba zo spracovaných ŽVP / Petfood plant using only processed ABP
  PETPR Výroba krmív pre spoločenské zvieratá zo surových ŽVP / Petfood plant using raw ABP
  PFERT Spracovanie hnoja a výroba org. Hnojív /
  PHAR Farmaceutické aktivity, vrátane zdravotníckych pomôcok / Pharmaceutical activity, including medical device
  PROCP Spracovateľský závod / Processing Plant
  RETAIL Maloobchod / Retail
  SALEBP Uvádzanie na trh ŽVP /
  STORP Sklad / Storage Plant
  TAN Garbiareň (činenie koží) / Tannery
  TECHAPI Zariadenie na spracovanie vosku včiel / Processing plant beeswax
  TECHP XX Technický závod / Technical plants (other; please specify)
  TECHTAX XX Technický závod na vypchávanie zvierat / Technical plant for taxidermy purposes
  TRADEBP Obchodovanie so ŽVP /
  TRANBP Preprava ŽVP /
  TRANDP Preprava odvodených produktov / Transport derived products
  TRANS Preprava ŽVP / Transport of ABP
  UCOSM Použitie pre kozmetické výrobky / Use for cosmetic products
  UDER Použitie na diagnostiku, výskum, vedu, činidla / Use for diagnostics, research, science, reagents
  UDOG Použitie pre uznanné chovné stanice psov / Use for dogs recognised kennels
  UFERT Závod spracovávajúci surovú ŽVP vrátane hnoja na organické hnojiva / Organic fertilisers plant processing raw ABP including manure
  UFERTNM Závod spracovávajúci surovú ŽVP vrátane hnoja na organické hnojiva na národnej úrovni / Organic fertilisers plant processing raw ABP including manure for the national market
  UFERTP Závod na organické hnojivá využívajúci iba odvodené produkty (MKM a SŽB) / Organic fertilisers plant using derived products only (MBM and PAP)
  UFUR Použitie pre kožušinové zvieratá / Use for fur animals
  UINSE Použitie pre hmyz (vrátane červov) na návnady pre rybolov / Use for insects (including maggots) for fishing bait
  UNEC Použitie pre zdochlino žravé vtáky / Use for necrophagous birds
  UOFSI Použitie organických hnojív z MKM a SŽB / Use for fertilisers of MBM and PAP
  UPET Použitie pre spoločenské zvieratá / Use for pet animals
  URBP Použitie pre plazy a dravé vtáky / Use for reptiles and birds of prey
  USDD Regulácia živočíšnych škodcov / Animal pest control activities
  USEFEEDP Zapracovanie spracovaných živočíšnymi bielkovin do krmiv /
  USHEL Použitie pre zvieratá v útulkoch / Use for animals in shelters
  UWILD Použitie pre voľne žijúce zvieratá / Use for wild animals
  UZOO Použitie pre zoo a cirkusové zvieratá / Use for zoo/circus animals

Kod Vysvetlivky -  Výrobky, Poznámky  / Product types,  Remarks
  API Včelárske výrobky / Apiculture by-products
  BHHP Kosti, rohy, kopytá a výrobky z nich / Bones, horns, hooves and products thereof
  BIOD Bionafta / Biodiesel
  BIOG Bioplyn / Biogas
  BIOR Zvyšky trávenia pri výrobe bioplynu / Residues from biogas production other than biogas
  BLPF Krvné produkty na kŕmne účely / Blood products for feeding purposes
  BLPT Krvné produkty na technické použitie / Blood products for technical purposes
  CAD Kadáver (telo uhynutého zvieraťa) / Cadaver
  CATW Kuchynský odpad / Catering waste
  COL Kolagén / Collagen
  COMR Zvyšky po kompostovaní / Residues after composting
  COSM Kozmetické výrobky / Cosmetic products
  DCAP Fosforečnan vápenatý / Dicalcium phosphate
  DIGR Zvyšky trávenia / iné ako pri výrobe bioplynu (iné ako BIOR) / Digestion residues/ digestate other than BIOR
  DTC Obsah tráviaceho traktu / Digestive tract content
  EGG Vaječné produkty / Egg Products
  FATD Deriváty tukov / Fat derivatives
  FATF Kafilerické tuky a rybí olej určené na kŕmne účely / Rendered fats and fish oil for feeding
  FATOL Kafilerické tuky so živočíšnych vedľajších produktov určených na technické účely / Rendered fat from ABP for oleochemical purposes
  FATOT Kafilerické tuky a rybí olej určené na iné účely ako kŕmne alebo technické / Rendered fats and fish oil for purposes other than for feeding or for oleochemical purposes
  FEED Výroba krmív (prosím špecifikovať) / Feed production (please specify)
  FERT Hnojivá iné ako DIGR alebo BIOR / Fertilisers other than DIGR or BIOR
  FORMF Bývalé potraviny / Former foodstuff
  GATR Lovecké trofeje / Game trophies
  GEL želatína / Gelatine
  HISKR Surové kože a usne / Raw hides and skins
  HISKT Činenné alebo inak ošetrené kože a usne / Tanned or otherwise treated hides and skins
  HKP Hľuzy, koreňové plodiny /
  HYDP Hydrolyzovaná bielkovina / Hydrolysed protein
  INSE Hmyz vrátane červov slúžiacich ako návnada pri rybolove / Insects including maggots
  MANP Spracovaný hnoj a výrobky z hnoja / Processed manure and manure products
  MANU Nespracovaný hnoj / Unprocessed manure
  MBM Mäsokostná múčka (kategória 1 alebo 2) / Meat and bone meal (Category 1 or 2)
  MEDD Zdravotnícke pomôcky / Medical devices
  MIMC Mlieko, mliečne výrobky a mledzivo / Milk, milk based products and colostrum
  OBJK Objemové krmivá /
  OTHER Iné výrobky (prosím špecifikovať) / Other products (please specify)
  PAP Spracovaná živočíšna bielkovina (kategória 3) / Processed animal protein (Category 3)
  PETC Konzervované krmivo pre spoločenské zvieratá (konzervy) / Canned petfood
  PETD Žuvačky pre psov / Petfood: dogchews
  PETFI Chuťové prísady na výrobu krmív pre spoločenské zvieratá / Flavouring innards for petfood
  PETP Spracované krmivo pre spoločenské zvieratá, iné ako konzervy / Processed petfood other than canned petfood
  PETR Surové krmivo pre spoločenské zvieratá / Raw petfood
  PHARM Farmaceutické výrobky / Pharmaceutical products
  RAW Iné nespracované živočíšne vedľajšie produkty / Other unprocessed ABP
  RMUK Rybia múčka /
  SERE Konské sérum / Serum of equidae
  SLHBP Živočíšne vedľajšie produkty z bitúnkov (iné) / Slaughterhouse by-products (other)
  TAXP Vypchávanie zvierat / Taxidermy products
  TCAP Fosforečnan trivápenatý / Tricalcium phosphate
  WHBF Vlna, srsť, štetiny ošípaných, perie / wool, hair, pig bristle, feather
  WWT Materiály získané pri spracovaní odpadových vôd / Material collected from waste water treatment

Nepodporovaný prehliadač

Web pravdepodobne nebude dobre pracovať s vaším nepodporovaným prehliadačom. Podporujeme aktuálne verzie prehliadačov ako Chrome, Firefox, Opera, Edge.