Schválené prevádzkarne - SEKCIA X. Registrovaní špecifickí užívatelia [ Registered users of ABP and DP for specific purposes ]
Aktualizované dňa 27.3.2024
Spoločenská zvieratá [ ]
Zoznam prevádzkarní, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 1069/2009
Schvaľovacie číslo / Approval num | Nazov / Name | Adresa, Mesto / Address, Town | Okres / District | Kraj / Region | Kategória / Category | Činnosti a výrobky / Activities and Product types | Pridružené činnosti / Associated activities | Poznámky / Remarks |
SZ591SC |
Adamec Martin |
Sokolská 652/62, Častá |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.09.2025 |
SZ627MT |
Alaxová Mária |
Cyrila a Metoda 74/20, Vrútky |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ458NR |
Andráščik Peter |
Lesná 412, Horné Lefantovce |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 30.11.2023 |
SZ448NR |
Andrášik Jozef |
Pod Kaštieľom 290, Veľké Zálužie |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i),ii) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 05.10.2023 |
SZ018MT |
Anna Čemanová, ČEVAMPO |
Železničná 183/9, Krpeľany |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 03.03.2024 |
SZ681NZ |
Anna Takácsová
|
Bešeňov 298, Bešeňov |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm.f) mačky | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.03.2027 |
SZ562MA |
Azyl pre opustené zvieratá , Eva Ovdrušová |
Levárska 912, Gajary |
Malacky | Bratislavský | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 12.05.2025 |
SZ252DS |
Báan Ladislav |
Poľná 1134/37, Dunajská Streda |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),b) bod i), písm.e),f) psi | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 09.02.2024 |
SZ277KA |
Babiak Radovan |
Hontianske Nemce 551, Hontianske Nemce |
Krupina | Banskobystrický | 3-písm.b) bod i),písm.f) psi | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.06.2024 |
SZ308SA |
Babos Fridrich |
Dlhá nad Váhom č. 137, Dlhá nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3-pís.a),b)bod i),písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.11.2024 |
SZ523SA |
Babos Fridrich |
Zahradnícka č. 11, Šaľa |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.11.2024 |
SZ606BS |
Bačík Emil |
Ilija 2, Ilija |
Banská Štiavnica | Banskobystrický | 3- písm.a),b) bod i),ii), písm. c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.10.2025 |
SZ391BR |
Bahledová Tatiana |
Horná Lehota 191, Podbrezová |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
ZS502NZ |
Bajtoš Kristína |
Bernolákova 35, Komjatice |
Nové Zámky | Nitriansky | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 19.07.2024 |
SZ617NR |
Baková Ivana Mgr. |
Veľký Cér 1713/1, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3-písm a),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.02.2023 |
SZ464BA |
Baláž Rudolf |
Lieskovská cesta 14, Bratislava |
Bratislava 2 | Bratislavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | 24.7.2026 |
SZ571KE |
Bc. Milan Michal |
Na Hôrke 482/4, Košice - Kavečany |
Košice | Košický | 3- písm. f) pes, mačka | UPET / FORMF | TRANS | platí do 02.06.2025 |
SZ596NR |
Bédiová Darina
|
Pod Vinohrady 499/9, Veľké Zálužie |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 22.11.2025 |
SZ360MT |
Bednárová Anna |
D. Makovického 5135/5, Martin |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 02.10.2026 |
SZ429PE |
Belica Patrik |
Klátova Nová Ves č. 516, Klátova Nová Ves |
Partizánske | Trenčiansky | 3- písm.a), b) bod i),ii) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 20.08.2023 |
SZ487DS |
Benovits Róbert |
Horná Potôň 183, Horná Potôň |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 24.06.2024 |
SZ416SA |
Berecký Ján |
Neded č. 717, Neded |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 25.05.2023 |
SZ116NM |
Bieliková Sandra |
Považany 261, Považany |
Nové Mesto n.Váhom | Trenčiansky | 3- písm.a),b) bod i),ii),písm.c),e),f),k) bod iii) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 04.01.2025 |
SZ628MT |
Bízik Roman |
Turčianske Kľačany 267, Turčianske Kľačany |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.09.2025 |
SZ497TO |
Blahová Kristína, MVDr. |
Horné Obdokovce č. 179, Horné Obdokovce |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i),ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 16.09.2024 |
SZ289MT |
Blahová Liana |
Diaková 131, Martin |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ644NR |
Blatnický Jozef |
Hlavná 91, Hosťová |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 02.05.2026 |
SZ601TO |
Bočkayová Mária |
Družstevná 26, Solčany |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b)bod i),ii),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 28.11.2025 |
SZ634TR |
Bogoňa Patrick |
Na Drienok 8, Mošovce |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.f) | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ490SC |
Bordács Mário |
Šafárikova 53/A, Senec |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.06.2024 |
SZ505ZC |
Bratková Mária |
Brehy 96, Nová Baňa |
Žarnovica | Banskobystrický | 3- písma),b) bod i).ii)-hydinové hlavy, písm.c),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 17.08.2024 |
SZ067SC |
Brezovský Filip |
Školská č. 204, Kráľová pri Senci |
Senec | Bratislavský | 3 -písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 30.07.2024 |
SZ619MT |
Brožová Jela |
Košťany nad Turcom 83, Košťany nad Turcom |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 18.11.2025 |
SZ607ZH |
Búci Róbert Ing. |
Bukovina 288, Bzenica |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3- písm. a),b) bod.i).ii), písm. c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.10.2025 |
SZ535TO |
Bujna Július |
Kovarce č. 474, Kovarce |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm. a),b)bod i),ii), písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 03.03.2025 |
SZ477TR |
Bukovenová Zuzana Mgr. |
Sklené č. 293, Sklené |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3- písm.f) psy | UOFSI / FORMF | TRANS | platí do 19.02.2024 |
SZ564MT |
Bulovský Ľuboš |
Hlboká 3, Martin - Záturčie |
Martin | Žilinský | 3- písm. e),f) psy | UPET / FORMF, RAW | TRANS | platí do 14.06.2025 |
SZ479TR |
Burzík Igor |
Slovenské Pravno č. 27, Slovenské Pravno |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.02.2024 |
SZ510RS |
Buša Norbert |
Záhradná 23, Rimavská Seč |
Rimavská Sobota | Banskobystrický | 3- písm. f) pes, mačka | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.11.2024 |
SZ096SC |
Butyka Miloš |
Puškinova 26, Ivanka pri Dunaji |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 01.04.2025 |
SZ527ZM |
Buvalová Drahomíra |
Vozokanská 269/2, Čierne Kľačaný |
Zlaté Moravce | Nitriansky | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.01.2025 |
SZ668DT |
Buzák Ján |
Stožok 333, Detva |
Detva | Banskobystrický | 3-písm. a).e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 18.08.2026 |
SZ341DT |
Bystrianská Zuzana |
Potočná 2531/8, Hriňová |
Detva | Banskobystrický | 3- písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 19.12.2025 |
SZ402NR |
Cibula Dušan |
Fabrická 5A, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3- písm. a), f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 05.04.2026 |
SZ554TO |
Cibula Marek |
Dr. Pantočku 240, Tovarníky |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i),ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 03.05.2025 |
SZ626MT |
Cihá Monika |
G. Svobodu 43, Martin |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ142TR |
Císařová Anna |
Abramová 2, Slovenské Pravno |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3- písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 20.12.2025 |
SZ545DS |
Csaba Varga |
Poľná 7, Topoľníky |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 01.04.2025 |
SZ188DS |
Csenkeyová Eva |
Bústelek 190, Janíky |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psi | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.08.2025 |
SZ497LC |
Csíková Csilla |
Šíd 352, Fiľakovo |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.09.2024 |
SZ674DS |
Cvinger Jozef |
Kvetoslavov č. 59, Kvetoslavov |
Dunajská Streda | Trnavský | 3 písm.a),b) bod i),písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 22.01.2027 |
SZ583CA |
Čečotková Anna |
Olešná č. 513, Olešná |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 31.08.2025 |
SZ650CA |
Čečotková Marcela |
Hrubý Buk-Rieka 856, Klokočov |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) | UPET / FORMF | TRANS | platí do 26.05.2026 |
SZ637DS |
Dénesdy Peter |
Horná Potôň 102, Horná Potôň |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 03.04.2026 |
SZ478MT |
Dírer Ján |
Turčianske Kľačany č. 303, Vrútky |
Martin | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.03.2024 |
SZ403DS |
Dohňanský Ladislav |
Povoda č. 110, Povoda |
Dunajská Streda | Trnavský | 3 - písm. a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 14.04.2026 |
SZ443DS |
Domonkoš Jozef |
Veľká Paka 104, Veľká Paka |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),b) bod i), ii), písm. e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 28.12.2026 |
SZ446NR |
Dovičovičová Jana |
Novozámocká 155, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 19.10.2026 |
SZ750SA |
Dudon Rastislav |
Športová č. 244, Trnovec nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 08.03.2025 |
SZ659KA |
Ďurica Róbert |
418, Sebechleby |
Krupina | Banskobystrický | 3-Písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 26.05.2026 |
SZ452PU |
Dvorský Dušan |
Trenčianská 468/51, Púchov |
Púchov | Trenčiansky | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 31.8.2026 |
SZ584ZH |
EKO - Produkt s.r.o.
farma 202986 |
Kremnické Bane 29, Kremnica |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3-písm. a),b) bod i),ii), písm.c), f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.03.2025 |
SZ475ZA |
EUROPOWER s.r.o. |
Panoráma park 5916, Nezbudská Lúčka |
Žilina | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.03.2024 |
SZ593SC |
Eva Dudášová |
Svätoplukova 60, Senec |
Senec | Bratislavský | 3-písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.10.2025 |
SZ582SA |
Farár Milan |
Neded č. 1243, Neded |
Šaľa | Nitriansky | 3- písm. a),b) bod i), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 11.08.2025 |
SZ640DS |
Farkas Sándor |
Mihálska ulica 107/17, Vrakúň – Nekyje na Ostrove |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.06.2026 |
SZ066SC |
Farkasová Monika |
Mlynská 58, Tomašov |
Senec | Bratislavský | 3-písm. f) | UPET / FORMF | TRANS | povolené do 26.11.2024 |
SZ495NZ |
Farma Peter Baka |
Bešeňovská cesta 15, Dvory nad Žitavou |
Nové Zámky | Nitriansky | 3- písm. a),b) bod i),ii),písm. c),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 13.07.2024 |
SZ624TR |
Farma Zliechov spol. s.r.o.
|
Bodorová 116, Malý Čepčín |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 29.11.2025 |
SZ194LC |
Fehérváry Peter |
Šiatorská Bukovinka 3, Radzovce |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm. a), e), f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.09.2025 |
SZ597DS |
Fekete Árpád |
Konopná 1265/30, Gabčíkovo |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 01.12.2025 |
SZ616NR |
Fidrichová Marcela Ing. |
Hlavná 527, Svätoplukovo |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.02.2026 |
SZ504BN |
Fraňo Ľuboš Mgr. |
Miezgovce 121, Bánovce nad Bebravou |
Bánovce nad Bebravou | Trenčiansky | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 02.09.2024 |
SZ579SA |
František Alfoldi ALFA |
Neded č. 273, Neded |
Šaľa | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i), písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 06.07.2025 |
SZ367BB |
Fujková Anna |
Skubínska cesta 50, Banská Bystrica |
Banská Bystrica | Banskobystrický | 3-písm. a).e),f) pes | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí len do 01.03.2026 |
SZ489SC |
Fulopová Eva |
ul. 9. mája č. 1, Nová Dedinka |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 16.06.2024 |
SZ442DS |
Fürdős Tomáš |
Rohovce 267, Rohovce |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm. a), b) bod i), písm. e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 19.03.2027 |
SZ611NR |
Fuska Peter |
Zbehy 201, Zbehy |
Nitra | Nitriansky | 3- písm.a) | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 09.01.2026 |
SZ537CA |
Gaderák Michal |
Čierne č. 601, Čierne |
Čadca | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.02.2025 |
SZ486PK |
Gajdúšková Mária |
Vinohradnícka 20, Viničné |
Pezinok | Bratislavský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 28.05.2024 |
SZ572BR |
Gašparovič Michal |
Švermova 40/15, Hronec |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm. a),e), f) pes | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 28.06.2025 |
SZ561TR |
Gaššo Roman |
Liazanská 1016/4, Turčianske Teplice |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3- písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW | TRANS | platí do 08.06.2025 |
SZ102PK |
Gaštanová Alena |
Hlavná 34, Slovenský Grob |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 07.07.2025 |
SZ508DS |
Gažo Pavel |
Hlavná 40, Horná Bar |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 09.11.2024 |
SZ377NR |
Gera Michal |
Titváň . 37, Veľké Zálužie |
Nitra | Nitriansky | 3-písm. a),f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 21.10.2022 |
SZ556GA |
Göczeová Žaneta |
Kajal č. 511, Kajal |
Galanta | Trnavský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 20.04.2025 |
SZ328SA |
Gottliebová Diana |
Žihárec 589/12, Žihárec |
Šaľa | Nitriansky | 3-píam.f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 26.02.2022 |
SZ323ZC |
Grúber Marián - SALMO |
Segetov štál č.d. 302
, Ostrý Grúň |
Žarnovica | Banskobystrický | 3-písm.a),b)bod i),ii);c),f), psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 13.03.2025 |
SZ622MT |
Gruchaláková Andrea
|
Blatnica 185, Blatnica |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.12.2025 |
SZ210DS |
Grünfeld Milan |
Cukrovarská 147/15, Dunajská Streda |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm.a), b) bod i),písm. e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 30.01.2023 |
SZ541CA |
Hačková Miriam, MVDr. |
Čadečka č. 664, Čadca |
Čadca | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 21.07.2024 |
SZ369DS |
Hadidom Peter,Ing. |
Blahová 140, Blahová |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.12.2025 |
SZ085PK |
Hajková Silvia |
Vištuk 284, Vištuk |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.09.2025 |
SZ500MA |
Hanák Jakub |
Kuchyňa č. 209, Kuchyňa |
Malacky | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 16.09.2024 |
SZ573HE |
Hankovce
CEHZ 303286 |
, Hankovce |
Humenné | Prešovský | 3- písm. b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ558CA |
Hanulák Ján |
Hurbanova 1316, Čadca |
Čadca | Žilinský | 3- písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.04.2025 |
SZ476TO |
Herda Marián |
Partizánska 24, Chrabrany |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i),ii), písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 10.03.2024 |
SZ115ZH |
Holečková Jana |
Revolta 1560/3, Kremnica |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3-písm. a), b) bod i),ii), písm.c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 22.02.2025 |
SZ371TO |
Holíková Štefánia |
Hlohovská 108/9, Nemčice |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i).ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.8.2025 |
SZ507VT |
HONDA Soffy Motors, spol. s r.o. |
Budovateľská 1279/21, Vranov nad Topľou |
Vranov nad Topľou | Prešovský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 08.10.2024 |
SZ501MA |
Horecký Rodan |
Ferdiša Kostku 12, Stupava |
Malacky | Bratislavský | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.09.2024 |
506KS |
Horňák Marián |
Záhradná 61, Čaňa |
Košice-okolie | Košický | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.5.2025 |
SZ620MT |
Horváth Marcel
|
Dolný Kalník 54, Dolný Kalník |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.11.2025 |
SZ521GA |
Horváth Norbert |
Jánovce č. 156, Jánovce |
Galanta | Trnavský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 08.12.2024 |
SZ491SC |
Horváth Ondrej |
Tomášovská 12, Malinovo |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 06.8.2024 |
SK468DS |
Horváth Zoltán |
Pod Záhradami 2413/77, Šamorín |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.05.2023 |
SZ553NR |
Horváthová Helena |
Rumanová 231, Rumanová |
Nitra | Nitriansky | 3- písm.a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 26.04.2025 |
SZ190DS |
Hozák Roland |
Povoda č. 285, Povoda |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psi | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 27.04.2024 |
SZ389BR |
Hrablay Vladimír |
Odbojárov 54, Polomka |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
SZ641CA |
Hruška Marián |
Klokočov č. 1186, Klokočov |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.03.2025 |
SZ544NZ |
Hučíková Adriana |
Záhradná 18, Šurany - Nitriansky Hrádok |
Nové Zámky | Nitriansky | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 25.02.2025 |
SZ651PK |
Hučko Karol Ing. |
Vištuk 91, Vištuk |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm.f) mačky | UPET / FORMF | TRANS | platí do 26.06.2026 |
SZ485PK |
Hupka Boris |
Sauberg 5, Svätý Jur |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 28.05.2024 |
SZ632MT |
Hurtová Viera |
529, Valča |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.12.2025 |
SZ425BR |
Chalúpková Ingrid |
Mierová 44, Závadka nad Hronom |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW | TRANS | platí do 26.06.2023 |
SZ638CA |
Chovancová Helena
|
Stará Bystrica č. 841, Stará Bystrica |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.01.2026 |
SZ383BR |
Ing. Jozef BARTANAS s.r.o. |
Kpt. Nálepku 846, Pohorelá |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm. a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
SZ169PK |
Ing. Mariena Hatalčíková Ko.Ma.Co |
Karpatská 2, Modra |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 07.06.2025 |
SZ386ZC |
Ing. Vladimír Vikor, Zveropark |
Revištské Podzámčie, Revištské Podzámčie |
Žarnovica | Banskobystrický | 3-písm. a), b) bod i),ii), písm. c),f) pes | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 27.12.2022 |
SZ536BN |
Ing. Walid Fawaz Wattar |
Vlčkovo
SK NZ 0032/2021, Dežerice |
Bánovce nad Bebravou | Trenčiansky | 3- písm. a), b) bod i),ii) mačkovité šelmy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 02.02.2025 |
SZ346SP |
Ján Varga |
Breznica 126, Stropkov |
Stropkov | Prešovský | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 26.05.2025 |
SZ592TO |
Janček Peter |
Hviezdoslavova 1071/94, Solčany |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm. a),b) bod i),ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 23.09.2025 |
SZ519KE |
Janečková Zuzana |
Tokajícka 6, Košice |
Košice | Košický | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.12.2024 |
SK554TO |
Janka Smatanová |
Poľná 278/17, Jacovce |
Topoľčany | Nitriansky | KAT 3 - čl. 10 písm. a), písm. b) bod i) a ii) a písm. f) na kŕmenie psov | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | Platí do 27.04.2025 |
SZ615TO |
Jánoš František |
Horné Obdokovce č. 302, Horné Obdokovce |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii),písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 24.03.2025 |
SZ017TR |
Jelenčíková Milada |
Dubové č. 227, Dubové |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.08.2024 |
SZ480MT |
Jellušová Renáta |
Osloboditeľov 899/2, Sučany |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.03.2024 |
SZ463NZ |
Jozef Raučina |
Hollého 8, Šurany |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm.a),b( bod i),písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 18.06.2023 |
SZ494NZ |
Jurčagová Štefánia |
Mlynský Sek 257, Lipová |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.07.2024 |
SZ465SE |
Jurovatá Sabina |
Červenej armády 315, Jablonica |
Senica | Trnavský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 22.01.2024 |
SZ172TO |
Káčerik Jozef |
Kalinčiakova 2011/46, Topoľčany |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a), b) bod i), ii), písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 23.5.2025 |
SZ608DS |
Kelemenová Bibiána MVDr. |
Agátová 551, Veľké Dvorníky |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2025 |
SZ166LC |
Kelemenová Mária |
Mlynská 101, Tomášovce |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 10.02.2026 |
SZ481BR |
Klokoč Rastislav |
Dolná Lehota č. 180, Dolná Lehota |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.4.2024 |
SZ058TR |
Klongová Katarína |
SNP 133, Turčiansky Michal |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 10.03.2024 |
SZ296TR |
Kmeť Lukáš |
Budiš č. 60, Budiš |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 17.03.2025 |
SZ354ZC |
Kmeťo Ľubomír |
Tekovská Breznica č. 601, Tekovská Breznica |
Žarnovica | Banskobystrický | 3-písm. a),b bod i),ii),c),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 26.6.2025 |
SZ299DS |
Koczkás Tamás |
Zelená 1217/21, Gabčíkovo |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 09.11.2024 |
SZ410KS |
Kollár Peter |
Vyšný Klatov č. 171, Vyšný Klátov |
Košice-okolie | Košický | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 29.04.2026 |
SZ642CA |
Komínová Jarmila |
Rieka 2246, Čadca |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 18.03.2025 |
SZ459BR |
Korínek Erik |
Tehelná 237/25, Nemecká |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm. a),e).f) pes | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 16.12.2023 |
SZ045TO |
Košecký Michal |
Sekanica 114/47, Kuzmice |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii),písm. f) psi | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 28.04.2024 |
SZ663GA |
Kovácsová Jana |
Raj 311, Veľký Grob |
Galanta | Trnavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.10.2026 |
SZ567NR |
Kováč Ľudovít |
Golianovo 416, Golianovo |
Nitra | Nitriansky | 3- písm.a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 07.6.2025 |
SZ351MT |
Kozák Anton |
Fatranská cesta 1685/26, Sučany |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 27.09.2025 |
480TO-SZ |
Krajčik Jozef |
Bojná 418, Bojná |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii), písm. f) psi | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 27.09.2024 |
SZ658MA |
Královičová Ariela
|
Lozorno 1242, Lozorno |
Malacky | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.08.2026 |
SZ103SC |
Krasňanský Jozef |
Chalúpkova 14, Senec |
Senec | Bratislavský | 3-písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 23.08.2024 |
SZ671LC |
Krupa Roman |
Veľká Ves 140, Veľká Ves |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) mačky | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2026 |
SZ557KM |
Kubala Miloš |
Hurbanova 2668, Kysucké Nové Mesto |
Kysucké Nové Mesto | Žilinský | 3- písm. a), e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.04.225 |
SZ453BR |
Kubek Ján |
Telgárt č. 215, Telgárt |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.Aň, b) bod i),písm. e), f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 23.11.2023 |
SZ267SC |
Kulifaj Vladimír |
Tichá 48, Slovenský Grob |
Senec | Bratislavský | 3-písm. f) | UPET / FORMF | TRANS | platí do 02.06.2025 |
SZ520SA |
Kunderlík Martin |
Trnovec nad Váhom č. 78, Trnovec nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i), písm.f) pes | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 16.08.2024 |
SZ421SA |
Kunová Zuzana |
Budovateľská 1156, Selice |
Šaľa | Nitriansky | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 28.05.2023 |
SZ522TO |
Kurčina Dominik |
Hlohovská cesta 119, Nemčice |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i),ii),písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 05.01.2025 |
SZ380BR |
Kurtík Milan |
Hrádza 77/61, Michalová |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) pes | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
SZ492PT |
Kuvik Jozef |
Zelené 71, Poltár |
Poltár | Banskobystrický | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 29.06.2024 |
SZ317SC |
Lacina Peter |
Slovenský rybársky zväz MsO
vodná nádrž Blatné, Blatné |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 21.03.2025 |
SZ676MA |
LADINO s.r.o. |
oplotený areál – parcela č.: 3070/8 Kostolište, Kostolište |
Malacky | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 22.01.2027 |
SZ587CA |
Lajčák Milan |
Nižný Klečenov 128, Vysoká nad Kysucou |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 31.08.2025 |
SZ449BR |
Lajšová Beáta |
Partizánska cesta 107, Jasenie |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 03.11.2023 |
SZ471ZM |
Laktiš Pavel |
Športová 35, Žitavany |
Zlaté Moravce | Nitriansky | 3-písm.b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.01.2024 |
SZ672NZ |
Lapsiuk Molnár Svitlana |
Semerovo 61, Semerovo |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm.a),b)body i),ii), e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.01.2027 |
SZ307DS |
László Róbert |
Lesná 1401/47, Veľký Meder |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 02.12.2024 |
SZ419SA |
Lenčešová Irena |
Balajka č. 2044/44, Močenok |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.05.2023 |
SZ628SC |
Lengyelová Elvíra |
Ľ. Svobodu 6, Malinovo |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.01.2026 |
SZ176KS |
Leško Vincent |
Biela 10, Valaliky |
Košice-okolie | Košický | 3-písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 29.05.2025 |
SZ426BB |
Lešková Jana |
Komenského 12/D, Banská Bystrica |
Banská Bystrica | Banskobystrický | 3- písm. a),e),f) pes | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 25.06.2023 |
SZ560HE |
Levická Slávka, JUDr., PhDr. |
Kukorelliho 1498/14, Humenné |
Humenné | Prešovský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 23.03.2025 |
SZ517SC |
Ligdová Terézia |
Svätý Martin 4367, Senec |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.11.2024 |
SZ666GA |
Lipták Ján |
Agátová 869/11, Pata |
Galanta | Trnavský | 3-písm.f) - psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 13.11.2026 |
SZ657TO |
Líška Tomáš |
Mýtna Nová Ves 173, Ludanice |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i),ii),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 23.08.2026 |
SZ340TN |
LÍŠKA TRANS, s.r.o. |
Skalka nad Váhom 131, Skalka nad Váhom |
Trenčín | Trenčiansky | 3- písm. a),b) bod i),písm.f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 14.05.2025 |
SK549DS |
Lóránt Výkrent |
Čechová 16, Holice |
Dunajská Streda | Trnavský | 3 -písm. a), e),f) psy | UPET / BHHP, FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | Platí do 14.02.2025 |
SZ595DT |
Ľubica Krnáčová |
Stožok 177, Detva |
Detva | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 02.11.2025 |
SZ683SA |
Lucia Takáčová |
Dóžova 1621/70, Šaľa - Veča |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 22.03.2027 |
SZ051MT |
M + V s.r.o.
Miroslav Bubernák |
Dolné Jaseno 12
, Turčianske Jaseno |
Martin | Žilinský | 3 - písm. f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ263SA |
Mačali Tibor |
Kráľová nad Váhom č. 230, Kráľová nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.b) bod a),písm.f) pes | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 12.4.2024 |
SZ400NR |
Mada Pavol Ing. |
Pri Dobrotke 4, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3- písm. a),f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 14.04.2026 |
SZ599TO |
Madej Peter |
Pod kaštieľom 264/25, Tovarníky |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii), f) | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 25.11.2025 |
SZ675ZV |
Maják Jozef |
Družstevná 226/23, Dobrá Niva |
Zvolen | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 15.12.2026 |
SZ636CA |
Majáková Andrea |
Čierne č.128, Čierne |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 17.01.2026 |
SZ436NR |
Majerčík Ľudovít |
Rázusová 15, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii) psy | UPET / RAW | TRANS | platí do 17.09.2023 |
SZ679BN |
Majerhofer Drahomír |
Malé Hoste 192, Zlatníky |
Bánovce nad Bebravou | Trenčiansky | 3-písm.a),b)bod i),ii),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.02.2027 |
SZ513ZH |
Majsniar Albín |
Vyhne č. 93, Vyhne |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3- písm. a),b) bod i).ii),písm. c),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 06.12.2024 |
SZ231ZA |
Majzel Ján Ing. |
Zábrežná 91, Žilina - Brodno |
Žilina | Žilinský | 3-písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.09.2026 |
SZ411SA |
Mandák Igor |
Čsl. Armády 1204, Selice |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm. f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 17.04.2023 |
SZ568MT |
Mária Marettová, OZ Spokojná labka |
Karlová 36, Blatnica |
Martin | Žilinský | 3 - písm. f) psy, mačky | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.05.2025 |
SZ603SC |
Markovičová Eva |
Trnavská 1909/87, Bernolákovo |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.11.2025 |
SZ534SC |
Martinkovič Ivan |
Kráľová pri Senci č. 81, Kráľová pri Senci |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.02.2025 |
SZ678TO |
Martiška Tomáš |
Urmince 208, Urmince |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b)bodyi),ii),f) | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.03.2027 |
SZ565TO |
Marton Vladimír MVDr. |
Dolné Záhumnie 139/7, Kuzmice |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a), b) bod i),ii), písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 13.05.2025 |
ZS531TR |
Maruna Peter |
Matičná 1084/7
Diviaky, Turčianske Teplice |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.11.2024 |
SZ324ZH |
Maslen Andrej |
1. Mája č. 456, Hliník nad Hronom |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3-písm.a), b) bod i).ii), písm.c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.3.2025 |
SZ503NZ |
Máté Ladislav |
Budovateľská 1005/5, Veľký Kýr |
Nové Zámky | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i),písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 07.09.2024 |
SZ237MT |
Mazáň Milan |
Krpeľany 340/1, Krpeľany |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 11.02.2024 |
SZ533MT |
MÄSO PARÍŽEK, |
Robotnícka 22, Martin |
Martin | Žilinský | 3- písm. f) psi | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.08.2024 |
SZ600PE |
Medzay Dušan |
Veľké Uherce č. 201, Veľké Uherce |
Partizánske | Trenčiansky | 3-písm.a),b) bod i),ii) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.11.2025 |
SZ343PE |
Medzayová Marta |
Veľké Kršteňany 30, Veľké Kršteňany |
Partizánske | Trenčiansky | 3- písm. a),b) bod i)a ii) psy, mačky | UDOG / SLHBP | TRANS | platí do 15.11.2025 |
SZ574ML |
Medzilaborce hospodársky dvor
CEHZ 103468 |
Duchnovičova 529, Medzilaborce |
Medzilaborce | Prešovský | 3- písm. b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ647BR |
Meľošová Iveta
|
Krížna 714/13, Heľpa |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 05.04.2026 |
SZ588ZH |
Merčáková Daniela, Mgr. |
Trnavá Hora 348, Trnavá Hora |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3- písm.a),b) bod i),ii),písm.c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ192MT |
Miartusová Jarmila |
Valča 113, Valča |
Martin | Žilinský | 3-písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ526SC |
Mihál Daniel |
P. Hallona 36, Malacky |
Malacky | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 15.12.2024 |
SZ473TO |
Mihalík Jozef |
Lipovník č. 37, Lipovník |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i),ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 08.02.2027 |
SZ639ZC |
Mihálik Tomáš |
Partizánska 31, Žarnovica |
Žarnovica | Banskobystrický | 3- písm.a),b)bod i),ii),c),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 19.10.2025 |
SZ427BR |
Mihňák Cyril |
Burkovaná 910/46, Heľpa |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.07.2026 |
SZ680BR |
Michal Horváth
|
Štúrova 383/7, Závadka nad Hronom |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 08.03.2027 |
SZ594ZH |
Michal Ilčík
|
Nad Mlynom 78/28, Žarnovica |
Žarnovica | Banskobystrický | 3 - písm. a), b) bod i), ii), c), f) | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.11.2025 |
SZ248MT |
Michalíková Miriam |
Necpaly č. 259, Necpaly |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.11.2024 |
SZ330SV |
Milksan s.r.o. |
Pčolinská 1405, Snina |
Snina | Prešovský | 3-písm. e),f) psy, norky | UDOG / FORMF, RAW | TRANS | platí do 04.03.2022 |
SZ529ZC |
Miloš Maslen |
Dodekova 36, Nová Baňa |
Žarnovica | Banskobystrický | 3- písm.a),b) bod i),ii),písm. c),f) pes | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 08.02.2025 |
SZ450PK |
Mišútová Anežka |
Šafárikova 441/7, Nové Mesto nad Váhom |
Nové Mesto n.Váhom | Trenčiansky | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.11.2023 |
SZ580PT |
MK &MK HOLZ s.r.o. |
Družstevná ulica 455/5, Málinec |
Poltár | Banskobystrický | 3- písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 24.08.2025 |
SZ589BB |
Mócová Martina Ing. |
Hviezdoslavova 1099/7, Brezno |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.09.2025 |
SZ337KA |
Mokoš Jan Ing. |
Tehelná 908/6, Krupina |
Krupina | Banskobystrický | 3- písm. a),e), f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.03.2025 |
SZ358NR |
Moravcová Veronika |
Dolnozoborská 26, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a), f) pes | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 26.10.2025 |
SZ474NZ |
Morvaiová Monika |
Sikenička 1, Sikenička |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm.f) mačky | UPET / FORMF | TRANS | platí do 20.01.2024 |
SZ462PK |
Mrázik Róbert |
Myslenická 161, Pezinok |
Pezinok | Bratislavský | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 12.01.20247 |
SZ585CA |
Mudrík František |
Skalité č. 112, Skalité |
Čadca | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 13.09.2025 |
SZ457ZM |
Müller Ladislav |
Do Kratín 17, Zlaté Moravce |
Zlaté Moravce | Nitriansky | 3-písm.a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 01.12.2026 |
SZ512SC |
Müllerová Mária |
Šafárikova 26, Senec |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 04.11.2024 |
SZ559CA |
Murčo Ján |
Čadečka 652, Čadca |
Čadca | Žilinský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.04.2025 |
SK555NR |
MVDr. Zuzana Hrdličková |
Jelenec č. 41, Jelenec |
Nitra | Nitriansky | KAT 3 -písm. a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | Platí do 14.04.2025 |
SZ469DS |
Nagy Ľudovít |
Budafa 46, Holice |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 09.02.2024 |
SZ661DS |
Nagy Marian |
Sása 642, Lehnice |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.09.2026 |
SK546DS |
Nagy Tamás Ing. |
Hviezdna 19, Topoľníky |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm. a),f),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 01.04.2025 |
SZ656ZH |
Nemčík Jaroslav |
Železničná 25, Hliník nad Hronom |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3-písm.a)b)bod i),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.08.2026 |
SZ547DS |
Németh Csaba |
Hviezdna 35, Topoľníky |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 01.04.2025 |
SZ472NR |
Németh Jozef |
Nová 26, Čechynce |
Nitra | Nitriansky | 3- písm. a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 08.01.2027 |
SZ364NR |
Németh Roman |
Kaplanská 479, Lehota |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.a) pes | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 03.08.2025 |
SZ401SA |
Némethová Nora |
Neded 1024, Neded |
Šaľa | Nitriansky | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.02.2026 |
420TO-SZ |
Némethy Peter |
ul. Hollého 677/377, Krušovce |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm. a),b) bod i),ii),písm. f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.2.2027 |
SZ228TO |
Nipča Richard |
Inovecká 2116/16, Topoľčany |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii),písm. f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 05.03.2026 |
SZ511PK |
Nováková Alena |
Modranská 67, Šenkvice |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 04.11.2024 |
SZ566SC |
Novotný Tomáš Ing. |
SNP 506/65, Senec |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 02.06.2025 |
SZ412SC |
Občianske združenie Kone ľuďom |
Športová, Senec |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) psy a mačky | UPET / FORMF | TRANS | platí do 26.09.2026 |
SZ548NZ |
Občianske združenie Zatúlané labky |
A. Slávku 8, Šurany |
Nové Zámky | Nitriansky | 3- písm. a),b), e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 25.02.2022 |
SZ524BR |
Oceľ Jozef |
Beňuš č. 704, Beňuš |
Brezno | Banskobystrický | 3-písma),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 27.12.2024 |
SZ635MT |
Okresné riaditeľstvo PZ v Martine
Odbor poriadkovej polície Martin Oddelenie služobnej kynológie |
Hlboká 18, Martin |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 04.11.2024 |
SZ407LC |
Oláh Milan |
Dobroč 241, Mýtna |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 16.05.2026 |
SZ551TR |
Ondrej Taraš |
Na Drienok 819/14, Mošovce |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3 - čl. 10 písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | Platí do 17.03.2025 |
SZ482NR |
Opold Peter |
Malý Báb 404, Báb |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 01.04.2024 |
SZ664SA |
Otília Mészárosová
|
Dlhá nad Váhom č. 199, Dlhá nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.a)- pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 01.10.2026 |
SZ646LC |
OZ pomoc psíkom Shih-tzu
|
B.S. Timravy 54/97, Divín |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.05.2026 |
SZ605PK |
Ožvaldová Iveta |
Cerovská 87, Šenkvice |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm.f) psy a mačky | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 10.11.2025 |
SZ645TO |
Paluš Alexander |
ul. 1. Mája 59, Prašice |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b)bod i),ii),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 24.04.2026 |
SZ211BA |
Panák Ján |
Rybničná 14, Bratislava |
Bratislava 3 | Bratislavský | 3-písm. a),b)bodi),ii),písm.e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 08.03.2024 |
SZ113ZA |
Pánik Filip
"Stada dog" |
Červeňanského 570/43, Bytča |
Bytča | Žilinský | 3-písm. f) | UPET / FORMF | TRANS | platí do 22.01.2025 |
SZ484DS |
Parasztiová Erika |
Vládna 258/1, Veľké Dvorníky |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 19.05.2024 |
SZ637CA |
Patyla Rudolf |
Nová Bystrica č.628, Nová Bystrica |
Čadca | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.01.2026 |
SZ444BR |
Pavel Zibrík - ZIKORN |
ul. Hlavná 73, Heľpa |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 24.10.2026 |
SZ669DS |
Pelikán Sándor |
Kurtaserská 1294/3, Veľký Meder |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.12.2026 |
SZ570KE |
Pellionis Rudolf |
Mlynky 39, Košice-Myslava |
Košice | Košický | 3-písm. a),e), f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 15.04.2025 |
SZ160ZV |
Peressényi Marián |
ulica Generála Slobodu 2006/88, Zvolen |
Zvolen | Banskobystrický | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 15.02.2025 |
SZ219NZ |
Peter Bernáth - mäso, údeniny |
Hlavná 54, Nová Vieska |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i), písm. e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.12.2026 |
SZ590ZV |
Peter Hanuska, Dobrá Úroda, s.r.o. |
Senohrad 227, Senohrad |
Zvolen | Banskobystrický | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 28.09.2025 |
SZ550SC |
Peter Lacina |
Košická 8, Senec |
Senec | Bratislavský | 3 - písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | Platí do 21.03.2025 |
SZ539CA |
Petráková Anna |
Skalité 1180, Skalité |
Čadca | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.02.2025 |
SZ245TR |
Petránek Peter |
Háj 122, Turčianske Teplice |
Turčianské Teplice | Žilinský | 3-písm.d),f) 2- písm. f) bod i)- hydina z farmy 229659 | UPET / CAD, FORMF | TRANS | platí do 10.02.2024 |
SZ379KM |
Petrulák Tomáš |
Rudina č. 490, Rudina |
Kysucké Nové Mesto | Žilinský | 3-písm. f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 17.11.2026 |
SZ525ZV |
Petrusová Natália Ing. |
Podzámčok 114, Dobrá Niva |
Zvolen | Banskobystrický | 3-písm.a),b) bod i),písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.01.2025 |
SZ256PE |
Pihik Miroslav |
Veľké Kršteňany č. 107, Veľké Kršteňany |
Partizánske | Trenčiansky | 3-písm.a), b) bod i),ii), písm. f) psy, mačky | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 10.03.2024 |
SZ575SV |
Pichné hospodársky dvor
CEHZ 403776 |
Pichné 3, Pichné |
Snina | Prešovský | 3- písm. b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ610CA |
Piontek Emil |
Olešná č.174, Olešná |
Čadca | Žilinský | 3-písm f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 29.11.2025 |
SZ417SA |
Planková Iveta |
Budovateľská 1058, Selice |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 28.05.2023 |
SZ598NR |
Plevka Ľubomír |
Dlhá 153A, Nitra - Janíkovce |
Nitra | Nitriansky | 3-písm a) | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 22.11.2025 |
SZ528PT |
Podhorec Branislav |
Breznička č. 159, Breznička |
Poltár | Banskobystrický | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | platí do 20.01.2025 | |
SZ136MT |
Pogonyová Katarína |
Ležiachov č. 18, Príbovce |
Martin | Žilinský | 3-písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 20.12.2025 |
SZ390BR |
Pohančík Jozef |
Komenského 62, Polomka |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | platí do 20.12.2022 | |
ZS542CA |
Pochybová Alena |
Rudina č. 117, Rudina |
Čadca | Žilinský | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 23.07.2024 |
SZ612DS |
Polák Koloman |
Vrbina 1, Čiližská Radvaň |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 19.01.2026 |
SZ614TO |
Polakovič Alexander |
Šafárikova 2817, Topoľčany |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b)bod i),ii);f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 25.01.2026 |
SZ385BR |
Poliaková Emília |
TDH 464/4, Valaská |
Brezno | Banskobystrický | 3-píam. a),e).f) pes | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
SZ309SA |
Porubská Alexandra, Mgr. |
Trnovec nad Váhom č. 1000, Trnovec nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.a), b) bod i),písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 27.05.2025 |
SZ662PO |
Potašová Mária |
Fulianka 105, Fulianka |
Prešov | Prešovský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 25.09.2026 |
SZ653GA |
Práznovská Monika
|
Hlohovecká 742/105, Pata |
Galanta | Trnavský | 3-písm.f)-psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 20.07.2026 |
283TO-SZ |
Prekopová Zuzana |
Koniarova 247, Koniarovce |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm.a),b) bod i),ii), písm.f) psi | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.10.2024 |
SZ602SC |
Pupkayová Silvia |
Športová 7, Nová Dedinka |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 04.11.2025 |
SZ282PK |
Pútec Andrej |
Limbašská dolina 5, Limbach |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 01.10.2024 |
SZ667SC |
Rajský Daniel Bc. |
Hrubý Šúr 152, Hrubý Šúr |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) - pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 08.12.2026 |
SZ532MT |
Reichel Ľubomír |
Sklabinsky Podzámok 9, Sklabinsky Podzámok |
Martin | Žilinský | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 08.11.2024 |
SK552DS |
Renáta Millan Kráľová |
Horná Potôň 205, Horná Potôň |
Dunajská Streda | Trnavský | KAT 3 - čl. 10 písm. a), e) a f) na kŕmenie psov | UPET / BHHP, FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | Platí do 25.04.2025 |
SZ387BR |
Rešutíková Ivana |
Dolná 1689/19, Brezno |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm.a),e),f) pes | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
SZ312TO |
Revaj Jozef |
Dvorany nad Nitrou č. 261, Dvorany nad Nitrou |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i),ii),písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 22.12.2024 |
SZ381BR |
Riapoš Ján |
Murgašova 848, Heľpa |
Brezno | Banskobystrický | 3- písm. a), e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 20.12.2022 |
SZ660BR |
Riapošová Alena |
Murgašova 848/25, Heľpa |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 17.08.2026 |
SZ470ZM |
RNDr. Jozef Paluška |
Chyzerovská 208, Zlaté Moravce |
Zlaté Moravce | Nitriansky | 3-písm.a),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 23.12.2023 |
SZ398BR |
Roštár Ján |
Cintorínska 6, Brezno |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) pes | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 24.2.2023 |
SZ577SV |
ROTAX-ARCH spol. s r.o. Pčoliné
CEHZ 403772 |
, Pčoliné |
Snina | Prešovský | 3- písm. b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ576HE |
Rovné hospodársky dvor
CEHZ 103281 |
Rovné 138, Rovné |
Humenné | Prešovský | 3- písm.b bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ372SC |
Sabová Ľudmila |
Kostolná pri Dunaji č. 41, Kostolná pri Dunaji |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.10.2025 |
SZ530MT |
Sajdák Dušan |
Nálepkova 293/9, Krpeľany |
Martin | Žilinský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 02.08.2024 |
SZ515ZH |
Sklenka Martin |
Slaská 246, Lutila |
Žiar nad Hronom | Banskobystrický | 3- písm. a), b) bod i).ii), písm. c), f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.11.2024 |
SZ633MT |
Slobodník Štefan – SHR |
Folkušová 59
Farma Štefan Slobodník
CEHZ: 336890, Folkušová |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 28.04.2025 |
SZ283MA |
Slovák Albert |
Plavecký Štvrtok č. 4082, Plavecký Štvrtok |
Malacky | Bratislavský | 3-písm.f) psy, mačky | UPET / FORMF | TRANS | platí do 17.09.2024 |
SZ262SA |
SPEKTRUM-CHARLIE Ildikó Oláhová |
Vlčany 220, Vlčany |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod a), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 29.4.2024 |
SZ339BS |
SPOL AGRO POČÚVADLO s.r.o.
farma 302099 |
Počúvadlo 134
, Bánská Štiavnica |
Banská Štiavnica | Banskobystrický | 3-písm. a), b)bod i),ii), písm.c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do11.08.2025 |
SZ553MT |
SRZ RADA Žilina |
Stredisko Slovianska dolina, Valča |
Martin | Žilinský | KAT 3 - čl. 10 písm. i) - vodné živočíchy na kŕmenie psov | UPET / RAW | TRANS | Platí do 1.4.2025 |
SZ255SC |
Staneková Adriana |
Čataj č. 132, Čataj |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 24.02.2025 |
SZ406PE |
Stanko Peter |
Veľký Klíž č. 50, Veľký Klíž |
Partizánske | Trenčiansky | 3- písm. a), b) bod i),ii) psy a mačky | UDOG / SLHBP | TRANS | platí do 23.3.2026 |
SZ320BS |
Stračina Vladimír |
Banská Belá 207, Banská Belá |
Banská Štiavnica | Banskobystrický | 3-písm.a),b)bod i),ii),c),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 07.3.2025 |
SZ630MT |
Stráňava Vladimír |
Turčianske Kľačany 403, Vrútky |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 28.09.2025 |
SZ437BS |
Strelcová Jana |
Banská Belá č. 219, Banská Belá |
Banská Štiavnica | Banskobystrický | 3- písm.,f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 30.08.2026 |
SZ258BR |
Strmeňová Iveta |
J.Murgaša 466/1, Podbrezová - Lopej |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 10.03.2021 |
SZ649SC |
Stúpalová Marianna |
Šenkvická 175/38, Blatné |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 04.11.2024 |
SZ171TO |
Svoboda Ivan |
Horné Obdokovce č. 103, Horné Obdokovce |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii), písm.f) psi | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 11.10.2025 |
SZ682SA |
Szabo Patrik |
M. R. Štefánika 68, Šaľa |
Šaľa | Nitriansky | 3 - písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.02.2027 |
SZ373SC |
Szalayová Nausika |
Dolná 94/8, Tomašov |
Senec | Bratislavský | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 05.10.2025 |
SZ455DS |
Szelle Alexander |
Veľké Blahovo 428, Veľké Blahovo |
Dunajská Streda | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 11.12.2026 |
SZ165DS |
Szelle Ľudovít |
Veľké Blahovo 405, Veľké Blahovo |
Dunajská Streda | Trnavský | 3- písm. a), e),f) psy | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 12.12.2025 |
SZ538NZ |
Szláviková Monika |
Pod Záhradami 3, Dvory nad Žitavou |
Nové Zámky | Nitriansky | 3 písm. a),e).f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí len 25.02.2025 |
SZ161LV |
Szűcs Ladislav |
Nová 312/13, Veľký Ďur |
Levice | Nitriansky | 3-písm. a),f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 25.11.2025 |
SZ456NR |
Šajter Martin |
Športová 271, Lukáčovce |
Nitra | Nitriansky | 3- písm.a) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 04.09.2026 |
SZ319LC |
Šándor Július Ing. |
Pleš 88 (103, 136a, 139), Rapovce |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 26.02.2025 |
SZ376KS |
Šimčo Radoslav |
Na Záhumní 14, Gyňov |
Košice-okolie | Košický | 3-písm.a).f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 15.06.2026 |
SZ404NR |
Škodrov Martin |
Remeselnícka 21, Nitra |
Nitra | Nitriansky | 3- písm. a),f) psy | UDOG / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 05.03.2023 |
SZ414BR |
Škôlková Martina |
Gašparovo 157, Beňuš |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 14.03.2026 |
SZ311TO |
Škreková Blažena |
Bojná 405, Bojná |
Topoľčany | Nitriansky | 3- písm. a),b) bod i),ii),písm.f) psi | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 03.05.2024 |
SZ543CA |
Škrobianová Viera |
Krásno nad Kysucou č. 1108, Krásno nad Kysucou |
Čadca | Žilinský | 3- písm. f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.02.2025 |
SZ499NR |
Šlosár Miroslav |
Hlavná č. 155, Nitra- Janíkovce |
Nitra | Nitriansky | 3-písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 30.08.2024 |
SZ506BA |
Šmida Dušan |
Potočná 6, Bratislava |
Bratislava 3 | Bratislavský | 3- písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.10.2024 |
SZ673NM |
Šnoblová Ľubomíra |
Podolie 1, Podolie |
Nové Mesto n.Váhom | Trenčiansky | 3-písm.a),b)bod i),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 05.01.2027 |
SZ467DS |
Šuba Ivan |
Rohovce č. 63, Rohovce |
Dunajská Streda | Trnavský | 3 - písm. a),b)bod i),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 09.02.2027 |
SZ613HC |
Šutovský Jozef |
153, Dolné Zelenice |
Hlohovec | Trnavský | 3-písm.a),b) bod i),ii) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 20.01.2026 |
SZ460SC |
Takácsová Katarína |
Družstevná 19, Blatné |
Senec | Bratislavský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 16.12.2026 |
SZ604PK |
Tataiová Adriana |
SNP 22, Limbach |
Pezinok | Bratislavský | 3-písm f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 10.11.2025 |
SZ352TO |
Tomka Peter |
Májová 7/8, Jacovce |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm. a),b) bod i),ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 23.5.2025 |
SZ298BA |
Tomkuliaková Anna
Vidova Hláska |
Devínske jazero, Bratislava - Devínska Nová Ves |
Bratislava 4 | Bratislavský | 3-písm.a),e),f) psi | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.10.2021 |
SZ586CA |
Trebulová Jaroslava |
Makov č. 305, Makov |
Čadca | Žilinský | 3- písm.f) psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 31.08.2025 |
SZ3206SA |
Tusková Michaela |
Okrúžná 939, Trnovec nad Váhom |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 18.02.2022 |
SZ306SK |
Tyč Ondrej |
Mierová 286/22, Svidník |
Svidník | Prešovský | 3-písm.a),e),f) | UDOG / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 05.12.2024 |
SZ023MT |
Ujček Stanislav |
Partizánska 1056/15, Turany |
Martin | Žilinský | 3- písm. f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 03.03.2024 |
SZ259SA |
Ürgeová Monika |
Dolná 454, Tešedíkovo |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 14.7.2024 |
SZ466SE |
Valášek Peter |
Rohov č. 2, Rohovce |
Senica | Trnavský | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 21.01.2024 |
SZ177MT |
Valková Jana |
Moyzesova 359, Kláštor pod Znievom |
Martin | Žilinský | 3-písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 20.12.2025 |
SZ382BR |
Válovčan Štefan |
Partizánská cesta 561/51, Valaská |
Brezno | Banskobystrický | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 05.04.2026 |
SZ581VT |
Vaľovčinová Viera |
Hlavná 495, Sečovská Polianka |
Vranov nad Topľou | Prešovský | 3- písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW | TRANS | platí do 26.08.2025 |
SZ652SA |
Vanková Anna |
Neded č.348, Neded |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) - psy | UPET / FORMF | TRANS | platí do 01.06.2023 |
SZ631MT |
Vaňková Zdeňka |
Kmeťova 12, Vrútky |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 18.11.2025 |
SZ509NZ |
Vanyová Veronika |
Nová cesta 496/56, Tvrdošovce |
Nové Zámky | Nitriansky | 3- písm. a),b) bod i),písm. e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 13.07.2024 |
SZ447NR |
Varga Marián |
Zbehy 190 72, Zbehy |
Nitra | Nitriansky | 3 písm.a),b) bod i).ii), písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | platí do 07.10.2023 | |
SZ665NZ |
Varga Marián |
Jatov 44, Jatov |
Nové Zámky | Nitriansky | 3-písm. a),b)bod i),ii);e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 15.11.2026 |
SZ621MT |
Vargaeštok Pavel Ing.
|
R. Viesta 22, Martin |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ488GA |
Vargová Klaudia |
Štermenská č. 1282, Jelka |
Galanta | Trnavský | 3- písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 11.06.2024 |
SZ111SA |
Vaškovič Milan |
ul. Fraňa Krála č. 1861/2, Šaľa |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm. f) pes | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 12.02.2022 |
SZ420SA |
Vencel Štefan |
Štúrova 870/52, Šaľa |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.e),f) psy | UPET / FORMF, RAW | TRANS | platí do 11.05.2026 |
SZ514BS |
Veselovský Jaroslav |
Prenčov 200, Prenčov |
Banská Štiavnica | Banskobystrický | 3- písm. a), b) bod i),písm.c),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 06.12.2024 |
SZ493MY |
Vetrák Tomáš |
Vrbovce 815, Vrbovce |
Myjava | Trenčiansky | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 19.08.2024 |
347TO-SZ |
Virágová Tatiana |
Tribečská 1549/13, Topoľčany |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i),ii),písm.f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 11.11.2025 |
SZ670BA |
Vlašič Ján |
Pri mlyne 20, Bratislava |
Bratislava 3 | Bratislavský | 3-písm.a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 28.12.2026 |
SZ291MT |
Vrabcová Oľga |
Ul. 1. mája 124/2, Turčianská Štiavnička |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 09.11.2024 |
SZ655MA |
Vrabčeková Jana |
Pekná 372, Veľké Leváre |
Malacky | Bratislavský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 17.07.2026 |
SZ563ZC |
Vráblik Jaroslav Ing. |
Voznica 187, Voznica |
Žarnovica | Banskobystrický | 3- písm.a), b) bod i),ii), písm. c),f) psy | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 02.6.2025 |
SZ409SA |
Vrbovská Eva |
Tešedíkovo č. 1135, Tešedíkovo |
Šaľa | Nitriansky | 3-písm.f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 23.04.2023 |
SZ578HE |
Vyšný Hrušov
CEHZ 303284 |
, Vyšný Hrušov |
Humenné | Prešovský | 3- písm. b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ618MT |
Záborský Jaroslav |
Záborie 22
, Záborie |
Martin | Žilinský | 3-písm. f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
SZ629MT |
Zachar Martin |
P. V. Rovnianka 5296/10, Martin |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) pes | UPET / FORMF | TRANS | platí do 03.10.2025 |
358TO-SZ |
Zachara Miroslav |
Súlovce 122, Oponice |
Topoľčany | Nitriansky | 3-písm.a),b) bod i),ii),písm.f) psi | UPET / FORMF, SLHBP | TRANS | platí do 09.09.2024 |
SZ496SE |
Zajíček Martin |
Metodova 1648/8, Šaštín-Stáže |
Senica | Trnavský | 3-písm.a),e).f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 22.01.2024 |
SZ569ML |
Zbojné
CEHZ 403276 |
, Zbojné |
Medzilaborce | Prešovský | 3- písm. b) bod i) psy | UPET / SLHBP | TRANS | platí do 15.07.2025 |
SZ625TR |
Zelenayová Eva MVDr.
|
Abramová 65, Slovenské Pravno |
Martin | Žilinský | 3-písm.f) psy | UDOG / FORMF | TRANS | platí do 13.09.2025 |
SZ359LC |
Žilák Igor |
Ľadovo 4648/27, Lučenec |
Lučenec | Banskobystrický | 3-písm. a),e),f) psy | UPET / FORMF, RAW, SLHBP | TRANS | platí do 05.08.2025 |
počet prevádzkarní : (363)
Kód | Vysvetlivky - Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities |
---|---|
BIOGP | Výrobnňa bioplynu / Biogas plants |
BIOGPNM | Bioplynová stanica vnútroštátny trh / Biogas plants only on the national market |
CoIP | Spoluspaľovňa / Co-incineration plants |
COLC | Zberné stredisko / Collection Centre (where appropriate, specify the use) |
COLL | Zber živočíšnych vedľajších produktov (ŽVP) / Collection of ABP |
COMBP | Energetické zariadenia / Combustion plants |
COMP | Kompostáreň / Composting plants |
COMPNM | Kompostaréň vnutroštátny trh / Composting plants only on the national market |
COMPR | Kompostaréň registrovaná / Composting plants only register |
DEPABP | Odosielanie ŽVP / |
DESTBP | Príjem ŽVP / |
FEEDP | Používanie krmív so živočíšnymi bielkovinami / |
FOODP | Potravinársky závod / Food plant |
GATRP | Výroba loveckých trofejí / Game Trophies Plant |
HANDLP | Závod kde sa spracovávajú ŽVP po ich zbere (predbežné spracovanie) / Plants handling ABP after their collection |
CHAN | Monitorované zásielky / Channelled consignments Article 8(4) of Directive 97/78/EC |
INCP | Spaľovňa / Incineration plants |
INTP | Zariadenie na určité medziprodukty / Establishment for certain intermediates |
OALKHP | Alkalická hydrolýza / Other means: alkaline hydrolysis process plant |
OBIODP | Výroba bionafty / Other means: biodiesel production process plant |
OBRGAP | Spaľovanie podľa BROKSA / Other means: brookes gasification process plant |
OCAFTB | Iné prostriedky: Spaľovanie živočíšneho tuku v tepelnej elektrárni / Other means: Combustion of animal fat in a thermal boiler process plant |
OCOMBTB | Iné použitie: spaľovanie v tepelnom kotli / Other means: combustion in a thermal boiler |
OEFP | Iné prostriedky: Závod na silážovanie materiálu z rýb / Other means: Ensilage of fish material process plant |
OHPHBP | Výroba bioplynu pomocou vysokotlakovej hydrolýzy / Other means: high pressure hydrolysis biogas process plant |
OHPHTHP | Vysokotlaková, vysokoteplotná hydrolýza / Other means: high pressure high temperature hydrolysis process plant |
OLCP | Oleochemický závod / Oleo-chemical Plant (only Cat. 2 or 3) |
OLTPPM | Iné prostriedky: Zariadenie na výrobu hnoja ošípaných a hydiny úpravou vápnom / Other means: Lime treatment for pig and poultry manure plant |
OMSCP | Iné prostriedky: Zariadenia na výrobu obnoviteľných palív viacstupňový katalytický procesom / Other means: Multi-step catalytic process for the production of renewable fuels plant |
ORAT | Prevádzkovatelia zodpovední za zabezpečenie prepravy / Operators responsible for arranging transport |
ORNM | Činnosti registrované len na národnej úrovni / Operators registered for the national market |
OTHER | Iné aktivity / Other activities (please specify) |
OTMB | Iné prostriedky: Závod na spracovanie termomechanických bioalív / Other means: Thermomechanical biofuel production process plant |
OTMBFP | Iné použitie: termo-mechanická produkcia biopaliva / Other means: thermo-mechanical biofuel production |
O-TRADE | Registrovaní obchodníci vrátane špedičných agentúr v prípade vývozu do krajín mimo EÚ a dovozu z krajín mimo EÚ / Registered traders, including forwarding agencies in case of export to non-EU countries and import from non-EU countries |
PETPP | Výroba krmív pre spoločenské zvieratá iba zo spracovaných ŽVP / Petfood plant using only processed ABP |
PETPR | Výroba krmív pre spoločenské zvieratá zo surových ŽVP / Petfood plant using raw ABP |
PFERT | Spracovanie hnoja a výroba org. Hnojív / |
PHAR | Farmaceutické aktivity, vrátane zdravotníckych pomôcok / Pharmaceutical activity, including medical device |
PROCP | Spracovateľský závod / Processing Plant |
RETAIL | Maloobchod / Retail |
SALEBP | Uvádzanie na trh ŽVP / |
STORP | Sklad / Storage Plant |
TAN | Garbiareň (činenie koží) / Tannery |
TECHAPI | Zariadenie na spracovanie vosku včiel / Processing plant beeswax |
TECHP | XX Technický závod / Technical plants (other; please specify) |
TECHTAX | XX Technický závod na vypchávanie zvierat / Technical plant for taxidermy purposes |
TRADEBP | Obchodovanie so ŽVP / |
TRANBP | Preprava ŽVP / |
TRANDP | Preprava odvodených produktov / Transport derived products |
TRANS | Preprava ŽVP / Transport of ABP |
UCOSM | Použitie pre kozmetické výrobky / Use for cosmetic products |
UDER | Použitie na diagnostiku, výskum, vedu, činidla / Use for diagnostics, research, science, reagents |
UDOG | Použitie pre uznanné chovné stanice psov / Use for dogs recognised kennels |
UFERT | Závod spracovávajúci surovú ŽVP vrátane hnoja na organické hnojiva / Organic fertilisers plant processing raw ABP including manure |
UFERTNM | Závod spracovávajúci surovú ŽVP vrátane hnoja na organické hnojiva na národnej úrovni / Organic fertilisers plant processing raw ABP including manure for the national market |
UFERTP | Závod na organické hnojivá využívajúci iba odvodené produkty (MKM a SŽB) / Organic fertilisers plant using derived products only (MBM and PAP) |
UFUR | Použitie pre kožušinové zvieratá / Use for fur animals |
UINSE | Použitie pre hmyz (vrátane červov) na návnady pre rybolov / Use for insects (including maggots) for fishing bait |
UNEC | Použitie pre zdochlino žravé vtáky / Use for necrophagous birds |
UOFSI | Použitie organických hnojív z MKM a SŽB / Use for fertilisers of MBM and PAP |
UPET | Použitie pre spoločenské zvieratá / Use for pet animals |
URBP | Použitie pre plazy a dravé vtáky / Use for reptiles and birds of prey |
USDD | Regulácia živočíšnych škodcov / Animal pest control activities |
USEFEEDP | Zapracovanie spracovaných živočíšnymi bielkovin do krmiv / |
USHEL | Použitie pre zvieratá v útulkoch / Use for animals in shelters |
UWILD | Použitie pre voľne žijúce zvieratá / Use for wild animals |
UZOO | Použitie pre zoo a cirkusové zvieratá / Use for zoo/circus animals |
Kod | Vysvetlivky - Výrobky, Poznámky / Product types, Remarks |
---|---|
API | Včelárske výrobky / Apiculture by-products |
BHHP | Kosti, rohy, kopytá a výrobky z nich / Bones, horns, hooves and products thereof |
BIOD | Bionafta / Biodiesel |
BIOG | Bioplyn / Biogas |
BIOR | Zvyšky trávenia pri výrobe bioplynu / Residues from biogas production other than biogas |
BLPF | Krvné produkty na kŕmne účely / Blood products for feeding purposes |
BLPT | Krvné produkty na technické použitie / Blood products for technical purposes |
CAD | Kadáver (telo uhynutého zvieraťa) / Cadaver |
CATW | Kuchynský odpad / Catering waste |
COL | Kolagén / Collagen |
COMR | Zvyšky po kompostovaní / Residues after composting |
COSM | Kozmetické výrobky / Cosmetic products |
DCAP | Fosforečnan vápenatý / Dicalcium phosphate |
DIGR | Zvyšky trávenia / iné ako pri výrobe bioplynu (iné ako BIOR) / Digestion residues/ digestate other than BIOR |
DTC | Obsah tráviaceho traktu / Digestive tract content |
EGG | Vaječné produkty / Egg Products |
FATD | Deriváty tukov / Fat derivatives |
FATF | Kafilerické tuky a rybí olej určené na kŕmne účely / Rendered fats and fish oil for feeding |
FATOL | Kafilerické tuky so živočíšnych vedľajších produktov určených na technické účely / Rendered fat from ABP for oleochemical purposes |
FATOT | Kafilerické tuky a rybí olej určené na iné účely ako kŕmne alebo technické / Rendered fats and fish oil for purposes other than for feeding or for oleochemical purposes |
FEED | Výroba krmív (prosím špecifikovať) / Feed production (please specify) |
FERT | Hnojivá iné ako DIGR alebo BIOR / Fertilisers other than DIGR or BIOR |
FORMF | Bývalé potraviny / Former foodstuff |
GATR | Lovecké trofeje / Game trophies |
GEL | želatína / Gelatine |
HISKR | Surové kože a usne / Raw hides and skins |
HISKT | Činenné alebo inak ošetrené kože a usne / Tanned or otherwise treated hides and skins |
HKP | Hľuzy, koreňové plodiny / |
HYDP | Hydrolyzovaná bielkovina / Hydrolysed protein |
INSE | Hmyz vrátane červov slúžiacich ako návnada pri rybolove / Insects including maggots |
MANP | Spracovaný hnoj a výrobky z hnoja / Processed manure and manure products |
MANU | Nespracovaný hnoj / Unprocessed manure |
MBM | Mäsokostná múčka (kategória 1 alebo 2) / Meat and bone meal (Category 1 or 2) |
MEDD | Zdravotnícke pomôcky / Medical devices |
MIMC | Mlieko, mliečne výrobky a mledzivo / Milk, milk based products and colostrum |
OBJK | Objemové krmivá / |
OTHER | Iné výrobky (prosím špecifikovať) / Other products (please specify) |
PAP | Spracovaná živočíšna bielkovina (kategória 3) / Processed animal protein (Category 3) |
PETC | Konzervované krmivo pre spoločenské zvieratá (konzervy) / Canned petfood |
PETD | Žuvačky pre psov / Petfood: dogchews |
PETFI | Chuťové prísady na výrobu krmív pre spoločenské zvieratá / Flavouring innards for petfood |
PETP | Spracované krmivo pre spoločenské zvieratá, iné ako konzervy / Processed petfood other than canned petfood |
PETR | Surové krmivo pre spoločenské zvieratá / Raw petfood |
PHARM | Farmaceutické výrobky / Pharmaceutical products |
RAW | Iné nespracované živočíšne vedľajšie produkty / Other unprocessed ABP |
RMUK | Rybia múčka / |
SERE | Konské sérum / Serum of equidae |
SLHBP | Živočíšne vedľajšie produkty z bitúnkov (iné) / Slaughterhouse by-products (other) |
TAXP | Vypchávanie zvierat / Taxidermy products |
TCAP | Fosforečnan trivápenatý / Tricalcium phosphate |
WHBF | Vlna, srsť, štetiny ošípaných, perie / wool, hair, pig bristle, feather |
WWT | Materiály získané pri spracovaní odpadových vôd / Material collected from waste water treatment |