Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA XII.   Škvarené živočíšne tuky a oškvarky [ Rendered animal fats and greaves ]

Aktualizované dňa 19. 7. 2019


Spracovateľská prevádzkareň [ Processing plant ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
4046 „Eko” bitúnok a rozrábkareň
Salka Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
8068 AGRO - MOLD, akciová spoločnosť, Minimäsovýroba Debraď
Debraď Košice-okolie Košický PP CS, PP, RW P   mp, rafg 
2044 AGROBAK, spol. s.r.o.
Drahovce Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
7107 AGRO-HNIEZDNE, s.r.o., prevádzkareň Hospodársky dvor Forbasy
Forbasy Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
6064 AGRO-IPEĽ, spol. s r.o.
Holiša Lučenec Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP, SH P   mp, rafg 
2022 AH&MH s.r.o.
Sládkovičovo Galanta Trnavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
7020 ALTHAN, s.r.o.
Humenné Humenné Prešovský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
2028 Alžbeta Ladovičová
Váhovce Galanta Trnavský PP CP, PP ALL   mp, rafg 
1086 Alžbeta Matoková - ALMAT
Závod Malacky Bratislavský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
7084 Anton Gargalik
Sabinov Sabinov Prešovský PP CP, PP P   mp, rafg 
2012 Arpád Bognár Mäso údeniny
Nový život Dunajská Streda Trnavský PP CP P   mp, rafg 
51110 ATLANTA Žilina 1992, s. r. o.
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
5084 Autocar Ťažné zariadenie s. r. o., Rozrábka a výroba mäsových výrobkov u Ňaňa
Ivachnová Ružomberok Žilinský PP CP, CS, GHE, PP P   mp, rafg 
50511 BARTÁNUS-Mäso ÚDENINY, s.r.o.,
MäSOVÝROBA Svätý Kríž,
Svätý Kríž Liptovský Mikuláš Žilinský PP PP P   mp, rafg 
70710 BIT STEK s. r. o.
Terňa Prešov Prešovský PP CP, CS, PP DU   mp, rafg 
5027 Bitúnok Čadca, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS, MM, MP, PP, RW, SH P   mp, rafg 
8111 BRUTUS, s.r.o., Trebišov
Trebišov Trebišov Košický PP CP, CS, MP, PP, SH P   mp, rafg 
6041 Bystriansky, s.r.o.
Detva Detva Banskobystrický PP CP, CS, PP, RW P   mp, rafg 
2057 COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo
Jablonica Senica Trnavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
3050 COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvo
Chynorany Partizánske Trenčiansky PP CP, CS, PP ALL   mp, rafg 
8052 DALTON, spol. s r.o.
Košice Košice Košický PP CP, CS, MM, MP, PP, RW, SH P   mp, rafg 
624 DANUBIUS spol. s r.o.
Komárno Komárno Nitriansky PP CP, CS, PP, RW, SH P   mp, rafg, st 
246 DELIKA s.r.o.
Prešov Prešov Prešovský PP CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
1041 DELIKATES – Imrich Jurišta
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
20113 DUNA-HÚS, s.r.o.
Šamorín Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
6134L EKO-Produkt, s.r.o.
Kremnické Bane Žiar nad Hronom Banskobystrický PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
8051 ERIK, s.r.o.
Košice Košice Košický PP CP, CS, MM, MP, PP, RW P   mp, rafg 
1065 EuroGen, spol. s r.o.
Plavecké Podhradie Malacky Bratislavský PP CP, MM, MP P   rafg 
8073 EXAPRO Energy spol. s r.o., Dobroty od gazdu
Michalovce Michalovce Košický PP CS, PP P   mp, rafg 
3095 FALCO, s.r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, PP, RW P   mp, rafg 
5092 FARMA Zliechov, spol. s r.o.
Bodorová Turčianské Teplice Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
2014 FEJES OTTO A SYN s.r.o.
Blatná na Ostrove Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
2036 František Lukáčik Mäso údeniny-potraviny
Leopoldov Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
8103 František Marton
Krompachy Spišská Nová Ves Košický PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
8081 GET group, s.r.o.
Rožňava Rožňava Košický PP CP, CS, MP, PP P   mp, rafg 
7104 GSL - SK, s.r.o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
6114 Gurman - ZV s. r. o.,
Breziny Zvolen Banskobystrický PP CP, CS, PP, RW DU   mp, rafg 
7021 GVP, spol. s r.o. Humenné
Humenné Humenné Prešovský PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
5024 hamsal, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
621 HÔRKA s.r.o.
Trenčianska Teplá Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP P   mp, rafg 
70713 HURKA s.r.o.
Prešov Prešov Prešovský PP CP, MM, MP, PP P   mp, rafg 
7103 HYDINA SK s.r.o.
Nová Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP P   rafg 
4065 Igor Božik IB mäso
Vozokany Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MM, PP P   mp, rafg 
2029 Imrich Forró
Váhovce Galanta Trnavský PP CP, PP P   mp, rafg 
4023 Ing. Gabriel Bojko
Pečenice Levice Nitriansky PP P   rafg 
8010 Ing. Stanislav Marcinek
Gelnica Gelnica Košický PP CP, CS, MM, PP, SH P   mp, rafg, st 
26 ISTERMEAT a.s.
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, MM, MP, PP, SH B, P   rafg, st, mp 
3092 Jakub Ilavský, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
6101 Ján Drugda
Veľký Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický PP CP, MP, PP P   rafg, mp 
7124 Ján Varga – MÄSO ESO
Stropkov Stropkov Prešovský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
3079 Jaroslav Páleš Mäsovýroba „Zlatý býk"
Bojnice Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
7076 Jaroslav Petruš - Kropet
Veľký Šariš Prešov Prešovský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
671 JAV - AKC, spoločnosť s ručením obmedzeným, Stredisko destilácie a rafinácie tukov, Veľká Farma
Vlčany Šaľa Nitriansky PP A, B, P   rafg 
67 JAV-AKC, spoločnosť s ručením obmedzeným
Neded Šaľa Nitriansky PP B, P   rafg 
613 JINEX, s.r.o.
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, MP, PP P   mp, rafg 
5118 Jozef Machciník MAJOVEY
Žilina - Bánová Žilina Žilinský PP CP, CS, PP ALL   mp, rafg 
3045 Jumäs Trade s. r. o.
Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
4055 K&T mäso spol. s r. o.
Tešedíkovo Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
7041 Ladislav Kočík
Studenec Levoča Prešovský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg, 
3097 LAPREMA Trnava s.r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, MSM, PP, RW P   mp, rafg 
5058 LIPTOV FOOD s. r. o.
Uhorská Ves Liptovský Mikuláš Žilinský PP CS, PP P   mp, rafg 
6056 Ľubomír Lapin a.s.
Krupina Krupina Banskobystrický PP CP, CS, PP, RW P   mp, rafg 
6115 Ľubomír Václavík - PASMA
Hriňová Detva Banskobystrický PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
6102 M - NOVOMAX - D s.r.o.
Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický PP CP, CS, SH P   rafg 
4064 M - TEAM, s.r.o.
Jacovce Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
20310 Majster mäsiar, s.r.o.
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
4016L Mangalica farma, s.r.o., so sídlom Pavlov Dvor
Hurbanovo Komárno Nitriansky PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
7023 Mária Jancusková MÄSO ÚDENINY, MÄSOVÝROBA REBEJ
Modra nad Cirochou Humenné Prešovský PP CS P   mp, rafg 
3094 Marián Janík
Trenčianske Teplice Trenčín Trenčiansky PP CP, CS P   mp, rafg 
10812 MARKET CENTRUM Plus, s.r.o., Mäsovýroba - Starý mäsiar
Pezinok Pezinok Bratislavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
5071 Martin Homola
Oravská Jasenica Námestovo Žilinský PP P   rafg 
4071 MATEJOV s.r.o.
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Nitriansky PP CP, PP, SH P   mp, rafg, st 
5093 Mäsiarstvo PM
Turčianske Teplice Turčianské Teplice Žilinský PP CP, CS, MM, MP, PP P   mp, rafg 
3096 Mäsiarstvo u Urbánka
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
7064 Mäso - Tatry s. r. o.
Spišská Teplica Poprad Prešovský PP CP, CS, MM, MP, PP B, P   mp, rafg 
50510 Mäso Liptov s.r.o.
Liptovský Hrádok Liptovský Mikuláš Žilinský PP CP, CS, PP, RW P   mp, rafg 
5053 Mäso Lúžna, s.r.o.
Liptovská Lúžna Ružomberok Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
4038 Mäso Melek, s.r.o., Melek 231, 952 01 Melek
Melek Nitra Nitriansky PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg, st 
5062 MÄSO PARÍŽEK, s.r.o.
Martin Martin Žilinský PP CP, PP P   mp, rafg 
8071 Mäso ZEMPLÍN, a.s.
Michalovce Michalovce Košický PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
2013 MÄSOCENTRUM, s.r.o., Bitúnok ošípaných
Dolný Štál Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
3081 Mäsokombinát Púchov, s.r.o.
Púchov Púchov Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
20512 Mäsovinky s.r.o.
Jablonica Senica Trnavský PP CP, CS, MM, PP P   mp, rafg 
5065 Mäsovýroba Anton Kozák
Sučany Martin Žilinský PP CP, CS, MM, MP, PP P   mp, rafg 
51115 Mäsovýroba Bos Taurus
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, MM, MP, PP P   mp, rafg 
7061 MÄSOVÝROBA DONČÁK, s. r. o.
Kravany Poprad Prešovský PP CP, CS, PP P   rafg, mp 
66 Mäsovýroba Kopčany s. r. o.
Kopčany Skalica Trnavský PP CP, CS, MP, PP, RW P, R   mp, rafg 
6012 Mäsovýroba Medzibrod
Medzibrod Banská Bystrica Banskobystrický PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
4057 Mäsovýroba PATA s.r.o., Prevádzkareň Močenok
Močenok Šaľa Nitriansky PP CS, PP P   mp, rafg 
5064 Mäsovýroba s.r.o.
Sklabiňa Martin Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
5077 Mäsovýroba SKURČÁK, s.r.o.
Oravská Polhora Námestovo Žilinský PP CP, CS, MM, PP P   mp, rafg 
7063 MÄSOVÝROBA ŠTEFAN KNIŽKA s.r.o.
Hranovnica Poprad Prešovský PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg , 
4059 Mäsovýroba VEPI, s. r. o.
Šaľa Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP, RW P   mp, rafg 
2043 Mäsovýroba Vrbové, s.r.o.
Vrbové Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
1051 Michal Raninec - MIRAN
Bratislava Bratislava 5 Bratislavský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
4053 MIK, s.r.o.
Šaľa Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
5055 MIKONMIKULÁŠ, s. r. o.
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
7032 MIROND, spol. s r.o. Kežmarok
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
5076 Miroslav Kubica MÄSO-UDENINY, Bitúnok, mäsová výroba
Zákamenné Námestovo Žilinský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg, 
3078 Miroslav Vrban - TEMPO
Nitrianske Rudno Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
1020 MUDr.Anton Orbán
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský PP CP, CS, GHE, PP, RW P   mp, rafg 
7070 OB mäsovýroba, s.r.o.
Lemešany Prešov Prešovský PP CP, CS, PP P   rafg, mp 
1083 Pavol Šišolák
Gajary Malacky Bratislavský PP CP, PP, SH ALL   mp, rafg 
3013 PD „BREZINA“ PRAVOTICE, družstvo
Pravotice Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP CP, CS, GHE, MP, PP P   mp, rafg 
4044 Peter Bernáth - mäso, údeniny

Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
5102 Peter Jendrášek
Trstená Tvrdošín Žilinský PP CP, CS, MP, PP P   mp, rafg 
2027 Peter Moťovský - Mäso MO-PO
Topoľnica Galanta Trnavský PP CP, CS, PP DU   mp, rafg 
2042 Peter Varga - P + E
Piešťany Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP DU   mp, rafg 
2077 Peter Vaško
Brestovany Trnava Trnavský PP PP P   mp, rafg 
8102 Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany
Spišské Tomášovce Spišská Nová Ves Košický PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg, st 
5061 Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini, okres Martin
Sklabiňa Martin Žilinský PP CP, PP P   mp, rafg 
3023 Poľnohospodárske družstvo Bolešov
Bolešov Ilava Trenčiansky PP CS, PP P   mp, rafg 
70715 Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom, Mäsovýroba Hrabkov
Hrabkov Prešov Prešovský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
2035 Poľnohospodárske družstvo Hlohovec
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
2041 Poľnohospodárske družstvo Chtelnica
Chtelnica Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
5052 Poľnohospodárske družstvo Lisková - Sliače, družstvo
Lisková Ružomberok Žilinský PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
61115 POZANA MEAT s.r.o.
Zvolen Zvolen Banskobystrický PP CS, PP P   rafg, mp 
3084 PÚCHOVSKÝ GAZDA s.r.o.
Púchov Púchov Trenčiansky PP CS, MP, PP P   mp, rafg 
4036 REFKA, s.r.o., bitúnok Mojmírovce
Mojmírovce Nitra Nitriansky PP CS, PP P   mp, rafg 
3010 Róbert Šiko - Mäso-údeniny
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
8116 Rozrábka a výroba mäsových výrobkov, FBR s. r. o.
Kráľovský Chlmec Trebišov Košický PP CP, CS, MP, PP P   mp, rafg 
7101 SEPP trade. s.r.o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP, RW, SH P   mp, rafg, st 
5054 Silvia Jánošíková - RUDOLF JÁNOŠÍK MÄSOPRODUKT
Ružomberok Ružomberok Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
30719 Slovenské Tradičné s.r.o.
Lehota pod Vtáčnikom Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, MM, MP, PP P   mp, rafg 
5114 SOBČIAK, spol. s r. o.
Žilina - Závodie Žilina Žilinský PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
40613 Spracovanie mäsa a výroba mäsových výrobkov
Kuzmice Topoľčany Nitriansky PP CS, PP P   mp, rafg 
40612 Spracovanie mäsa, výroba mäsových výrobkov s predajňou
Továrniky Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
6066 SS - GROUPE, s.r.o.
Rapovce Lučenec Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP P   mp, rafg 
8101 Stanica výkrmnosti a jatočnej hodnoty ošípaných, s.r.o.
Spišské Vlachy Spišská Nová Ves Košický PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg 
3031 SVAMAN spol. s r.o.
Myjava Myjava Trenčiansky PP CP, CS, SH P   rafg, bl,, st 
7072 ŠAGÁT, spol.s r.o.
Malý Šariš Prešov Prešovský PP CP, CS P   mp, rafg 
4043 Tibor Kovács - K & K mäso
Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
616 V.M.MARLEX, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
30718 Viawork.eu, s.r.o.
Diviacka Nová Ves Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg, st 
3077 VJARSPOL, s.r.o.
Nitrianske Pravno Prievidza Trenčiansky PP CP, PP, SH P   mp, rafg 
6021 Vladimír Stračina MÄSIAR - ÚDENÁR
Banská Belá Banská Štiavnica Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP P   mp, rafg 

počet prevádzkarní : (136)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products