Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA XII.   Škvarené živočíšne tuky a oškvarky [ Rendered animal fats and greaves ]

Aktualizované dňa 13. 11. 2014


Spracovateľská prevádzkareň [ Processing plant ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
2018 AGRO - BIO HUBICE, a.s.
Hubice Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
2044 AGROBAK, spol. s.r.o.
Drahovce Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
2022 AH&MH s.r.o.
Sládkovičovo Galanta Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
7020 ALTHAN, s.r.o.
Humenné Humenné Prešovský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
2028 Alžbeta Ladovičová
Váhovce Galanta Trnavský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
1086 Alžbeta Matoková - ALMAT
Závod Malacky Bratislavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
2026 AMTT INVEST, s.r.o.
Čierny Brod Galanta Trnavský PP CP, CS P   , rafg 
7084 Anton Gargalik
Sabinov Sabinov Prešovský PP CP, PP P   , mp, rafg 
5077 Anton Skurčák
Oravská Polhora Námestovo Žilinský PP CP, CS, MM, MP, PP P   mp, rafg 
2012 Arpád Bognár Mäso údeniny
Nový život Dunajská Streda Trnavský PP CP P   mp, rafg 
51110 ATLANTA Žilina 1992, s. r. o.
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, MP, PP P   , mp, rafg 
70710 BIT STEK s. r. o.
Terňa Prešov Prešovský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
1089 BITÚNOK TOMÁŠOV, s.r.o.
Tomášov Senec Bratislavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
4057 Bohumil Súkeník
Močenok Šaľa Nitriansky PP PP P   , mp, rafg 
6041 Bystriansky, s.r.o.
Detva Detva Banskobystrický PP CP, PP P   mp, rafg 
612 CIMBAĽÁK s.r.o.
Bardejov Bardejov Prešovský PP CP, CS, MM, MP P   mp, rafg 
2057 COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo
Jablonica Senica Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
3050 COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvo
Chynorany Partizánske Trenčiansky PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
30711 CUORE, s. r. o.
Diviacka Nová Ves Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
8052 DALTON, spol. s r.o.
Košice Košice Košický PP CP, CS, MM, MP, PP, SH P   mp, rafg 
624 DANUBIUS spol. s r.o.
Komárno Komárno Nitriansky PP CP, RW, SH P   , mp, rafg 
1041 DELIKATES – Imrich Jurišta
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
8051 ERIK, s.r.o.
Košice Košice Košický PP CP, PP P   , mp, rafg 
3095 FALCO, s.r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, RW P   mp, rafg 
2014 FEJES OTTO A SYN s.r.o.
Blatná na Ostrove Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
7031 František Košický
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP CP, MP P   rafg, mp 
2036 František Lukáčik Mäso údeniny-potraviny
Leopoldov Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
8103 František Marton
Krompachy Spišská Nová Ves Košický PP CP, PP P   , mp, rafg 
6063 GARKO s.r.o.
Fiľakovo Lučenec Banskobystrický PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
7104 GSL - Co, s. r. o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
6114 Gurman - ZV s. r. o.,
Breziny Zvolen Banskobystrický PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
7021 GVP, spol. s r.o. Humenné
Humenné Humenné Prešovský PP CP, CS, MP, PP, RW P   , mp, rafg 
1084 Helena Volnárová
Veľký Biel Senec Bratislavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
621 HÔRKA s.r.o.
Trenčianska Teplá Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP P   , mp, rafg 
70713 HURKA s.r.o.
Prešov Prešov Prešovský PP CP, MM, MP, PP P   , mp, rafg 
7103 HYDINA SK s.r.o.
Nová Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP P   , rafg 
4065 Igor Božik IB mäso
Vozokany Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MM, PP P   , mp, rafg 
5041 Igor Caletka
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
2029 Imrich Forró
Váhovce Galanta Trnavský PP CP, PP P   , mp, rafg 
4012 Ing. Alena Zaťková - Mäsosort
Chotín Komárno Nitriansky PP CP, MM, MP, PP, SH P   mp, rafg, st 
4023 Ing. Gabriel Bojko
Pečenice Levice Nitriansky PP P   , rafg 
26 ISTERMEAT a.s.
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, MM, MP, PP, SH B, P   , rafg, st, mp 
3092 Jakub Ilavský, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   mp, rafg 
6101 Ján Drugda
Veľký Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický PP CP, MP, PP P   rafg, mp 
3083 Jaroslav Košík
Pruské Ilava Trenčiansky PP CP, MM, MP, PP ALL   , mp, rafg 
3079 Jaroslav Páleš Mäsiarstvo Zlatý býk
Bojnice Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
7076 Jaroslav Petruš - Kropet
Veľký Šariš Prešov Prešovský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
671 JAV - AKC, spoločnosť s ručením obmedzeným, Stredisko destilácie a rafinácie tukov, Veľká Farma
Vlčany Šaľa Nitriansky PP A, B, P   rafg 
67 JAV-AKC, spoločnosť s ručením obmedzeným
Neded Šaľa Nitriansky PP B, P   rafg 
613 JINEX, s.r.o.
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, MP, PP P   , mp, rafg 
5118 Jozef Machciník MAJOVEY
Žilina - Bánová Žilina Žilinský PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
620 Juraj Kočiš
Veľký Biel Senec Bratislavský PP CP, SH P   mp, rafg 
4055 K&T mäso spol. s r. o.
Tešedíkovo Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
3096 Lacnea Slovakia, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW P   , mp, rafg 
7041 Ladislav Kočík
Studenec Levoča Prešovský PP CP, CS, MP, SH P   mp, rafg, st 
6051 Ľubomír Lapin
Krupina Krupina Banskobystrický PP CP, PP A, DU   mp, rafg 
6115 Ľubomír Václavík - PASMA
Hriňová Detva Banskobystrický PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
6102 M - NOVOMAX - D s.r.o.
Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický PP CP, CS, PP, SH P   mp, rafg, 
4064 M - TEAM, s.r.o.
Jacovce Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
3061 M. Briestenský - mäsovýroba, s. r. o.,Prístavba mäsovýroby
Prečín Považská Bystrica Trenčiansky PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
20310 Majster mäsiar, s.r.o.
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
3094 Marián Janík
Trenčianske Teplice Trenčín Trenčiansky PP CP, CS P   mp, rafg 
614 MAROŠ spol. s r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, MSM, RW P   mp, rafg 
5071 Martin Homola
Oravská Jasenica Námestovo Žilinský PP P   rafg 
4071 MATEJOV s.r.o.
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Nitriansky PP CP, PP, SH P   , mp, rafg, st 
7064 Mäso - Tatry s. r. o.
Spišská Teplica Poprad Prešovský PP CP, CS, MM, MP, PP B, P   , mp, rafg 
5062 MÄSO PARÍŽEK, s.r.o.
Martin Martin Žilinský PP CP, PP P   , mp, rafg 
8071 Mäso ZEMPLÍN, a.s.
Michalovce Michalovce Košický PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
2013 MÄSOCENTRUM, s.r.o.
Dolný Štál Dunajská Streda Trnavský PP CP, PP, SH P   , mp, rafg 
30712 MäsoPonitrie s.r.o.
Lehota pod Vtáčnikom Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
5022 MäsoRaj, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
7061 MÄSOVÝROBA DONČÁK, s. r. o.
Kravany Poprad Prešovský PP CP, CS, MM, MP, PP P   , rafg, mp 
66 Mäsovýroba Kopčany s. r. o.
Kopčany Skalica Trnavský PP CP, MP, RW P   mp, rafg 
622 Mäsovýroba Krajčík, s.r.o.
Veľké Ripňany Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MM, MP, PP P   , mp, rafg 
5064 Mäsovýroba s.r.o.
Sklabiňa Martin Žilinský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
7063 MÄSOVÝROBA ŠTEFAN KNIŽKA s.r.o.
Hranovnica Poprad Prešovský PP CP, MM, MP, PP P   , mp, rafg 
4059 Mäsovýroba VEPI, s. r. o.
Šaľa Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP, RW P   , mp, rafg 
1051 Michal Raninec - MIRAN
Bratislava Bratislava 5 Bratislavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
4053 MIK, s.r.o.
Šaľa Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
5055 MIKONMIKULÁŠ, s. r. o.
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
6011 Milan Lapin
Medzibrod Banská Bystrica Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP, SH P   , mp, rafg 
7032 MIROND, spol. s r.o. Kežmarok
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP CP, CS, MP, SH P   mp, rafg 
4066 Miroslav Humaj - MÄSO - VÝROBA

Továrniky Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MP, PP P   , mp, rafg 
5076 Miroslav Kubica MÄSO-UDENINY, Bitúnok, mäsová výroba
Zákamenné Námestovo Žilinský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg, st 
266 Miroslav Paldauf - NOVUM TRADE
Diviaky nad Nitricou Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
3078 Miroslav Vrban - TEMPO
Nitrianske Rudno Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
1020 MUDr.Anton Orbán
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský PP CP, CS, GHE, PP, RW P   , mp, rafg 
7075 MVDr. Róbert Lukačko - ŠKVARENIE MASTI
Prešov Prešov Prešovský PP P   , rafg 
5078 Pavol Bartoš, Bitúnok, mäsová výroba
Lokca Námestovo Žilinský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg, st 
1083 Pavol Šišolák
Gajary Malacky Bratislavský PP CP, PP, SH ALL   , mp, rafg 
4044 Peter Bernáth - mäso, údeniny

Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
5102 Peter Jendrášek
Trstená Tvrdošín Žilinský PP CP, CS, MP, PP P   , mp, rafg 
3011 Peter Križan - MÄSKO
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
2027 Peter Moťovský - Mäso MO-PO
Topoľnica Galanta Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2042 Peter Varga - P + E
Piešťany Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2077 Peter Vaško
Brestovany Trnava Trnavský PP PP P   , mp, rafg 
295 Pivnica u zlatej husi,s.r.o.
Slovenský Grob Pezinok Bratislavský PP CP, CS A   , rafg 
7102 POĽANA - podielnícke družstvo Jarabina, Mäsiarstvo Jarabina
Jarabina Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, PP, SH P   , mp, rafg, st 
8102 Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany
Spišské Tomášovce Spišská Nová Ves Košický PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg, st 
5061 Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini, okres Martin
Sklabiňa Martin Žilinský PP CP, PP P   , mp, rafg 
3023 Poľnohospodárske družstvo Bolešov
Bolešov Ilava Trenčiansky PP CS, PP P   , mp, rafg 
7077 Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Hrabkov Prešov Prešovský PP CP, PP, SH P   , mp, rafg 
2035 Poľnohospodárske družstvo Hlohovec
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
2041 Poľnohospodárske družstvo Chtelnica
Chtelnica Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
5052 Poľnohospodárske družstvo Lisková - Sliače, družstvo
Lisková Ružomberok Žilinský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
2058 Poľnohospodárske družstvo Senica
Senica - Čáčov Senica Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
2043 Poľnohospodárske družstvo Vrbové, družstvo
Vrbové Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
6113 POZANA MÄSO s.r.o.
Zvolen Zvolen Banskobystrický PP CP, CS, PP P   mp, rafg 
3081 Púchovský mäsový priemysel a.s.Púchov
Púchov Púchov Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP P   , mp, rafg 
3010 Róbert Šiko - Mäso-údeniny
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
5054 Silvia Jánošíková - RUDOLF JÁNOŠÍK MÄSOPRODUKT
Ružomberok Ružomberok Žilinský PP CP, PP P   , mp, rafg 
5026 SK-03, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS, PP, RW P   , mp, rafg 
3031 SVAMAN spol. s r.o.
Myjava Myjava Trenčiansky PP CP, CS, SH P   rafg, bl,, st 
7072 ŠAGÁT, spol.s r.o.
Malý Šariš Prešov Prešovský PP CP, CS P   mp, rafg 
2072 TAPOS, Trnavská poľnohospodárska spoločnosť, s.r.o., bitúnok Blanka
Košolná Trnava Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
2016 TERMÉK, s.r.o.
Šamorín Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg 
4043 Tibor Kovács - K & K mäso
Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
7101 Trade Corporation s.r.o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP, SH P   , mp, rafg, st 
616 V.M.MARLEX, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský PP CP, CS, PP, RW P   , mp, rafg 
3077 VJARSPOL, s.r.o.
Nitrianske Pravno Prievidza Trenčiansky PP CP, PP, SH P   , mp, rafg 
6021 Vladimír Stračina MÄSIAR - ÚDENÁR
Banská Belá Banská Štiavnica Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP P   , mp, rafg 
2054 Vojtech Ondrovič - HEVRON VO
Senica Senica Trnavský PP CP, CS, PP P   , mp, rafg 
5053 Výrobňa mäsových výrobkov - združenie
Liptovská Lúžna Ružomberok Žilinský PP CP, PP P   , mp, rafg 

počet prevádzkarní : (123)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products