Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA X.   Vajcia a vaječné výrobky [ Eggs and egg products ]

Aktualizované dňa 7. 7. 2014


Triediareň vajec [ Egg packing centre ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
SK-MI 6-3 AGRO - BIO s.r.o., Závadka
Závadka Michalovce Košický EPC A    
SK-VH-KN-02 Agrodružstvo Kameničná, farma Decsi
Kameničná Komárno Nitriansky EPC CS A    
SK-TN 1-6 Agrokombinát a.s.
Veľké Bierovce Trenčín Trenčiansky EPC A    
SK-VK 6-4 BEGOKON, p.v.o.d.
Nenince Veľký Krtíš Banskobystrický EPC A    
SK-TT 1-6 Biogal a.s.
Špačince Trnava Trnavský EPC    
SK-TV 6-1 Blažej Hrubovský
Malý Ruskov Trebišov Košický EPC A    
SK 182 ES DUGY plus s.r.o.
Prešov Prešov Prešovský EPC CS, RW A    
SK-KS 6-1 Eggro-farm, s. r. o.
Košická Polianka Košice-okolie Košický EPC A    
SK-VK 6-1 Ekobauernhof a. s.
Veľký Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický EPC A    
286 FIN PLUS, spol. s r.o.
Žilina Žilina Žilinský EPC A    
10025 Healthy Foods s.r.o.
Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky EPC A    
SK-NR 1-6 Hybrav a.s.
Veľký Lapaš Nitra Nitriansky EPC A    
SK 223 ES Hydina Holding s.r.o.
Ružomberok Ružomberok Žilinský EPC    
10045 HYDINA HOLDING, s.r.o.
Kežmarok Kežmarok Prešovský EPC A    
SK-SI 1-6 HYDINÁR a.s.
Gbely Skalica Trnavský EPC A    
SK-BB 6-1 Hydinová farma Pačanský s.r.o., hospodársky dvor Čačín
Banská Bystrica Banská Bystrica Banskobystrický EPC A    
SK-ZV 6-1 Ing. Štefan Ukrop - AGROUGDO
Krupina Krupina Banskobystrický EPC A    
SK-KA 6-1 Ing. Štefan Ukrop - AGROUKDO
Krupina - časť Bebrava Krupina Banskobystrický EPC A    
SK-VT 6-1 Ján Gurega
Vechec Vranov nad Topľou Prešovský EPC A    
SK-PU 6-1 JANEK s.r.o.
Púchov Púchov Trenčiansky EPC A    
SK-TN 6-1 JANEK s.r.o.
Trenčianske Stankovce Trenčín Trenčiansky EPC A    
3 SK LE 6-1 JANEK s.r.o., Hydinárska farma Spišské Podhradie č. 150
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky EPC A    
SK-PD 6-1 Jaroslav Antala AGROFARMA
Bystričany Prievidza Trenčiansky EPC A    
SK-NR 6-3 Liaharenský podnik Nitra, a.s, farma Jarok
Nitra Nitra Nitriansky EPC A    
10021 MACH HYDINA BUDMERICE, s.r.o., farma Nový Pavol
Budmerice Komárno Nitriansky EPC A    
10011 Martin Trabalka
Vavrečka Námestovo Žilinský EPC A    
SK-DS 6-1 Medzičilizie, a.s.
Čiližská Radvaň Dunajská Streda Trnavský EPC A    
SK-NZ 1-6 NOVOGAL a.s.
Dvory nad Žitavou Nové Zámky Nitriansky EPC    
SK-LV 1-6 Novogal Dvory nad Žitavou, a.s.
Levice Levice Nitriansky EPC A    
SK-LV 6-1 Poľnohospodárske družstvo "Pokrok", Triediareň vajec
Tekovské Lužany Levice Nitriansky EPC A    
SK-KN 1-6 Poľnohospodárske družtvo Kolárovo
Kolárovo Komárno Nitriansky EPC    
SK-SC 1-6 ProOvo a.s.
Bernolákovo Senec Bratislavský EPC    
SK-LC 1-6 Rimgal, spol. s r.o., Triediareň Nové Hony
Nové Hony Lučenec Banskobystrický EPC A    
SK-MI 6-2 Roľnícke družstvo Trhovište
Trhovište Michalovce Košický EPC A    
SK-KS 1-6 Rudolf Pöhm, Pöhm & Göbl
Medzev Košice-okolie Košický EPC A    
SK - MT 6-2 SHP a. s., triediareň vajec Horná štubňa
Horná štubňa Turčianské Teplice Žilinský EPC A    
SK-RS 1-6 Spohypo Rimavská Sobota a.s.
Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický EPC A    
SK-BB 1-6 Spoločné roľnícke družstvo Nenince
Horné Pršany Banská Bystrica Banskobystrický EPC A    
SK-MI 1-6 TERRA a.s.
Topoľany Michalovce Košický EPC A    
SK - BJ 6 - 3 Valerián Mihňák
Koprivnica Bardejov Prešovský EPC RW A    
SK-TV 6-6 Zber a triedenie vajec - Kolónia
Veľke Trakany Trebišov Košický EPC A    

počet prevádzkarní : (41)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products