Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA IX.   Surové mlieko a mliečne výrobky [ Raw milk and dairy products ]

Aktualizované dňa 18. 12. 2014


Spracovateľská prevádzkareň [ Processing plant ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
4-7-104 "BREZŇAN" Milan Brezňan
Hosp. dvor Liptovská Anna Ružomberok Žilinský PP O   M 
4-3 ABEL plus, spol. s r.o.
Podvysoká Čadca Žilinský PP B, C   , M 
437 S AFG s.r.o.
Nolčovo Martin Žilinský PP O   , M 
1503 S AGB Beňuš, Salaš Beňuš
Beňuš Brezno Banskobystrický PP O   , M 
819 S AGRO – LENT s.r.o.
Malý Šariš Prešov Prešovský PP O   , M 
749 S AGRO - MOLD akciová spoločnosť
Poproč Košice-okolie Košický PP O   M 
790 S AGRO AGNUS s.r.o.
Nováčany Košice-okolie Košický PP O   M 
2839 S AGRO DLHÉ, s.r.o.- salaš Dlhé nad Cirochou
Dlhé nad Cirochou Snina Prešovský PP O   , M 
810 S AGRO družstvo Lipany
Lipany, salaš Lúčka (Podmočiarne) Sabinov Prešovský PP O   , M 
883 S AGRO EKO SLUŽBY, spoločnosť s ručením obmedzeným
Oľšavka Stropkov Prešovský PP O   M 
884 S AGRO EKO SLUŽBY, spoločnosť s ručením obmedzeným
Gribov Stropkov Prešovský PP O   , M 
1851 S AGRO RASLAVICE, s.r.o., Produkčné hopodárstvo - salaš Lopúchov
Raslavice Bardejov Prešovský PP O   , M 
746 S AGRO Š.H.N., s.r.o., salaš Hodkovce
Hodkovce Košice-okolie Košický PP O   , M 
4-6-10 AGRO TAMI,s.r.o.
Nitra Nitra Nitriansky PP B   , M 
4-7-48 AGRO-BIO HUBICE, a.s.
Hubice Dunajská Streda Trnavský PP B   , M 
742 S AGROCES s.r.o., Cestice, farma Janík
Janík Košice-okolie Košický PP O   , M 
545 S AGRODRUŽSTVO – S, Revúca
Muránska Dlhá Lúka - salaš Revúca Banskobystrický PP O   , M 
4-7-402 AGRODRUŽSTVO Dlhá, družstvo, Mliekareň Dlhá
Dlhá nad Oravou Dolný Kubín Žilinský PP B, O   , M 
706 S Agrodružstvo Gelnica
Žakarovce Gelnica Košický PP O   , M 
709 S Agrodružstvo Gelnica
Veľký Folkmár Gelnica Košický PP O   , M 
4-7-120 AGRODRUŽSTVO KRIVÁ, družstvo, Mliekareň Krivá
Krivá Dolný Kubín Žilinský PP B, C, O   , M 
708 S Agrodružstvo, Gelnica
Gelnica Gelnica Košický PP O   , M 
4-7-46 AGRODRUŽSTVO-S
Revúca Revúca Banskobystrický PP B   , M 
546 S Agrofarma Dianiška s. r. o., salaš Markovo
Tisovec Rimavská Sobota Banskobystrický PP O   , M 
712 S Agrofarma spol. s.r.o., Nálepkovo
Nálepkovo Gelnica Košický PP O   , M 
713 S Agrofarma spol. s.r.o., Nálepkovo
Švedlár Gelnica Košický PP O   , M 
027 AGROFARMA, spol. s r.o.
Červený Kameň Ilava Trenčiansky PP B, O   , M 
4-7-69 AGROFARMA, spol. s r.o.
Púchov Púchov Trenčiansky PP B, O   , M 
714 S Agrofarma, spol. s.r.o., salaš Švedlár 2
Švedlár Gelnica Košický PP O   , M 
1445 S AGROFIN, PD Dolný Hričov
Dolný Hričov Žilina Žilinský PP O   , M 
8866 S AGRO-HNIEZDNE, s.r.o., Salaš Forbasy
Forbasy Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
1541 S AGROKOL spol. s r.o., salaš Rimavská Baňa
Rimavská Baňa Rimavská Sobota Banskobystrický PP O   , M 
5510 S AgroMagura, s.r.o., Salaš Poniky-Môlča
Môlča Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
434 S Agromajetok, s.r.o. salaš Sučany – Hrabiny
Sučany Martin Žilinský PP O   , M 
2834 S AGROPAPÍN, s.r.o., salaš Vyšná Jablonka
Vyšná Jablonka Humenné Prešovský PP O   , M 
304 S AGROROZKVET s.r.o., Považská Bystrica
Salaš Praznov Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
1850 S AGROSLUŽBY BARDEJOV, s.r.o.
Kurima Bardejov Prešovský PP O   , M 
595 S AGROSPOL Hradová, spol. s r.o.
Tisovec, salaš ( farma ) Rejkova Rimavská Sobota Banskobystrický PP O   , M 
4-6-15 AGROSPOL KYSUCE s.r.o.
Svrčinovec Čadca Žilinský PP B   , M 
735 S Agrospol s.r.o. Honce
Honce Rožňava Košický PP O   , M 
2511 S AGROSPOLOČNOSŤ POLOMKA s.r.o., salaš Polomka
Polomka Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-224 AGROSPOLOČNOSŤ POLOMKA s.r.o., Spracovanie ovčieho a kravského mlieka na mliečne výrobky - Polomka
Polomka Brezno Banskobystrický PP B, O   , M 
303 S AGROSTRÁŽOV, spol. s r.o.
Salaš Zliechov Ilava Trenčiansky PP O   , M 
4-7-74 AGROSÚČA, a.s.
Horná Súča Trenčín Trenčiansky PP B, O   , M 
4-7-43 AGRO-Torysa s r.o.
Torysa Sabinov Prešovský PP B, O   , M 
491 AGROTRADE GROUP, s.r.o., salaš Turček
Turček Martin Žilinský PP O   , M 
4-7-154 AGROVEX Novoť
Novoť Dolný Kubín Žilinský PP B, O   , M 
804 S AGROVÝROBA, spol. s r.o.
Bajerov Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-133 AGROŽIAR, s.r.o.
Stránske Žilina Žilinský PP B, C, O   , M 
4-2 ALBO SK, s.r.o.
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
1452 S Andrej Halčin, salaš Važec
Važec Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
4-7-409 Anna Harnádková - výroba parených syrov
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
832 S Anton Čech
Križovany Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-26 Anton Hrubjak TOMAR
Rabča Námestovo Žilinský PP RW B, O   , M 
4003 S Anton Jančo, salaš Oravice - Tichá dolina
Oravice Tvrdošín Žilinský PP O   , M 
2401 S Anton Polák, salaš Oravská Jasenica
Oravská Jasenica Námestovo Žilinský PP O   , M 
1990 S Anton Sedlák, Salaš Šindliar
Šindliar Prešov Prešovský PP O   , M 
841S AT TATRY spol.s r.o.
Podhorany Kežmarok Prešovský PP O   , M 
4-7-131 BAČOVSKÉ SYRY, s.r.o. Korňa
Korňa Čadca Žilinský PP CS, RW B, O   , M 
4-7-132 BAČOVSKÉ SYRY, s.r.o. Žilina Bánová
Žilina Bánová Žilina Žilinský PP CS, RW B, O   , M 
806 S BAJER AGRO spol. s r.o.
Bajerovce Sabinov Prešovský PP O   , M 
5514 S BARANČIA, s.r.o., Selčiansky diel
Selce Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
4-7-490 Bardejovská mliekareň s. r. o.
Bardejov Bardejov Prešovský PP B, O   , M 
1800 S Bartolomej Eliáš - SHR, salaš Podhorany
Podhorany Prešov Prešovský PP O   , M 
808 S Bartolomej Smetana
Krivany Sabinov Prešovský PP O   , M 
808/1 S Bartolomej Smetana SHR, salaš Krivany -hosp. dvor Krivany
Krivany Sabinov Prešovský PP O   , M 
1579 S BASTAV s.r.o., Hospodárske stredisko: salaš Sirk
Tisovec Rimavská Sobota Banskobystrický PP O   , M 
2541 S BASTAV, s.r.o., salaš Jelšava

Jelšava Revúca Banskobystrický PP O   , M 
4-7-59 Bc. Marcela Piteľová - PAMA
Stakčínska Roztoka Snina Prešovský PP B   , M 
843 S Biofarma JABLONOV, okres Levoča, farma Lúčka
Jablonov Lúčka Levoča Prešovský PP O   , M 
4-7-12 Božena Škrabáková - výroba parených syrov
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
025 Bryndziareň a syráreň, s.r.o.
Zvolenská Slatina Zvolen Banskobystrický PP B, O   , M 
4-7-38 Bryndziareň a syráreň, s.r.o.
Slovenská Ľupča Banská Bystrica Banskobystrický PP B, O   , M 
4-7-13 Bryndziareň, s.r.o.
Turčianské Teplice Turčianské Teplice Žilinský PP B, O   , M 
507 S Budovec Ján
Čierny Balog - Dobroč Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4001 S Bystričanka Krásno nad Kysucou, spol. s r.o., Salaš Oravská Lesná
Oravská Lesná Námestovo Žilinský PP O   , M 
4-7-9 CAN, s.r.o.
Rajec Žilina Žilinský PP B   , M 
896 S CANAGRO, s.r.o.
Uzovce Sabinov Prešovský PP O   , M 
433/1 S Červeň Jozef, SHR, RD „salaš Biele potoky
Biele potoky Martin Žilinský PP O   , M 
314 S Čierna hora, a.s., salaš Čierna hora
Valaská Belá Prievidza Trenčiansky PP O   , M 
1100 S D.R.J. Farm s.r.o., Salaš Tepličky
Tepličky Hlohovec Trnavský PP O   , M 
406 S DAKNA Námestovo, družstvo
Oravské Veselé Námestovo Žilinský PP O   , M 
4-7-62 Daniel Otruba - DAJA
Liptovská Lužná Ružomberok Žilinský PP B   , M 
4-7-17 Daniela Gašperová výroba mliečnych výrobkov
Stankovany Ružomberok Žilinský PP B   , M 
4-7-76 Daniela Pataiová Daniela
Hajná Nová Ves Topoľčany Nitriansky PP B   , M 
4-7-68 Debnárová Dagmar, Výroba syrových korbáčikov
Dubnica nad Váhom Ilava Trenčiansky PP B   , M 
4-7-58 Dominik CHROMEK
Dvorec Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP B   , M 
529 S Družstvo chovateľov oviec
Podkonice Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
887 S Družstvo ROVNEX so sídlom v Rovnom
Rovné Svidník Prešovský PP O   , M 
506 S Družstvo vlastníkov oviec
Braväcovo - Beľuška Brezno Banskobystrický PP O   , M 
516 S Družstvo vlastníkov oviec a kôz
Pohorelá - Dedinská Brezno Banskobystrický PP O   , M 
520 S Družstvo vlastníkov oviec v Polomke
Polomka – Petríkovo Brezno Banskobystrický PP O   , M 
500 S Družstvo vlastníkov oviec vo Valaskej
Valaská - Piesok Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-407 Dušan Bobček - výroba parených syrov
Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-86 Dušan Lupták
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-22 Elena Kurtulíková
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
1477 S EUROCOM & Co, s.r.o., Hospodársky dvor Bešeňová
Liptovská Teplá Ružomberok Žilinský PP O   , M 
4-6-17 EUROMILK, a.s.
Veľký Meder Dunajská Streda Trnavský PP B   , M 
4-7-33 Eva Vonšáková
Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
597 S Fantázia Brezno s.r.o.
Brezno / Michalová Brezno Banskobystrický PP O   , M 
811 S Farma "KOVA"
Červenica – časť Mihaľka Sabinov Prešovský PP O   , M 
4-6-19 FARMA MAJCICHOV , a.s.
Majcichov Trnava Trnavský PP B   M 
4-7-431 Farma VELES, Michaela Sedlačková VELES
Martin Martin Žilinský PP B, C, O   , M 
4-7-301 FARMA Zliechov, spol. s r.o.
Zliechov Ilava Trenčiansky PP B, O   , M 
120 S Farma Žikava, Národný žrebčín "Topoľčianky" štátny podnik Národný žrebčín "Topoľčianky" štátny podnik
Topoľčianky Zlaté Moravce Nitriansky PP O   , M 
1444 S FATIMEX, s.r.o.
Fačkov Žilina Žilinský PP O   , M 
4-7-405 FAUNEX s.r.o.
Vyšný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP RW B, O   , M 
890 S F-DACH, spol. s.r.o.- Salaš Brestov
Brestov Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-491 FG-BioFin s.r.o.
Závada Humenné Prešovský PP B, O   , M 
1802 S FIAM agro services, s.r.o., salaš Dačov
Prešov Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-115 FONTÁNA FROST, s. r. o.
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP B   , M 
4-7-78 FOODART, s.r.o.; Výroba a distribúcia nátierok, dezertov a jogurtov
Tovarníky Topoľčany Nitriansky PP B   , M 
4-7-89 FOODPACK spol. s.r.o.
Volkovce Zlaté Moravce Nitriansky PP RW B   , M 
4-7-23 František Kokoška
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
525 S František Krnáč - chov oviec
Kordíky Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
2393 S František Kužila - SHR, Salaš so sídlom Tuhrina
Tuhrina Prešov Prešovský PP O   , M 
410 S František Vorčák, Salaš Oravská Polhora
Oravská Polhora Námestovo Žilinský PP O   , M 
4401 S Gabriela Ondríková , salaš Vitanová - Široké Lúhy
Vitanová Tvrdošín Žilinský PP O   , M 
4-7-123 GAZDOVSKÁ MLIEKAREŇ, Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo Údol
Údol Stará Ľubovňa Prešovský PP B   , M 
019 Gemermilk rs, s.r.o.
Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický PP B   , M 
1450 S Harman Dušan, Salaš Hrdovo
Liptovská Kokava Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
023 HUMENSKÁ MLIEKAREŇ, a.s.
Humenné Humenné Prešovský PP B   , M 
1550 S HYDINÁREŇ ZÁMOSTIE,s.r.o., Salaš Zámostie
Zámostie Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-47 IGET, s.r.o., Hornotoryská syráreň
Krivany Sabinov Prešovský PP B, C, O   , M 
4-7-31 Ing. Augustín Viater
Oravská Lesná Námestovo Žilinský PP B   , M 
5569 S Ing. Emil Lauko - ISOKMAN - trading - export - import, Salaš Bakova Jama
Zvolen Zvolen Banskobystrický PP O   , M 
1551 S Ing. Ján Zibrín, SHR, salaš Brezinka
Brezno Brezno Banskobystrický PP O   , M 
731 S Ing. Jozef Mašlonka, salaš k.ú. Spišská Teplica
Poprad Poprad Prešovský PP PP O   , M 
1999 S Ing. Juraj Petranský - SHR, Salaš Ľubovec
Ľubovec Prešov Prešovský PP O   , M 
7700 S Ing. Katarína Mangerová, salaš Iliašovce
Iliašovce Spišská Nová Ves Košický PP O   , M 
951 S Ing. Lucia Hredzáková, Stankovce
Stankovce Trebišov Košický PP O   , M 
501 S Ing. Marián Ďurica - SHR
Vyšné Dolinky, Heľpa Brezno Banskobystrický PP O   , M 
1501 S Ing. Marián Engliš
Jasenie Brezno Banskobystrický PP O   , M 
848 S Ing. Milan Pichnarčík-SHR,
Salaš Majere
Majere Kežmarok Prešovský PP O   , M 
4-7-404 Ing. Miroslav Lupták - Farma Pokryváč
Pokryváč Dolný Kubín Žilinský PP B, O   , M 
1453 S Ing. Rojček Štefan, salaš Rojček Štefan
Ľubeľa Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
4-7-122 ISOKMAN - trading s.r.o., Mliekáreň na farme Horná Bába - Ratka
Ratka Lučenec Banskobystrický PP B, O   , M 
4012 S Ivan Bakoš, salaš Košár
Breza Námestovo Žilinský PP O   , M 
4-7-32 Ivan Spišák - SOLEN
Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
840 S Iveta Choborová Gazdovský dvor Pavlovce
Pavlovce Vranov nad Topľou Prešovský PP O   , M 
599 S J.D.V. s.r.o.
Horné Pršany - Búdka pri hydinárni Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
985 S JAGER SLOVAKIA, s.r.o.
Krivany Sabinov Prešovský PP O   , M 
870 S Ján Compeľ - SHR, salaš v k.ú. Jakubany, lokalita "Martinec"
Jakubany Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
510 S Ján Demeter st., salaš Podbreh
Jasenie Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-36 Ján Repka ml. - Syrové výrobky
Tvrdošín Tvrdošín Žilinský PP B   , M 
535 S Ján Selecký - ČAJDES
Hrochoť ŽIAR Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
460 S Ján Šuchtár, chov oviec a salašníctvo
Liptovský Ondrej lokalita Doliny Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
457 S Ján Šuchtár, Liptovský Ondrej
Liptovský Ondrej Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
4005 S Ján Žitniak, salaš Kubínska Hoľa
Oravský Podzámok Dolný Kubín Žilinský PP O   , M 
566 S Jaroslav Matlo
Kopernica Žiar nad Hronom Banskobystrický PP O   , M 
2835 S Jaroslav Sivý SIBA - SHR, salaš Myslina
Myslina Humenné Prešovský PP O   , M 
4-7-134 Jastrabá agro s.r.o.
Sklené Teplice Žiar nad Hronom Banskobystrický PP O   , M 
880 S JM-STAV AGRO, s.r.o. salaš Okrúhle
Okrúhle Svidník Prešovský PP O   , M 
4-7-71 Jozef Badánik – BADAS
Ružomberok – Černová Ružomberok Žilinský PP B, O   , M 
813 S Jozef Beliš
Kamenica Sabinov Prešovský PP O   , M 
4011 S Jozef Čaplovič, salaš Veličná
Veličná Dolný Kubín Žilinský PP O   , M 
869 S Jozef Dziak SHR, Stará Ľubovňa
Vislanka Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
1562 S Jozef Holečka
Kremnica Žiar nad Hronom Banskobystrický PP O   , M 
4-7-111 Jozef Zvara - Zlatý Vŕšok
Dúbravy Detva Banskobystrický PP B, O   , M 
4-7-63 Judita Remeňová Výroba a predaj syrov
Ružomberok Ružomberok Žilinský PP B   , M 
435 S JUDr. Ján Balko – SHR salaš Záturčie
Martin - Záturčie Martin Žilinský PP O   , M 
305 S Juraj Zúbek, Beluša - SHR
Salaš Visolaje, lokalita Záviničie Púchov Trenčiansky PP O   , M 
4-7-53 Kluknavská mliekáreň - obchodno - odbytové družstvo
Jaklovce Gelnica Košický PP B, O   , M 
4-1 KOLIBA ZP s.r.o.
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP RW B, C, O   , M 
4-6-21 KOLIBA,a.s.
Hriňová Detva Banskobystrický PP CS B   , M 
596 S Krnáč Martin
Dolná Lehotka Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-5 Ladislav Callo ml.
Žaškov Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
315 S Ladislav Fedor
Veľké Kršteňany Partizánske Trenčiansky PP O   , M 
1513 S LAMO - I & M , s.r.o., salaš Valaská
Valaská Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-34 Lenka Kramerová
Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP RW B, O   , M 
4-7-156 LEONTEUS, s. r. o.
Liptovská Teplá Ružomberok Žilinský PP B, O   , M 
014 LEVICKÉ MLIEKÁRNE a.s.
Levice Levice Nitriansky PP B   , M 
4-6-18 LEVICKÉ MLIEKÁRNE a.s.
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP B   , M 
539 S Lipa Emil, HIADEĽ - OVČÍN
Hiadeľ Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
4-7-800 LOIŠOV DVOR, spol. s r.o., farma Baška
Baška Košice-okolie Košický PP B, C, O   , M 
724 S Ľubica Bartošová, Salaš Hanková
Hanková Rožňava Košický PP O   , M 
4-7-49 Ľubica Ševcová - AZTOKS
Dubnica nad Váhom Ilava Trenčiansky PP B   , M 
472 S Ľuboš Krátky, SHR; Salaš Brezina
Pliešovce Zvolen Banskobystrický PP O   , M 
4-7-40 Ľuboš Manica BRYSYRT
Tisovec Rimavská Sobota Banskobystrický PP B, O   , M 
4-7-100 Ľudovít Bella
Veľké Uherce Partizánske Trenčiansky PP B   , M 
4-7-55 Ľudovít Skubeň
Ducové Piešťany Trnavský PP B   , M 
4-7-157 Malý dvor - výroba mliečnych výrobkov, MIO, spol. s r.o.
Ružomberok Ružomberok Žilinský PP B   , M 
511 S Marcin Jozef
Dolná Lehota, Dolina Brezno Banskobystrický PP O   , M 
1880 S Mária Čorejová - MAJKA - CHOV
Mičakovce Svidník Prešovský PP O   , M 
5512 S Mária Majerová, Salaš Tehelná
Slovenská Ľupča Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
4-7-20 Mária Záňová
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP RW B, O   , M 
950 S Martin Vargaeštok SHR –
salaš Hraň
Hraň Trebišov Košický PP O   , M 
983 S Martina Angelovičová
Kamenica Sabinov Prešovský PP O   , M 
4-7-408 Mgr. Gabriela Koppalová - výroba parených syrov
Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-45 Mgr. Ingrid Dididze Pagerková
Skalica Skalica Trnavský PP B   , M 
700 S Michal Gbúr - SHR
Iliašovce Spišská Nová Ves Košický PP O   , M 
4-7-15 Michal Šuriňák - KOLIBA - výroba parených syrov
Revišné Dolný Kubín Žilinský PP RW B, C, O   , M 
4-7-81 Milan Butkaj
Jasenová Dolný Kubín Žilinský PP RW B, O   , M 
4-7-112 Milan Halička - Farma Okrúhle
Osadka Dolný Kubín Žilinský PP O   , M 
800 MILEX NMNV, a.s.
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský PP B, O   , M 
018 MILK-AGRO, spol. s r.o.
Sabinov Sabinov Prešovský PP B   , M 
431 S Miloslav Kulich SHR- Salaš Kláštor pod Znievom
Salaš Kláštor pod Znievom Martin Žilinský PP O   , M 
4-7-14 Milota Mäsiarová
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-6-6 MILSY a.s.
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP B   , M 
4-6-7 MILSY INDUSTRIES s. r. o.
Bánovce nad Bebravou Trenčín Trenčiansky PP B   , M 
4-7-801 Minimliekáreň Debraď
Moldava nad Bodvou Košice-okolie Košický PP B, O   , M 
4-7-106 Minimliekareň Malý Gazda
Svidník Svidník Prešovský PP PP B   , M 
4-7-105 Minimliekareň VIRIBUS UNITIS, s. r. o.
Stropkov Stropkov Prešovský PP B, O   , M 
441 S Miroslav Dzúrik - SHR salaš Kostolište
Kostolište - Necpaly Martin Žilinský PP O   , M 
802 S Miroslav Greš - SHR
Jakubovany Sabinov Prešovský PP O   , M 
868 S Miroslav Romaňák SHR
Stráňany Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
4013 S Miroslav Skurčák, Salaš pod Hájkou
Rabča Námestovo Žilinský PP O   , M 
4-7-406 Miroslav Šeliga
Hruštín Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-438 Miroslava Lettrichová - RELAX, Výrobňa parených syrov
Martin Martin Žilinský PP B   , M 
4-7-444 Mliečna farma - BRAUNVIEH
Slovenská Ľupča Banská Bystrica Banskobystrický PP B, O   , M 
4-7-37 Mliekáreň Kopanice Selce, s.r.o.
Selce Banská Bystrica Banskobystrický PP B   , M 
4-7-19 Mliekareň Poľnohospodárske družstvo Veličná
Veličná Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
5513 S MM AGROSPOL, spol. s r.o., Salaš MM AGROSPOL, s.r.o.
Valaská Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-42 Neshoda SK, s.r.o.
Senica Senica Trnavský PP B   , M 
028 NIKA, spol. s r.o.
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky PP B, C, O   , M 
4-7-79 NIKOS, s.r.o.
Korňa Čadca Žilinský PP B   , M 
1837 S Obchodná firma EMER, súkromný podnik Prešov, salaš hospodársky dvor Radvanovce
Radvanovce Vranov nad Topľou Prešovský PP O    
317 S Oľga Apoleníková, salaš Pružina - SHR
salaš Pružina Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
737 S Olšanka spol. s.r.o.
Košické Olšany Košice-okolie Košický PP O   , M 
1866 S Ondrej Džurňák SHR, salaš Haligovce
Haligovce Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
4-6-16 ORAVA - MILK, združenie
Leštiny Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-114 ORAVA - STAV, s.r.o., Biofarma PRÍRODA Stupava
Stupava Malacky Bratislavský PP O   , M 
4-7-64 Ovčia farma Proč
Kapušany Prešov Prešovský PP B, C, O   , M 
1992 S Ovčia farma Proč, s.r.o., Ovčia farma Proč
Proč Prešov Prešovský PP O   , M 
502 S Ovčiarske družstvo Heľpa, družstvo
Heľpa Brezno Banskobystrický PP O   , M 
508 S Ovčiarske družstvo Mýto pod Ďumbierom, salaš Mýto pod Ďumbierom
Mýto pod Ďumbierom Brezno Banskobystrický PP O   , M 
302 S OVISFARMA s.r.o., Považská Bystrica
Salaš Udiča Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
702 S Ovocinársky majetok Vojkovce, s.r.o., salaš Vojkovce
Vojkovce Spišská Nová Ves Košický PP O   , M 
526 S Pasienkové družstvo Priechod
Plesnice Priechod 333 Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
1505 S Pavel Demeter
Jasenie Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-16 Pavol Mandinec Výroba syrových korbáčikov
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP RW B, O   , M 
748 S PD Klatov, salaš Košická Belá
Košická Belá Košice-okolie Košický PP O   , M 
1306 S PD Košeca, a.s., Salaš Horná Poruba
Horná Poruba Ilava Trenčiansky PP O   , M 
1300 S PD Vlára Nemšová
Nemšová Trenčín Trenčiansky PP O   , M 
2411 S Peter Jurky
Lokca Námestovo Žilinský PP O   , M 
443 S Peter Karcol Salaš za Skanzenom Martin
Salaš za Skanzenom Martin Martin Žilinský PP O   , M 
5511 S Peter Kučera SHR, Salaš Valaská
Valaská Brezno Banskobystrický PP O   , M 
851S PIENSPOL s.r.o.
Červený Kláštor - Jordánec Kežmarok Prešovský PP O   , M 
721 S Podielnické družstvo Gočaltovo
Gočaltovo – salaš Rozložná Rožňava Košický PP O   , M 
888 S Podielnicke družstvo ONDAVA Stropkov
Bokša Stropkov Prešovský PP O   , M 
456 S Podtatranská poľnohospodárska spoločnosť Bobrovec s.r.o.
Salaš Pastierska Bobrovecká dolina Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
873 S Poľnohopodárske družstvo Lomnička, Podolínec
Podolínec Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
536 S Poľnohospodárske družstvo "Bukovina", Salaš Strelníky
Strelníky Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
4-7-51 Poľnohospodárske družstvo "Goral" 059 78 Veľká Franková
Veľká Franková Kežmarok Prešovský PP B, O   , M 
1701 S Poľnohospodárske družstvo "Rozkvet", salaš Poráč 2.
Poráč Spišská Nová Ves Košický PP O   , M 
4300 S Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini, salaš Dolné Jaseno
Dolné Jaseno Martin Žilinský PP O   , M 
433 S Poľnohospodárske družstvo "Valča",družstvo salaš Valča - Biele Potoky
Valča Martin Žilinský PP O   , M 
701 S Poľnohospodárske družstvo „Rozkvet“ so sídlom v Odoríne
Poráč 2 Spišská Nová Ves Košický PP O   , M 
440/1 S Poľnohospodárske družstvo „SNP“ Sklabiňa Pod Slivčím
Sklabiňa Martin Žilinský PP O   , M 
440 S Poľnohospodárske družstvo „SNP“ so sídlom v Sklabini, salaš Sklabiňa - Pod Slivčím
Sklabiňa Martin Žilinský PP O   , M 
439 S Poľnohospodárske družstvo „SNP“ so sídlom v Sklabini, salaš Záborie - Pod Dolinkou
Záborie Martin Žilinský PP O   , M 
309 S Poľnohospodárske družstvo 1. Máj so sídlom v Košeci
Košeca Ilava Trenčiansky PP O   , M 
4-7-4 Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Široké Prešov Prešovský PP B   , M 
821 S Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Široké Prešov Prešovský PP O   , M 
826 S Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Víťaz Prešov Prešovský PP O   , M 
827 S Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Hrabkov Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-439 Poľnohospodárske družstvo GADER Blatnica, Mliekareň Blatnica
Blatnica Martin Žilinský PP B   , M 
730 S Poľnohospodárske družstvo Gemerská Poloma
Gemerská Poloma – salaš Betliar Rožňava Košický PP O   , M 
716 S Poľnohospodárske družstvo Helcmanovce
Helcmanovce Gelnica Košický PP O   , M 
490 S Poľnohospodárske družstvo KĽAČIANSKA MAGURA, družstvo Salaš Turčianske Kľačany
Turčianske Kľačany Martin Žilinský PP O   , M 
400 S Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce
Liptovské Revúce - Salaš Mogury Ružomberok Žilinský PP O   , M 
466 S Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce
Liptovské Revúce – lokalita Krátka Ružomberok Žilinský PP O   , M 
4-7-84 Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce
Liptovské Revúce Ružomberok Žilinský PP O   , M 
4-7-39 Poľnohospodárske družstvo Lovčica - Trubín
Lovčica - Trubín Žiar nad Hronom Banskobystrický PP B   , M 
4-7-2 Poľnohospodárske družstvo Malatiná
Malatiná Dolný Kubín Žilinský PP O   , M 
4-7-317 Poľnohospodárske družstvo Mestečko, Výroba mliečnych výrobkov, hospodársky dvo Dohňany
Dohňany Púchov Trenčiansky PP B   , M 
885 S Poľnohospodárske družstvo Mlynárovce
Mlynárovce Svidník Prešovský PP O   , M 
829 S Poľnohospodárske družstvo podielnikov Sedlice
Klenov Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-377 Poľnohospodárske družstvo podielnikov Veľké Uherce, Výrobňa syrov, hospodársky dvor Žabokreky nad Nitrou
Žabokreky nad Nitrou Partizánske Trenčiansky PP B   , M 
4-7-201 Poľnohospodárske družstvo Poriadie
Polianka Myjava Trenčiansky PP B   , M 
444 S Poľnohospodárske družstvo PREDMIER
Predmier Bytča Žilinský PP O   , M 
752 S Poľnohospodárske družstvo Ružín, salaš Ružín
Malá Lodina Košice-okolie Košický PP O   , M 
815 S Poľnohospodárske družstvo Sekčov v Tulčíku
Demjata Prešov Prešovský PP O   , M 
4-7-119 Poľnohospodárske družstvo Trsteník
Brezovica Tvrdošín Žilinský PP O   , M 
1301 S Poľnohospodárske družstvo UHROVEC, salaš Závada pod Čiernym Vrchom
Kšinná Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP O   , M 
4-7-113 Poľnohospodárske družstvo v Kluknave
Kluknava Gelnica Košický PP O   , M 
7701 S Poľnohospodárske družstvo v Kluknave, salaš PD Kluknava
Kluknava Gelnica Košický PP O   , M 
1702 S Poľnohospodárske družstvo v Kluknave, salaš Slatvina
Slatvina Gelnica Košický PP O   , M 
738 S Poľnohospodárske družstvo v Rejdovej- Salaš Rejdová
Rejdová Rožňava Košický PP O   , M 
4-7-256 Poľnohospodárske družstvo Važec
Važec Liptovský Mikuláš Žilinský PP B, O   , M 
4002 S Poľnohospodárske družstvo Veličná, Salaš - farma Istebné
Istebné Dolný Kubín Žilinský PP O   , M 
1751 S Poľnohospodárske družstvo Vlachovo, Salaš Kobeliarovo
Kobeliarovo Rožňava Košický PP O   , M 
4-7-150 Poľnohospodárske družstvo Východná
Východná Liptovský Mikuláš Žilinský PP B, O   , M 
729 S Poľnohospodárske družstvo Vyšná Slaná
Vyšná Slaná Rožňava Košický PP O   , M 
4-7-3 Poľnohospodárske obchodné družstvo Radoľa
Radoľa Čadca Žilinský PP B   , M 
881 S Poľnohospodárske podielnické družstvo Brezov
Kalnište Svidník Prešovský PP O   , M 
4-7-116 Poľnohospodárske podielnické družstvo Liptovská Teplička, Hospodársky dvor PPD
Liptovská Teplička Poprad Prešovský PP B, O   , M 
4004 S Poľnohospodárske podieľnícke družstvo PUCOV, salaš Srňacie
Srňacie Dolný Kubín Žilinský PP O   , M 
512 S POĽNOPRODUKT Čierny Balog, družstvo
Koreňová, Čierny Balog Brezno Banskobystrický PP O   , M 
886 S Poľnoprodukt, spoločnosť s ručením obmedzeným
Cigla Svidník Prešovský PP O   , M 
856S Poľnospol plus Ihľany, s.r.o.
Ihľany - Majerka Kežmarok Prešovský PP O   , M 
538 S Pozemkové družstvo
Vlkanová Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
844 S Pozemkové spoločenstvo STREDNICA salaš Ždiar
Ždiar Poprad Prešovský PP O   , M 
5516 S PS EKOPOL, spol. s r.o., Salaš Horná Mičiná
Horná Mičiná Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
4-6-5 Radoma s.r.o. Prešov
Prešov Prešov Prešovský PP B   , M 
892 S Radoslava Šťastná - FARMA PALOMÍNO
Závadka Prešov Prešovský PP O   , M 
017 RAJO a.s.
Bratislava Bratislava Bratislavský PP B   , M 
3312 S RAMU s.r.o., Salaš Bystričany - Kejda
Bystričany Prievidza Trenčiansky PP O   , M 
882 S RD- LIPOVÁ, spoločnosť s ručením obmedzeným Brusnica
Brusnica – salaš Lipová Stropkov Prešovský PP O   , M 
310 S Róbert Balušík, Považská Bystrica - SHR
Salaš Orlové Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
4-7-117 Róbert Baránek Plachtinská farma Baránek
Dolné Plachtince Veľký Krtíš Banskobystrický PP B, C, O   , M 
4-7-50 Roľnícke družstvo BIJACOVCE
Bijacovce Levoča Prešovský PP B   , M 
1511 S Roľnícke družstvo HRON Slovenská Ľupča, Salaš Farma Ráztoka
Ráztoka Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-29 Roľnícke družstvo Pod Skalkou so sídlom v Krásnej Hôrke, Výroba parených syrov
Tvrdošín Dolný Kubín Žilinský PP B, C   , M 
4-7-28 Roľnícke družstvo Vavrečka Ťapešovo
Ťapešovo Námestovo Žilinský PP B   , M 
494 S Roman Ondrejka - SHR
Liptovská Štiavnica Ružomberok Žilinský PP O   , M 
200 S RPD Závada
Podhradie Topoľčany Nitriansky PP O    
308 S Rudolf Vokel, Vrchteplá 88 - SHR
Salaš Vrchteplá Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
9-90 RYBA Košice spol. s r.o.
Košice Košice Košický PP CS, PP, RW   , M, mp 
474 S Salaš - Horný Tisovník, Salaš DETVAN s.r.o.
Detva Detva Banskobystrický PP O   , M 
458 S Salaš Beniky
Liptovské Beharovce Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
1835 S Salaš Benkovce na hospodárskom dvore Benkovce
Benkovce Vranov nad Topľou Prešovský PP O   , M 
1451 S Salaš Dušan Španko, Jamník
Jamník Liptovský Mikuláš Žilinský PP O   , M 
871 S Salaš Kolačkov
Kolačkov Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
1836 S Salaš Kvakovce na hospodárskom dvore Kvakovce
Kvakovce Vranov nad Topľou Prešovský PP O   , M 
831 S Salaš Štefanovce
Štefanovce Prešov Prešovský PP O   , M 
471 S Salaš, Jozef Zvara - Zlatý Vŕšok
Detva Detva Banskobystrický PP O   , M 
899S SATPOL, s.r.o.
Ihľany Kežmarok Prešovský PP O   , M 
823 S Sejlan, s.r.o.
Šindliar Prešov Prešovský PP O   , M 
824 S Sejlan, s.r.o.
Lipovce Prešov Prešovský PP O   , M 
825 S Sejlan, s.r.o., Salaš Lačnov
Lipovce Prešov Prešovský PP O    
4-6-9 SENOBLE Central Europe, s.r.o.
Zvolen Zvolen Banskobystrický PP B   , M 
1307 S SHR BENÍKOVÁ Anna, Salaš Farma Papradno
Papradno Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
1305 S SHR Ferdinand Halás, Salaš Nimnica
Nimnica Púchov Trenčiansky PP O   , M 
1991 S SHR Ing. Albín Kropuch, Salaš Jakubova Voľa
Jakubova Voľa Sabinov Prešovský PP O   , M 
1705 S SHR Irena Plachetková, Salaš Harichovce
Harichovce Gelnica Košický PP O   , M 
1703 S SHR Ján Krestian, salaš Závadka
Závadka Gelnica Košický PP O   , M 
726 S SHR Ján Lizák, hospodárska usadlosť Beharovce
Lendak Poprad Prešovský PP O   , M 
853 S SHR Ján Nebus, Lendak-Koenbarg
Lendak Kežmarok Prešovský PP O   , M 
1801 S SHR Marcel Ištván so sídlom Krivany, salaš Krivany
Krivany Sabinov Prešovský PP O   , M 
846 S SHR Radoslav Teplica
Smižany Poprad Prešovský PP O   , M 
1704 S SHR Štefan Kišák, salaš Švedlár
Švedlár Gelnica Košický PP O   , M 
4-7-82 Silvan Longauer, mliekareň na výrobu parených syrov Liptovská Osada
Liptovská Osada Ružomberok Žilinský PP O   , M 
2391 S Sky Group Slovakia, s.r.o.
Stará Lehota Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky PP O   , M 
450 S SLIAČAN, Svojpomocné podielnické družstvo
Liptovské Sliače – lokalita Dolné Mraviská Ružomberok Žilinský PP O   , M 
523 S Soňa Hricová chovateľka, Salaš Badín
Badín Banská Bystrica Banskobystrický PP O   , M 
449 S SPDP " LÚŽŇAN " v Lipt.Lúžnej
Liptovská Lúžna Ružomberok Žilinský PP O   , M 
591 S Stanislav Veverka, salaš Michalová - Vlčienec
Michalová – Vlčienec Brezno Banskobystrický PP O   , M 
4-7-141 SVET SYROV FARMY TUŠKA
Ladomerská Vieska Žiar nad Hronom Banskobystrický PP B, C, O    
2392 S Svojpomocné družstvo poľnohospodárov, Lesnica, salaš Pod Lazami
Lesnica Stará Ľubovňa Prešovský PP O   , M 
4-7-888 SWEETY ICE, s. r. o.
Prešov Prešov Prešovský PP B   M 
011 SYRÁREŇ BEL SLOVENSKO a.s.
Michalovce Michalovce Košický PP B   , M 
003 Syráreň Havran, a.s.
Senica Senica Trnavský PP B, O   , M 
4-7-24 SYREX, s.r.o.
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B, C, O   , M 
4-7-416 SYRKO s.r.o. - výroba parených syrov
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-1 Syrmix Zázrivá, s.r.o.
Zázrivá Dolný Kubín Žilinský PP B, C, O   , M 
4-7-11 ŠOVČÍK a SYN, spol. s r.o.

Jelšovce Nitra Nitriansky PP B   , M 
4-7-166 Štálik, BS PROFI s.r.o.
Litpvská Teplá Ružomberok Žilinský PP B, C, O   , M 
5515 S Štefan Puš, Salaš Javor Horná Lehota
Horná Lehota Brezno Banskobystrický PP O   , M 
432 S Štefan Slobodník salaš Folkušová - SHR
Folkušová Martin Žilinský PP O   , M 
898 S Štiber Dušan, Krivany 263/43
Šarišské Sokolovce Sabinov Prešovský PP O   , M 
4-6-2 Tatranská mliekareň, a.s.
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP B, C, O   , M 
751 S Tibor Filip - SHR
Matejovce nad Hornádom Spišská Nová Ves Košický PP O   , M 
2569 S Tibor Soós - SHR, Salaš Veterná
Pinciná Lučenec Banskobystrický PP O   , M 
4-7-130 TIMEA, s.r.o.
Olešná Čadca Žilinský PP B   , M 
852 S Tomáš Dziak - SHR
Toporec Kežmarok Prešovský PP O   , M 
4-7-410 TRADYSYR, s.r.o.
Horná Lehota Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 
4-7-144 UNI-CON KYSUCE spol. s r.o.
Raková Čadca Žilinský PP B, O   , M 
4-7-118 Vaňková Anna
Gbely Skalica Trnavský PP B   , M 
4-7-140 Viera Bahnová Farma B+B
Janova Lehota Žiar nad Hronom Banskobystrický PP C   , M 
313 S VJARSPOL, s.r.o.
Nitrianske Pravno Prievidza Trenčiansky PP O   , M 
4-7-430 VKM, s. r. o., hospodársky dvoj Žabokreky, Mliekareň na spracovanie surového kravského mlieka
Žabokreky Martin Žilinský PP B   , M 
4-7-488 Výborný produkt, s.r.o.
Kochanovce Humenné Prešovský PP B, O   , M 
4-7-44 Výroba syrov s.r.o.
Skalica Skalica Trnavský PP B, C, O   , M 
555 S ZBOJSKÁ s.r.o.; salaš ZBOJSKÁ
Tisovec Rimavská Sobota Banskobystrický PP O   , M 
4-7-777 Združenie agropodnikateľov, družstvo - Salaš Gazdovský dvor Branovo
Branovo Nové Zámky Nitriansky PP B, C, O   , M 
306 S Zúbek Bertin, Ladce - SHR OBERT
Salaš Košecké Rovné Ilava Trenčiansky PP O   , M 
307 S Zúbek Bertin, Ladce - SHR OBERT
Salaš Slopná Považská Bystrica Trenčiansky PP O   , M 
4-7-61 Zuzana Baničiarová
Nová Bystrica Čadca Žilinský PP B   , M 
4-7-85 Žaneta Regásková
Koválovec Skalica Trnavský PP CS B, C, O   , M 
301 S ŽIHLAVNÍK, s.r.o.,
Omšenie Trenčín Trenčiansky PP O   , M 
4-7-35 Žofia Gloneková
Dolný Kubín Dolný Kubín Žilinský PP B   , M 

počet prevádzkarní : (372)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products