Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA VI.   Mäsové výrobky [ Meat products ]

Aktualizované dňa 19. 12. 2014


Spracovateľská prevádzkareň [ Processing plant ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
2018 AGRO - BIO HUBICE, a.s.
Hubice Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2044 AGROBAK, spol. s.r.o.
Drahovce Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
6092 AGROTRADE, spol. s r.o.
Veľký Blh Rimavská Sobota Banskobystrický PP CP, CS, MP DU   , mp 
2022 AH&MH s.r.o.
Sládkovičovo Galanta Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
7020 ALTHAN, s.r.o.
Humenné Humenné Prešovský PP CP, CS, PP A, DU   , mp, rafg 
2028 Alžbeta Ladovičová
Váhovce Galanta Trnavský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
1086 Alžbeta Matoková - ALMAT
Závod Malacky Bratislavský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
7084 Anton Gargalik
Sabinov Sabinov Prešovský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
5077 Anton Skurčák
Oravská Polhora Námestovo Žilinský PP CP, CS, MM, MP, PP B, P   mp, rafg 
1081 Arpád Albert Bitúnok Senec
Senec Senec Bratislavský PP CP, SH ALL   , mp 
2012 Arpád Bognár Mäso údeniny
Nový život Dunajská Streda Trnavský PP CP B, C, O, P, S   mp, rafg 
51110 ATLANTA Žilina 1992, s. r. o.
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, MP, PP A, DU   , mp, rafg 
5084 Autocar Ťažné zariadenie s. r. o., Rozrábka a výroba mäsových výrobkov u Ňaňa
Ivachnová Ružomberok Žilinský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
1060 Berto sk, s. r. o.
Vysoká pri Morave Malacky Bratislavský PP CP, CS, MM, MP B, P   , mp 
70710 BIT STEK s. r. o.
Terňa Prešov Prešovský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
1089 BITÚNOK TOMÁŠOV, s.r.o.
Tomášov Senec Bratislavský PP CP, CS, PP, SH B, P   , mp, rafg 
1021 BOD, s.r.o.
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský PP MM, MP, PP A, DU   , mp 
4057 Bohumil Súkeník
Močenok Šaľa Nitriansky PP PP ALL   , mp, rafg 
8112 BRUTUS, s.r.o., Trebišov
Trebišov Trebišov Košický PP ALL   , mp 
6041 Bystriansky, s.r.o.
Detva Detva Banskobystrický PP CP, PP P   mp, rafg 
612 CIMBAĽÁK s.r.o.
Bardejov Bardejov Prešovský PP CP, CS, MM, MP A, B, C, L, O, P, S   mp, rafg 
2057 COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo
Jablonica Senica Trnavský PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
3050 COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvo
Chynorany Partizánske Trenčiansky PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
30711 CUORE, s. r. o.
Diviacka Nová Ves Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
8052 DALTON, spol. s r.o.
Košice Košice Košický PP CP, CS, MM, MP, PP, RW, SH A, B, C, G, L, O, P, S   mp, rafg 
624 DANUBIUS spol. s r.o.
Komárno Komárno Nitriansky PP CP, RW, SH B, C, O, P, S   mp, rafg 
1041 DELIKATES – Imrich Jurišta
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
2060 Dipros s. r. o.
Borský Mikuláš Senica Trnavský PP CP, CS, MP ALL   , mp 
634 EQUUS a.s.
Vinica Veľký Krtíš Banskobystrický PP CS A, B, P   , mp 
8051 ERIK, s.r.o.
Košice Košice Košický PP CP, PP B, C, O, P, S   mp, rafg 
5082 ESPEVE 9, s.r.o.
Ružomberok Ružomberok Žilinský PP ALL   , mp 
1065 EuroGen, spol. s r.o.
Plavecké Podhradie Malacky Bratislavský PP CP, CS, MM, MP A, B, fG, L, P   , mp 
3095 FALCO, s.r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, RW A, DU   mp, rafg 
2014 FEJES OTTO A SYN s.r.o.
Blatná na Ostrove Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP, SH B, P   , mp, rafg 
2020 Fekollini s.r.o.
Sládkovičovo Galanta Trnavský PP ALL   , mp 
1022 Ferdo snack s. r. o.
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský PP RW ALL   , mp 
7031 František Košický
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP CP, MP ALL   mp, rafg 
2036 František Lukáčik Mäso údeniny-potraviny
Leopoldov Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
8103 František Marton
Krompachy Spišská Nová Ves Košický PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
6063 GARKO s.r.o.
Fiľakovo Lučenec Banskobystrický PP CP, CS, PP B, P   , mp, rafg 
6132 GASTRO SK, s. r. o.
Žiar nad Hronom Žiar nad Hronom Banskobystrický PP CS, PP DU   , mp, FP 
6131 GROTTO, a.s.
Bartošova Lehôtka Žiar nad Hronom Banskobystrický PP CP, CS, MP, RW A, B, P   mp 
7104 GSL - Co, s. r. o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP B, O, P   , mp, rafg 
6114 Gurman - ZV s. r. o.,
Breziny Zvolen Banskobystrický PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
7021 GVP, spol. s r.o. Humenné
Humenné Humenné Prešovský PP CP, CS, MP, PP, RW A, DU, G   , mp, rafg 
136 H S H, spoločnosť s ručením obmedzeným
Veľké Zálužie Nitra Nitriansky PP CP, CS, MM, MP, MSM, SH A, B, P, S, wA, wU   mp 
5024 hamsal, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS A, DU, wU   , mp, mp 
1084 Helena Volnárová
Veľký Biel Senec Bratislavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
635 HO&PE FAMILY, s.r.o.
Poprad Poprad Prešovský PP CP, CS, MP, MSM, RW ALL   , mp 
621 HÔRKA s.r.o.
Trenčianska Teplá Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP A, B, P   mp, rafg 
70713 HURKA s.r.o.
Prešov Prešov Prešovský PP CP, MM, MP, PP ALL   mp, rafg, 
8022 HYDINA SK s.r.o.
Košice Košice Košický PP CS B, O, P, S, wU    
106 HYZA. a.s.
Topoľčany Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MP, MSM, RW, SH A   mp 
4065 Igor Božik IB mäso
Vozokany Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MM, PP A, DU   , mp, rafg 
5041 Igor Caletka
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2029 Imrich Forró
Váhovce Galanta Trnavský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
4012 Ing. Alena Zaťková - Mäsosort
Chotín Komárno Nitriansky PP CP, MM, MP, PP, SH B, P   mp, rafg, st 
7122 Ing. Ján Potoma
Stropkov Stropkov Prešovský PP B, P   , mp 
628 Ing. Peter Ertel Mäsovýroba Koš
Koš Prievidza Trenčiansky PP CP B, P   mp 
8010 Ing. Stanislav Marcinek
Gelnica Gelnica Košický PP CP, CS, MM, PP, SH ALL   , mp, st 
26 ISTERMEAT a.s.
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, MM, MP, PP, SH ALL   mp, rafg, st 
3092 Jakub Ilavský, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW A, B, P   mp, rafg 
6101 Ján Drugda
Veľký Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický PP CP, MP, PP DU   , mp, rafg 
3083 Jaroslav Košík
Pruské Ilava Trenčiansky PP CP, MM, MP, PP ALL   , mp, rafg 
3079 Jaroslav Páleš Mäsiarstvo Zlatý býk
Bojnice Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
7076 Jaroslav Petruš - Kropet
Veľký Šariš Prešov Prešovský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
613 JINEX, s.r.o.
Žilina Žilina Žilinský PP CP, CS, MP A, B, C, O, P, S   mp, rafg 
5118 Jozef Machciník MAJOVEY
Žilina - Bánová Žilina Žilinský PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
5115 Július Štaffen - Mäso - údeniny
Žilina Žilina Žilinský PP A, B, C, O, P, S   , mp 
620 Juraj Kočiš
Veľký Biel Senec Bratislavský PP CP, SH B, C, O, P, S   mp, rafg 
4055 K&T mäso spol. s r. o.
Tešedíkovo Šaľa Nitriansky PP CP, CS ALL   , mp, rafg 
2 KOMES PLUS, s.r.o.
Rozhanovce Košice-okolie Košický PP CP, MP, MSM A   mp, 
3096 Lacnea Slovakia, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, PP, RW DU   , mp, rafg 
3076 Ladislav Borko Mäsiarstvo u Borku
Prievidza Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, MP DU   , mp 
7041 Ladislav Kočík
Studenec Levoča Prešovský PP CP, CS, MP, SH B, P   mp, rafg, st 
5056 LEN-SK a.s.
Liptovský Hrádok Liptovský Mikuláš Žilinský PP DU   , mp 
8072 LESY SERVIS, s.r.o.
Lesné Michalovce Košický PP CP, CS B, fG, P, wU   , mp 
4024 Levická konzerváreň, s.r.o.
Levice Levice Nitriansky PP   , mp 
6051 Ľubomír Lapin
Krupina Krupina Banskobystrický PP CP, PP A, DU   mp, rafg 
6115 Ľubomír Václavík - PASMA
Hriňová Detva Banskobystrický PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
6102 M - NOVOMAX - D s.r.o.
Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický PP CP, CS, PP, SH DU   mp, rafg, 
4064 M - TEAM, s.r.o.
Jacovce Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
3061 M. Briestenský - mäsovýroba, s. r. o.,Prístavba mäsovýroby
Prečín Považská Bystrica Trenčiansky PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
20310 Majster mäsiar, s.r.o.
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP A, DU   , mp, rafg 
3094 Marián Janík
Trenčianske Teplice Trenčín Trenčiansky PP CP, CS A, DU   mp, rafg 
614 MAROŠ spol. s r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky PP CP, CS, MP, MSM, RW A, B, P   mp, rafg 
4071 MATEJOV s.r.o.
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Nitriansky PP CP, PP, SH A, DU   , mp, rafg, st 
7064 Mäso - Tatry s. r. o.
Spišská Teplica Poprad Prešovský PP CP, CS, MM, MP, PP B, P   , mp, rafg 
5062 MÄSO PARÍŽEK, s.r.o.
Martin Martin Žilinský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
8071 Mäso ZEMPLÍN, a.s.
Michalovce Michalovce Košický PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
2013 MÄSOCENTRUM, s.r.o.
Dolný Štál Dunajská Streda Trnavský PP CP, PP, SH ALL   , mp, rafg 
615 Mäsokombinát NORD SVIT, s. r. o.
Svit Poprad Prešovský PP CP, CS B, O, P   , mp 
30712 MäsoPonitrie s.r.o.
Lehota pod Vtáčnikom Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
5022 MäsoRaj, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
7061 MÄSOVÝROBA DONČÁK, s. r. o.
Kravany Poprad Prešovský PP CP, CS, MM, MP, PP B, P   , mp, rafg 
66 Mäsovýroba Kopčany s. r. o.
Kopčany Skalica Trnavský PP CP, MP, RW A, B, C, fG, O, P, S, wA, wL, wU   mp, rafg 
622 Mäsovýroba Krajčík, s.r.o.
Veľké Ripňany Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MM, MP, PP A, DU   , mp, rafg 
5064 Mäsovýroba s.r.o.
Sklabiňa Martin Žilinský PP CP, CS, PP B, P   , mp, rafg 
7063 MÄSOVÝROBA ŠTEFAN KNIŽKA s.r.o.
Hranovnica Poprad Prešovský PP CP, MM, MP, PP A, B, C, L, O, P, S   , mp, rafg 
4059 Mäsovýroba VEPI, s. r. o.
Šaľa Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP, RW A, DU   , mp, rafg 
7012 MÄSPOL s.r.o.
Kľušov Bardejov Prešovský PP ALL   mp 
6061 MECOM GROUP s.r.o.
Lučenec Lučenec Banskobystrický PP CP, CS, MP, SH A, B, P   mp 
63 MECOM GROUP s.r.o.
Humenné Humenné Prešovský PP CS A, DU   mp 
5079 Mgr.Ing. Andrzej Janowiak
Hruštín Námestovo Žilinský PP MP ALL   , mp 
5034 Michal Polunc
Oravský Podzámok Dolný Kubín Žilinský PP ALL   , mp 
1051 Michal Raninec - MIRAN
Bratislava Bratislava 5 Bratislavský PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
4053 MIK, s.r.o.
Šaľa Šaľa Nitriansky PP CP, CS, PP A, DU, P   , mp, rafg 
5055 MIKONMIKULÁŠ, s. r. o.
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
6081 Mikuláš Čupka - M.K.M. mäso REVÚCA
Revúca Revúca Banskobystrický PP CP ALL   , mp 
6011 Milan Lapin
Medzibrod Banská Bystrica Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP, SH B, C, O, P   , mp, rafg 
6111 Milan Lapin
Dobrá Niva Zvolen Banskobystrický PP CP, MP, SH A, B, O, P   , mp, st 
7032 MIROND, spol. s r.o. Kežmarok
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP CP, CS, MP, SH B, P   mp, rafg 
4066 Miroslav Humaj - MÄSO - VÝROBA

Továrniky Topoľčany Nitriansky PP CP, CS, MP, PP A, DU   , mp, rafg 
5076 Miroslav Kubica MÄSO-UDENINY, Bitúnok, mäsová výroba
Zákamenné Námestovo Žilinský PP CP, CS, PP, SH B, O   , mp, rafg, st 
4067 Miroslav Kyjaci jn., Mäsovýroba
Topoľčany Topoľčany Nitriansky PP DU   , mp 
266 Miroslav Paldauf - NOVUM TRADE
Diviaky nad Nitricou Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
3078 Miroslav Vrban - TEMPO
Nitrianske Rudno Prievidza Trenčiansky PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
1020 MUDr.Anton Orbán
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský PP CP, CS, GHE, PP, RW ALL   , mp, rafg, 
13 Nestlé Slovensko s.r.o.
Prievidza Prievidza Trenčiansky PP A, B, P   pap 
625 NOVOFRUCT SK, s.r.o.
Nové Zámky Nové Zámky Nitriansky PP PP A, B, FP, L, O, P   mp 
7070 OB mäsovýroba, s.r.o.
Lemešany Prešov Prešovský PP CP, CS DU   , mp 
5078 Pavol Bartoš, Bitúnok, mäsová výroba
Lokca Námestovo Žilinský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg, st 
1083 Pavol Šišolák
Gajary Malacky Bratislavský PP CP, PP, SH ALL   , mp, rafg 
4044 Peter Bernáth - mäso, údeniny

Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
5102 Peter Jendrášek
Trstená Tvrdošín Žilinský PP CP, CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
3011 Peter Križan - MÄSKO
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP CP, CS, PP A, DU   , mp, rafg 
2027 Peter Moťovský - Mäso MO-PO
Topoľnica Galanta Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2042 Peter Varga - P + E
Piešťany Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2077 Peter Vaško
Brestovany Trnava Trnavský PP PP ALL   , mp, rafg 
134 Podtatranská hydina, a.s.
Kežmarok Kežmarok Prešovský PP CP, CS, MP, MSM, RW A   mp 
7102 POĽANA - podielnícke družstvo Jarabina, Mäsiarstvo Jarabina
Jarabina Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, PP, SH DU   , mp, rafg, st 
8102 Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany
Spišské Tomášovce Spišská Nová Ves Košický PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg, st 
5061 Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini, okres Martin
Sklabiňa Martin Žilinský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
3023 Poľnohospodárske družstvo Bolešov
Bolešov Ilava Trenčiansky PP CS, PP ALL   , mp, rafg 
7077 Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Hrabkov Prešov Prešovský PP CP, PP, SH ALL   , mp, rafg 
2035 Poľnohospodárske družstvo Hlohovec
Hlohovec Hlohovec Trnavský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
2041 Poľnohospodárske družstvo Chtelnica
Chtelnica Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
5052 Poľnohospodárske družstvo Lisková - Sliače, družstvo
Lisková Ružomberok Žilinský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
2058 Poľnohospodárske družstvo Senica
Senica - Čáčov Senica Trnavský PP CP, CS, PP ALL   , mp, rafg 
2043 Poľnohospodárske družstvo Vrbové, družstvo
Vrbové Piešťany Trnavský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
6113 POZANA MÄSO s.r.o.
Zvolen Zvolen Banskobystrický PP CP, CS, PP ALL   mp, rafg 
3081 Púchovský mäsový priemysel a.s.Púchov
Púchov Púchov Trenčiansky PP CP, CS, MP A, B, C, O, P, S   mp, rafg 
1042 Raninec Michal-MIRAN
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský PP ALL   , mp 
2038 Róbert Gašparík - mäsovýroba s.r.o.
Madunice Hlohovec Trnavský PP   , mp 
2071 Róbert Gašparík - mäsovýroba s.r.o.
Trnava Trnava Trnavský PP CP A, B, C, O, P, S   mp 
3010 Róbert Šiko - Mäso-údeniny
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky PP CP, CS, PP A, DU   , mp, rafg 
9-90 RYBA Košice spol. s r.o.
Košice Košice Košický PP CS, PP, RW ALL   , M, mp 
1043 SHARKAM V.I.P. CATERING s.r.o.
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský PP CS ALL   , mp 
5054 Silvia Jánošíková - RUDOLF JÁNOŠÍK MÄSOPRODUKT
Ružomberok Ružomberok Žilinský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 
5026 SK-03, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský PP CP, CS, PP, RW DU   , mp, rafg 
5114 SOBČIAK, spol. s r. o.
Žilina - Závodie Žilina Žilinský PP CP, CS A, DU   , mp 
5035 Stanislav Šturek
Oravská Polohora Dolný Kubín Žilinský PP CP, CS, PP B, O, P   , mp, rafg 
630 SVAMAN spol. s r.o.
Myjava Myjava Trenčiansky PP CS, MP B, C, O, P, S   mp 
7072 ŠAGÁT, spol.s r.o.
Malý Šariš Prešov Prešovský PP CP, CS A, B, P   mp, rafg 
2072 TAPOS, Trnavská poľnohospodárska spoločnosť, s.r.o., bitúnok Blanka
Košolná Trnava Trnavský PP CP, CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
611 TATRAKON spol. s r.o.
Poprad Poprad Prešovský PP B, C, O, P, S   mp 
7033 TATRAPRIM s.r.o.
Vrbov Kežmarok Prešovský PP CS A, DU   , mp 
15 TAURIS NITRIA spol. s r.o.
Mojmírovce Nitra Nitriansky PP B, C, O, P, S   mp 
618 TAURIS, a.s.
Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický PP CP, CS, RW A, DU   mp 
8106 TAURIS, a.s., prevádzkareň MäsoSpiš
Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves Košický PP CS, MM, MP, RW B, P   , mp 
2016 TERMÉK, s.r.o.
Šamorín Dunajská Streda Trnavský PP CP, CS, PP, SH B, O, P   , mp, rafg 
16 TERNO NR, s.r.o.

Nitra Nitra Nitriansky PP CS, MP A, P   mp 
1052 TERNO Slovensko, spotrebné družstvo, Lahôdkárska výrobňa 96-997
Bratislava Bratislava 5 Bratislavský PP PP, RW ALL   , mp 
4043 Tibor Kovács - K & K mäso
Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky PP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
7101 Trade Corporation s.r.o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský PP CP, CS, PP, SH A, DU   , mp, rafg, st 
616 V.M.MARLEX, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský PP CP, CS, PP, RW A, DU   , mp, rafg 
68 VIJOFEL plus s. r. o.
Bartošovce Bardejov Prešovský PP CP, CS, MP, SH A, DU   , mp 
3077 VJARSPOL, s.r.o.
Nitrianske Pravno Prievidza Trenčiansky PP CP, PP, SH ALL   , mp, rafg 
6021 Vladimír Stračina MÄSIAR - ÚDENÁR
Banská Belá Banská Štiavnica Banskobystrický PP CP, CS, GHE, PP DU, wU   , mp, rafg 
2054 Vojtech Ondrovič - HEVRON VO
Senica Senica Trnavský PP CP, CS, PP A, DU   , mp, rafg 
5053 Výrobňa mäsových výrobkov - združenie
Liptovská Lúžna Ružomberok Žilinský PP CP, PP ALL   , mp, rafg 

počet prevádzkarní : (171)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products