Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA II.   Mäso z hydiny a zajacovitých [ Meat from poultry and lagomorphs ]

Aktualizované dňa 21. 10. 2014


Rozrábkareň [ Cutting plant ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
10014 Anton Fabuš - Peter Fabuš - FABUŠ
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky CP CS A    
269 ASYAFOOD s.r.o.
Vydrany Dunajská Streda Trnavský CP CP, CS, MP A    
3062 BARTOŠEK s. r. o., Veľkoobchod predaja mäsa
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky CP CP, CS A    
10016 Danubia DÖNER Fabrik, s.r.o.
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský CP CP, CS, MP A, DU    
1041 DELIKATES – Imrich Jurišta
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský CP CP, CS, PP A   , mp, rafg 
1065 EuroGen, spol. s r.o.
Plavecké Podhradie Malacky Bratislavský CP CP, CS, MM, MP, PP A, L   , mp 
3095 FALCO, s.r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky CP CS, PP, RW A, DU   , mp, rafg 
165 FEGA FROST, s.r.o.
Ploské Košice-okolie Košický CP CS, MP A   M, mp, MSM, rafg, Vv, MP, FP, pap 
136 H S H, spoločnosť s ručením obmedzeným
Veľké Zálužie Nitra Nitriansky CP CS, MM, MP, MSM, PP, SH A, L   mp 
5024 hamsal, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský CP CP, CS, PP A, DU, wU   , mp 
40511 Hasret Kebab produktion s. r. o.
Šaľa Šaľa Nitriansky CP CS, MP A    
1084 Helena Volnárová
Veľký Biel Senec Bratislavský CP CP, CS, PP A   , mp, rafg 
635 HO&PE FAMILY, s.r.o.
Poprad Poprad Prešovský CP CS, MP, MSM, PP, RW A, DU   , mp 
301 HYDINA SLOVENSKO s.r.o.
Košice Košice Košický CP MP, MSM, RW, SH A    
6042 HYDINA ZV, s.r.o.
Detva Detva Banskobystrický CP CS, RW A    
135 HYDINÁR a.s.
Gbely Skalica Trnavský CP CS, RW, SH A    
106 HYZA. a.s.
Topoľčany Topoľčany Nitriansky CP CS, MP, MSM, PP, RW, SH A   mp 
10018 Ing. Peter Józsa
Matúškovo Galanta Trnavský CP CS, MP A    
3092 Jakub Ilavský, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky CP CP, CS, MP, PP, RW A   , mp, rafg 
198 Ján Kubus
Veľký Slavkov Poprad Prešovský CP CP, CS, MM, RW, SH A, R    
3083 Jaroslav Košík
Pruské Ilava Trenčiansky CP CP, MM, MP, PP A, DU   , mp, rafg 
2017 Jolana Nagyová - PIERKO
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský CP CS A    
2 KOMES PLUS, s.r.o.
Rozhanovce Košice-okolie Košický CP MP, MSM, PP A   mp 
150 KUPEX spol. s r.o.
Voderady Trnava Trnavský CP CS, MP A, L    
7-13 LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Topoľčianky Zlaté Moravce Nitriansky CP CS, GHE A    
3094 Marián Janík
Trenčianske Teplice Trenčín Trenčiansky CP CS, PP A, DU   , mp, rafg 
4071 MATEJOV s.r.o.
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Nitriansky CP CP, PP, SH A   , mp, rafg, st 
4059 Mäsovýroba VEPI, s. r. o.
Šaľa Šaľa Nitriansky CP CS, PP, RW A   , mp, rafg 
1051 Michal Raninec - MIRAN
Bratislava Bratislava 5 Bratislavský CP CP, CS, PP A   , mp, rafg 
4053 MIK, s.r.o.
Šaľa Šaľa Nitriansky CP CP, CS, PP A   , mp, rafg 
6111 Milan Lapin
Dobrá Niva Zvolen Banskobystrický CP CP, CS, MP, PP, RW, SH A   , mp, st 
7032 MIROND, spol. s r.o. Kežmarok
Kežmarok Kežmarok Prešovský CP CP, CS, MP, PP, SH A   , mp, rafg 
266 Miroslav Paldauf - NOVUM TRADE
Diviaky nad Nitricou Prievidza Trenčiansky CP CP, CS, PP A   , mp, rafg 
1020 MUDr.Anton Orbán
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský CP CS, GHE, MP, PP, RW A   , mp, rafg 
295 Pivnica u zlatej husi,s.r.o.
Slovenský Grob Pezinok Bratislavský CP CS, PP A   , rafg 
134 Podtatranská hydina, a.s.
Kežmarok Kežmarok Prešovský CP CS, MP, MSM, PP, RW A   mp 
237 POLKAP s.r.o.
Polom Námestovo Žilinský CP CP, CS A, P    
10036 RAB, s.r.o.
Semerovo Nové Zámky Nitriansky CP CS, SH A    
120 RE.MO.N, s.r.o.
Kopčany Skalica Trnavský CP CP, CS, RW A    
236 REPASU POĽNOFARMA s.r.o.
Jalšové Hlohovec Trnavský CP CS, SH A    
3010 Róbert Šiko - Mäso-údeniny
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky CP CP, CS, PP A   , mp, rafg 
5026 SK-03, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský CP CP, CS, PP, RW A   , mp, rafg 
10044 TOP- Farm, spol. s r.o.
Topoľnica Galanta Trnavský CP CS A    
7101 Trade Corporation s.r.o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský CP CP, CS, PP A   , mp, rafg, st 
285 VERTIS s. r. o.
Nedožery - Brezany Prievidza Trenčiansky CP CS, MP, RW A    

počet prevádzkarní : (45)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products