Úvodná stránka
SLOVAKENGLISH

Schválené potravinárske prevádzkarne (EU) - SEKCIA I.   Mäso domácich kopytníkov [ Meat of domestic ungulates ]

Aktualizované dňa 19. 12. 2014


Rozrábkareň [ Cutting plant ]

Vyhľadávanie/Triedenie/ Export
  

Zobraz všetko (zrušenie filtru)

Export do formátu: XLS | DOC | XML

Zoznam prevádzkarní, ktoré zaobchádzajú, pripravujú alebo produkujú produkty živočíšneho pôvodu, pre ktoré sú ustanovené požiadavky v nariadení (ES) č. 853/2004 a musia byť schválené príslušným orgánom v súlade s článkom 31 ods.2 nariadenia (ES) č. 882/2004 v platnom znení a článkom 3 nariadenia (ES) č. 854/2004 v platnom znení



Práca zo zoznamom : Zoznam je možné triediť (zoradiť) podľa jednotlivých stĺpcov. Stačí kliknúť na názov stĺpca a zoznam sa zatriedi (zoradí) podľa daného stĺpca. Po otvorení je zoznam triedený (zoradený) podľa názvu prevádzkarne. V prípade že chcete hľadať v zozname podľa jedného parametru, stačí hľadaný parameter napísať do kolónky vyhľadávanie v zozname, stlačiť tlačidlo hľadaj a na stránke sa zobrazia len záznamy ktoré hľadanému parametru vyhovujú. V prípade vyhľadávanie podľa viacerých parametrov, použite rozšírené vyhľadávanie. Ak chcete opäť vidieť všetky záznamy stačí kliknúť na Zobraz všetko (zrušenie filtra) a zoznam sa zobrazí celý.

Schvaľovacie číslo / Approval number Nazov / Name Mesto / Town Okres / District Kraj / Region Kategória, činnost / Category Pridružené činnosti / Associated activities Druhy / Species Poznámky / Remarks
2018 AGRO - BIO HUBICE, a.s.
Hubice Dunajská Streda Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
7130L AGRO MERNĺK, s.r.o.
Merník Vranov nad Topľou Prešovský CP CS, SH B, C, O, P    
5031 AGRO MÚTNE, s. r. o.
Beňadovo Námestovo Žilinský CP CS, PP, SH B, O   , st 
2044 AGROBAK, spol. s.r.o.
Drahovce Piešťany Trnavský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
6119L Agrobell s. r. o., bitúnok, rozrábkareň, farma Ležiak
Sliač Zvolen Banskobystrický CP CS, SH B, O, P    
5057L AGRONOVA EKO, s.r.o.
Bobrovník Liptovský Mikuláš Žilinský CP SH B, P    
8113L Agroprodukt, s.r.o., "Rozrábka"
Nový Ruskov Trebišov Košický CP B, P    
6092 AGROTRADE, spol. s r.o.
Veľký Blh Rimavská Sobota Banskobystrický CP CS, MP, PP DU   , mp 
7035L AGROZAMI, spol. s r.o.
Tvarožná Kežmarok Prešovský CP CS, SH B, P    
2022 AH&MH s.r.o.
Sládkovičovo Galanta Trnavský CP CS, PP DU    
7020 ALTHAN, s.r.o.
Humenné Humenné Prešovský CP CS, PP DU    
2028 Alžbeta Ladovičová
Váhovce Galanta Trnavský CP PP DU   , mp, rafg 
1086 Alžbeta Matoková - ALMAT
Závod Malacky Bratislavský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
2026 AMTT INVEST, s.r.o.
Čierny Brod Galanta Trnavský CP CS, PP DU   , rafg 
7084 Anton Gargalik
Sabinov Sabinov Prešovský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
7082 Anton Kollár - MASIARSTVO TONY
Jarovnice Sabinov Prešovský CP CS DU    
5077 Anton Skurčák
Oravská Polhora Námestovo Žilinský CP CS, MM, MP, PP B, P   mp, rafg 
1081 Arpád Albert Bitúnok Senec
Senec Senec Bratislavský CP PP, SH B, P   , mp 
2012 Arpád Bognár Mäso údeniny
Nový život Dunajská Streda Trnavský CP PP B, P   mp, rafg 
269 ASYAFOOD s.r.o.
Vydrany Dunajská Streda Trnavský CP CP, CS, MP DU    
6082L AT AGROTURIEC, spol. s r.o.
Skerešovo Revúca Banskobystrický CP SH B, O    
51110 ATLANTA Žilina 1992, s. r. o.
Žilina Žilina Žilinský CP CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
5084 Autocar Ťažné zariadenie s. r. o., Rozrábka a výroba mäsových výrobkov u Ňaňa
Ivachnová Ružomberok Žilinský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
3062 BARTOŠEK s. r. o., Veľkoobchod predaja mäsa
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky CP CP, CS DU    
1060 Berto sk, s. r. o.
Vysoká pri Morave Malacky Bratislavský CP CS, MM, MP, PP B, P   , mp 
7069L BIOFARMA ŠUŇAVA PD
Šuňava Poprad Prešovský CP CS, SH B    
70710 BIT STEK s. r. o.
Terňa Prešov Prešovský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
7105L Bitúnok a rozrábkareň farma Lomnička
Podolínec Stará Ľubovňa Prešovský CP CS, SH B, O    
5083L Bitúnok a rozrábkareň, Poľnohospodárske družstvo Liptovské Revúce
Liptovské Revúce Ružomberok Žilinský CP CS, SH O    
1089 BITÚNOK TOMÁŠOV, s.r.o.
Tomášov Senec Bratislavský CP CS, PP, SH B, P   , mp, rafg 
3072 BITÚNOK VESTENICE, s.r.o.
Dolné Vestenice Prievidza Trenčiansky CP CS, SH B, O, P, S    
22 Bohumil Súkeník
Pata Galanta Trnavský CP B, P    
8111 BRUTUS, s.r.o., Trebišov
Trebišov Trebišov Košický CP CS, SH B, O, P    
6041 Bystriansky, s.r.o.
Detva Detva Banskobystrický CP PP DU   mp, rafg 
612 CIMBAĽÁK s.r.o.
Bardejov Bardejov Prešovský CP CS, MM, MP, PP B, P   mp, rafg 
6020 Cipko, s.r.o.
Banská Štiavnica Banská Štiavnica Banskobystrický CP CS DU    
2057 COOP Jednota Senica, spotrebné družstvo
Jablonica Senica Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
3050 COOP Jednota Topoľčany, spotrebné družstvo
Chynorany Partizánske Trenčiansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
30711 CUORE, s. r. o.
Diviacka Nová Ves Prievidza Trenčiansky CP CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
8052 DALTON, spol. s r.o.
Košice Košice Košický CP CS, MM, MP, PP, RW, SH B, P   mp, rafg 
10016 Danubia DÖNER Fabrik, s.r.o.
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský CP CP, CS, MP A, DU    
624 DANUBIUS spol. s r.o.
Komárno Komárno Nitriansky CP PP, RW, SH B, P   mp, rafg 
1041 DELIKATES – Imrich Jurišta
Bratislava Bratislava 4 Bratislavský CP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
2060 Dipros s. r. o.
Borský Mikuláš Senica Trnavský CP CS, MP, PP DU   , mp 
7034L DUNAJEC s.r.o.
Spišská Stará Ves Kežmarok Prešovský CP SH B, O, P    
6053L Eishken Estate Slovakia, spol. s r.o., bitúnok, rozrábkareň
Cerovo Krupina Banskobystrický CP CS, SH B    
3052L EK-FARM s. r. o.
Žabokreky nad Nitrou Partizánske Trenčiansky CP CS, SH B, C, O, P    
20510L Emil Krajčík Agro, s. r. o.
Prietrž Senica Trnavský CP CS B    
8051 ERIK, s.r.o.
Košice Košice Košický CP PP B, P   mp, rafg 
1065 EuroGen, spol. s r.o.
Plavecké Podhradie Malacky Bratislavský CP CP, CS, MM, MP, PP B, P   , mp 
3095 FALCO, s.r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky CP CS, PP, RW A, DU   mp, rafg 
2014 FEJES OTTO A SYN s.r.o.
Blatná na Ostrove Dunajská Streda Trnavský CP CS, PP, SH B, P   , mp, rafg 
5075 František Janík
Námestovo Námestovo Žilinský CP B, P    
7031 František Košický
Kežmarok Kežmarok Prešovský CP MP, PP B, P   rafg, mp 
2036 František Lukáčik Mäso údeniny-potraviny
Leopoldov Hlohovec Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
8103 František Marton
Krompachy Spišská Nová Ves Košický CP PP DU   , mp, rafg 
6063 GARKO s.r.o.
Fiľakovo Lučenec Banskobystrický CP CS, PP B, P   , mp, rafg 
1063L GGH, s. r. o.
Kuchyňa Malacky Bratislavský CP SH B, P    
6131 GROTTO, a.s.
Bartošova Lehôtka Žiar nad Hronom Banskobystrický CP CS, MP, PP, RW B, P   mp, 
7104 GSL - Co, s. r. o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský CP CS, PP B, O, P   , mp, rafg 
6114 Gurman - ZV s. r. o.,
Breziny Zvolen Banskobystrický CP CS, PP DU   , mp, rafg 
7021 GVP, spol. s r.o. Humenné
Humenné Humenné Prešovský CP CP, CS, MP, PP, RW DU   , mp, rafg 
5024 hamsal, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský CP CP, CS, PP A, DU, wU   , mp, mp 
1084 Helena Volnárová
Veľký Biel Senec Bratislavský CP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
635 HO&PE FAMILY, s.r.o.
Poprad Poprad Prešovský CP CS, MP, MSM, PP, RW A, DU   , mp 
621 HÔRKA s.r.o.
Trenčianska Teplá Trenčín Trenčiansky CP CS, MP, PP B, P   mp, rafg 
4035L HSH-V spol. s r. o., farma Dubina
Veľké Zálužie Nitra Nitriansky CP CS, SH B    
70713 HURKA s.r.o.
Prešov Prešov Prešovský CP MM, MP, PP DU   , mp, rafg 
7037 HYDINA SK s. r. o., Rozrábkareň mäsa kopytníkov
Kežmarok Kežmarok Prešovský CP CS B, O, P    
4065 Igor Božik IB mäso
Vozokany Topoľčany Nitriansky CP CS, MM, PP DU   , mp, rafg 
5041 Igor Caletka
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
2025 Ildikó Mikócziová Mäso– hydina Mikóczy
Jelka Galanta Trnavský CP B, P    
2029 Imrich Forró
Váhovce Galanta Trnavský CP PP DU   , mp, rafg 
4012 Ing. Alena Zaťková - Mäsosort
Chotín Komárno Nitriansky CP MM, MP, PP, SH B, P   mp, rafg, st 
6117L Ing. Peter Badiar - BONUM
Budča Zvolen Banskobystrický CP SH B, O    
628 Ing. Peter Ertel Mäsovýroba Koš
Koš Prievidza Trenčiansky CP PP B, P   mp 
8010 Ing. Stanislav Marcinek
Gelnica Gelnica Košický CP CS, MM, PP, SH B, P   , st, mp 
26 ISTERMEAT a.s.
Dunajská Streda Dunajská Streda Trnavský CP CP, CS, MM, MP, PP, SH B, P   , rafg, st, mp 
3092 Jakub Ilavský, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky CP CS, MP, PP, RW A, B, P   mp, rafg 
6101 Ján Drugda
Veľký Krtíš Veľký Krtíš Banskobystrický CP MP, PP DU   rafg,, mp 
7131L Ján Tkáč - AGROGARANT
Hermanovce nad Topľou Vranov nad Topľou Prešovský CP CS, SH B, C, O, P    
3083 Jaroslav Košík
Pruské Ilava Trenčiansky CP CP, MM, MP, PP A, DU   , mp, rafg 
3079 Jaroslav Páleš Mäsiarstvo Zlatý býk
Bojnice Prievidza Trenčiansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
7076 Jaroslav Petruš - Kropet
Veľký Šariš Prešov Prešovský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
613 JINEX, s.r.o.
Žilina Žilina Žilinský CP CS, MP, PP DU   mp, rafg 
5118 Jozef Machciník MAJOVEY
Žilina - Bánová Žilina Žilinský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
620 Juraj Kočiš
Veľký Biel Senec Bratislavský CP PP, SH B, P   mp, rafg 
4055 K&T mäso spol. s r. o.
Tešedíkovo Šaľa Nitriansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
5033 Karol Svetlák
Klin Námestovo Žilinský CP CS DU    
6052 KoMeat, spol. s r. o., Bitúnok Krupina
Krupina Krupina Banskobystrický CP CP, CS, SH B, O    
2 KOMES PLUS, s.r.o.
Rozhanovce Košice-okolie Košický CP MP, MSM, PP A, B, P   mp 
3096 Lacnea Slovakia, s. r. o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky CP CS, MP, PP, RW B, P   , mp, rafg 
3076 Ladislav Borko Mäsiarstvo u Borku
Prievidza Prievidza Trenčiansky CP CS, MP, PP DU   , mp 
7041 Ladislav Kočík
Studenec Levoča Prešovský CP CS, MP, PP, SH B, P   mp, rafg, st 
2031 LAPREMA, s.r.o.
Siladice Hlohovec Trnavský CP CS DU    
8072 LESY SERVIS, s.r.o.
Lesné Michalovce Košický CP CP, CS, PP B, P   , mp 
6051 Ľubomír Lapin
Krupina Krupina Banskobystrický CP PP DU   , mp, rafg 
6115 Ľubomír Václavík - PASMA
Hriňová Detva Banskobystrický CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
215 LUTEUS, s.r.o.
Budča Zvolen Banskobystrický CP CP, CS, GHE B, O, P    
6102 M - NOVOMAX - D s.r.o.
Bušince Veľký Krtíš Banskobystrický CP CS, PP, SH B, C, O, P   mp, rafg, 
4064 M - TEAM, s.r.o.
Jacovce Topoľčany Nitriansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
3061 M. Briestenský - mäsovýroba, s. r. o.,Prístavba mäsovýroby
Prečín Považská Bystrica Trenčiansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
20310 Majster mäsiar, s.r.o.
Hlohovec Hlohovec Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
2061 Mária Vrablicová SANBIT
Holíč Skalica Trnavský CP CP, CS, SH DU    
3094 Marián Janík
Trenčianske Teplice Trenčín Trenčiansky CP CS, PP A, DU   mp, rafg 
614 MAROŠ spol. s r.o.
Trenčín Trenčín Trenčiansky CP CS, MP, MSM, PP, RW B, P   mp, rafg 
4071 MATEJOV s.r.o.
Zlaté Moravce Zlaté Moravce Nitriansky CP CP, PP, SH DU   , mp, rafg, st 
2052 MÄS-COM, a.s., areál RD Častkov
Častkov Senica Trnavský CP CS, SH DU    
7064 Mäso - Tatry s. r. o.
Spišská Teplica Poprad Prešovský CP CS, MM, MP, PP B, P   , mp, rafg 
7074 Mäso - údeniny Pavol Pagurko
Prešov Prešov Prešovský CP CS DU    
5062 MÄSO PARÍŽEK, s.r.o.
Martin Martin Žilinský CP PP DU   , mp, rafg 
8071 Mäso ZEMPLÍN, a.s.
Michalovce Michalovce Košický CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
2013 MÄSOCENTRUM, s.r.o.
Dolný Štál Dunajská Streda Trnavský CP PP, SH DU   , mp, rafg 
615 Mäsokombinát NORD SVIT, s. r. o.
Svit Poprad Prešovský CP CS, PP B, O, P   , mp 
30712 MäsoPonitrie s.r.o.
Lehota pod Vtáčnikom Prievidza Trenčiansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
5022 MäsoRaj, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
7061 MÄSOVÝROBA DONČÁK, s. r. o.
Kravany Poprad Prešovský CP CS, MM, MP, PP B, P   , mp, rafg 
66 Mäsovýroba Kopčany s. r. o.
Kopčany Skalica Trnavský CP MP, PP, RW B, P   mp, rafg 
622 Mäsovýroba Krajčík, s.r.o.
Veľké Ripňany Topoľčany Nitriansky CP CS, MM, MP, PP DU   , mp, rafg 
5064 Mäsovýroba s.r.o.
Sklabiňa Martin Žilinský CP CS, PP B, P   , mp, rafg 
7063 MÄSOVÝROBA ŠTEFAN KNIŽKA s.r.o.
Hranovnica Poprad Prešovský CP MM, MP, PP DU   , mp, rafg 
4059 Mäsovýroba VEPI, s. r. o.
Šaľa Šaľa Nitriansky CP CS, PP, RW DU   , mp, rafg 
6061 MECOM GROUP s.r.o.
Lučenec Lučenec Banskobystrický CP CS, MP, PP, SH B, P   mp 
5032 MESCOM, s.r.o.
Oravská Poruba - Zábrež Dolný Kubín Žilinský CP CS, PP, SH B, O, P   , st 
2023 MH-GROUP, s.r.o.
Malá Mača Galanta Trnavský CP CS, SH B    
1051 Michal Raninec - MIRAN
Bratislava Bratislava 5 Bratislavský CP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
4053 MIK, s.r.o.
Šaľa Šaľa Nitriansky CP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
5055 MIKONMIKULÁŠ, s. r. o.
Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš Žilinský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
6081 Mikuláš Čupka - M.K.M. mäso REVÚCA
Revúca Revúca Banskobystrický CP PP DU   , mp 
6011 Milan Lapin
Medzibrod Banská Bystrica Banskobystrický CP CP, CS, GHE, PP, SH B, C, O, P   , mp, rafg 
6111 Milan Lapin
Dobrá Niva Zvolen Banskobystrický CP MP, PP, SH B, O, P   , mp, st 
4041 MIRAN s.r.o.
Šurany Nové Zámky Nitriansky CP SH P    
7032 MIROND, spol. s r.o. Kežmarok
Kežmarok Kežmarok Prešovský CP CP, CS, MP, PP, SH B, P   mp, rafg 
4066 Miroslav Humaj - MÄSO - VÝROBA

Továrniky Topoľčany Nitriansky CP CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
5076 Miroslav Kubica MÄSO-UDENINY, Bitúnok, mäsová výroba
Zákamenné Námestovo Žilinský CP CS, PP, SH B, O   , mp, rafg, st 
266 Miroslav Paldauf - NOVUM TRADE
Diviaky nad Nitricou Prievidza Trenčiansky CP CP, CS, PP DU   , mp, , rafg 
3078 Miroslav Vrban - TEMPO
Nitrianske Rudno Prievidza Trenčiansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
1020 MUDr.Anton Orbán
Bratislava Bratislava 2 Bratislavský CP CS, GHE, MP, PP, RW DU   , mp, rafg 
4056 MVDr. Hana Konkoľová
Kežmarok Kežmarok Prešovský CP CS DU    
4033L Národné poľnohospodárske a potravinárske centrum
Lužianky Nitra Nitriansky CP CS, SH B, C, fG, O, P    
7071 Noema, s.r.o.
Lemešany Prešov Prešovský CP CS, MM, MP DU    
7070 OB mäsovýroba, s.r.o.
Lemešany Prešov Prešovský CP CS, PP DU   , mp 
2050 Ondrej Rybanský
Prietrž Senica Trnavský CP CS DU    
70714L Ovčia farma Proč, s.r.o.-Bitúnok a rozrábka dvor Podhorany
Podhorany Prešov Prešovský CP SH B, O, P    
8053 Pal Group s. r. o.
Košice Košice Košický CP CS B, O, P    
5078 Pavol Bartoš, Bitúnok, mäsová výroba
Lokca Námestovo Žilinský CP CS, PP, SH DU   , st, mp, rafg 
1083 Pavol Šišolák
Gajary Malacky Bratislavský CP PP, SH B, P   , mp, rafg 
8061L PD Klatov, a.s.
Nižný Klátov Košice-okolie Košický CP CS, SH B, O    
4044 Peter Bernáth - mäso, údeniny

Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky CP CS, PP DU    
5102 Peter Jendrášek
Trstená Tvrdošín Žilinský CP CS, MP, PP DU   , mp, rafg 
3011 Peter Križan - MÄSKO
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky CP CS, PP A, DU   , mp, rafg 
2027 Peter Moťovský - Mäso MO-PO
Topoľnica Galanta Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
5063 Peter Paleček Predaj mäsa,mäsových výrobkov a potravín
Martin Martin Žilinský CP CS DU    
2042 Peter Varga - P + E
Piešťany Piešťany Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
2078 Peter Vaško
Brestovany Trnava Trnavský CP CS B, P    
7102 POĽANA - podielnícke družstvo Jarabina, Mäsiarstvo Jarabina
Jarabina Stará Ľubovňa Prešovský CP PP, SH DU   , mp, rafg, st 
237 POLKAP s.r.o.
Polom Námestovo Žilinský CP CP, CS A, P    
8102 Poľnohospodárske družstvo "Čingov" Smižany
Spišské Tomášovce Spišská Nová Ves Košický CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg, st 
5061 Poľnohospodárske družstvo "SNP" so sídlom v Sklabini, okres Martin
Sklabiňa Martin Žilinský CP PP DU   , mp, rafg 
3022 Poľnohospodárske družstvo Bolešov
Bolešov Ilava Trenčiansky CP SH B, P    
3044L Poľnohospodárske družstvo Bošáca, Bitúnok
Bošáca Nové Mesto n.Váhom Trenčiansky CP CS, SH B, P    
7077 Poľnohospodárske družstvo Branisko v Širokom
Hrabkov Prešov Prešovský CP CP, CS, PP B, C, O, P   , mp, rafg 
3024L Poľnohospodárske družstvo Dubnica nad Váhom
Dubnica nad Váhom Ilava Trenčiansky CP CS B, P    
2035 Poľnohospodárske družstvo Hlohovec
Hlohovec Hlohovec Trnavský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
2041 Poľnohospodárske družstvo Chtelnica
Chtelnica Piešťany Trnavský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
5052 Poľnohospodárske družstvo Lisková - Sliače, družstvo
Lisková Ružomberok Žilinský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
7067L Poľnohospodárske družstvo Mlynica
Mlynica Poprad Prešovský CP SH B    
2058 Poľnohospodárske družstvo Senica
Senica - Čáčov Senica Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
5101 Poľnohospodárske družstvo Trsteník
Trstená Tvrdošín Žilinský CP CS, PP, SH B, O, P   , st 
2019L Poľnohospodárske družstvo vo Veľkom Blahove, stredisko mäsovýroby Orechová Potôň

Orechová Potôň Dunajská Streda Trnavský CP SH P    
2043 Poľnohospodárske družstvo Vrbové, družstvo
Vrbové Piešťany Trnavský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
7068L Poľnohospodárske podielnické družstvo Liptovská Teplička
Liptovská Teplička Poprad Prešovský CP SH B, O    
8062L Poľnohospodárske výrobno-obchodné družstvo Mokrance
Mokrance Košice-okolie Košický CP CS, SH B, P    
6116 POZANA MÄSO, s.r.o.
Budča Zvolen Banskobystrický CP CP, CS, RW DU    
6118L PRI TROCH KAMEŇOCH, družstvo rozrábkareň
Dubové Zvolen Banskobystrický CP CS B    
3081 Púchovský mäsový priemysel a.s.Púchov
Púchov Púchov Trenčiansky CP CS, MP, PP A, B, C, O, P, S   mp, rafg 
4034L REFKA, s.r.o., bitúnok Mojmírovce
Mojmírovce Nitra Nitriansky CP CS, SH B, P    
2071 Róbert Gašparík - mäsovýroba s.r.o.
Trnava Trnava Trnavský CP CS, PP A, B, C, O, P, S   mp 
3010 Róbert Šiko - Mäso-údeniny
Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Trenčiansky CP CP, CS, PP DU   , mp, rafg 
3084L Rozrábka mäsa kopytníkov, PÚCHOVSKÝ GAZDA s.r.o.
Púchov Púchov Trenčiansky CP CS B, P    
3063L SHR Mária Šlapková, Malokapacitný bitúnok, farma Jasenica
Považská Bystrica Považská Bystrica Trenčiansky CP CS, SH B    
5054 Silvia Jánošíková - RUDOLF JÁNOŠÍK MÄSOPRODUKT
Ružomberok Ružomberok Žilinský CP PP DU   , mp, rafg 
5026 SK-03, s.r.o.
Čadca Čadca Žilinský CP CP, CS, PP, RW B, P   , mp, rafg 
2056 Slovak Forest Services s.r.o.
Plavecký Peter Senica Trnavský CP CP, CS, GHE B, C, O, P    
5114 SOBČIAK, spol. s r. o.
Žilina - Závodie Žilina Žilinský CP CS, PP DU   , mp 
7013 SOROKA s. r. o.
Beloveža - Hažlín Bardejov Prešovský CP CS B, P    
8101 Stanica výkrmnosti a jatočnej hodnoty ošípaných, s.r.o.
Spišské Vlachy Spišská Nová Ves Košický CP CS, SH DU    
5035 Stanislav Šturek
Oravská Polohora Dolný Kubín Žilinský CP CS, PP B, O, P   , mp, rafg 
8021L Supermarket Cassovar s. r. o.
Košice Košice Košický CP DU    
3031 SVAMAN spol. s r.o.
Myjava Myjava Trenčiansky CP CS, PP, SH B, P, S   rafg, bl, st 
6043L Svojpomocné družstvo jednotlivo hospodáriacich roľníkov v Hriňovej, bitúnok, rozrábkareň, Hriňová - Zánemecká
Hriňová - Zánemecká Detva Banskobystrický CP CS, SH B    
7072 ŠAGÁT, spol.s r.o.
Malý Šariš Prešov Prešovský CP CS, PP DU   mp, rafg 
20110L Štefan Bartalos Mäsna u Bartalosa
Sap Dunajská Streda Trnavský CP SH C, O, P    
3074 T.S.K. spol. s r.o.
Osľany Prievidza Trenčiansky CP B, P    
2072 TAPOS, Trnavská poľnohospodárska spoločnosť, s.r.o., bitúnok Blanka
Košolná Trnava Trnavský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg 
618 TAURIS, a.s.
Rimavská Sobota Rimavská Sobota Banskobystrický CP CS, PP, RW DU   mp 
2016 TERMÉK, s.r.o.
Šamorín Dunajská Streda Trnavský CP CS, PP, SH B, O, P   , mp, rafg 
4043 Tibor Kovács - K & K mäso
Nová Vieska Nové Zámky Nitriansky CP CS, PP DU   , mp, rafg 
5025L TIMEA, s.r.o.
Olešná Čadca Žilinský CP SH B, O, P    
7101 Trade Corporation s.r.o.
Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa Prešovský CP CS, PP, SH DU   , mp, rafg, st 
616 V.M.MARLEX, s.r.o.
Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto Žilinský CP CS, PP, RW DU   , mp, rafg 
5117 Viera Furmánková - FUROND
Rajec Žilina Žilinský CP CS DU    
68 VIJOFEL plus s. r. o.
Bartošovce Bardejov Prešovský CP CS, MP, PP, SH B, O, P   , mp 
3077 VJARSPOL, s.r.o.
Nitrianske Pravno Prievidza Trenčiansky CP PP, SH DU   , mp, rafg 
6021 Vladimír Stračina MÄSIAR - ÚDENÁR
Banská Belá Banská Štiavnica Banskobystrický CP CP, CS, GHE, PP DU   mp, rafg 
2054 Vojtech Ondrovič - HEVRON VO
Senica Senica Trnavský CP CS, PP DU   , mp, rafg 
5053 Výrobňa mäsových výrobkov - združenie
Liptovská Lúžna Ružomberok Žilinský CP PP DU   , mp, rafg 
7062 Zuzana Debreová
Svit Poprad Prešovský CP SH B    
5103 ŽIAREC, poľnohospodárske družstvo
Tvrdošín Tvrdošín Žilinský CP CS, PP, SH B, C, O   , st 

počet prevádzkarní : (209)


Vysvetlivky-  Kategórie, Pridružené činnosti / Category, Associated activities
  CC Zberné stredisko / Collection centre
  CCC Osobitne povolené zberné strediská a garbiarne / Specifically authorised collection centres and tanneries
  CP Rozrábkareň / Cutting plant
  CS Chladiarenský (mraziarenský) sklad / Cold store
  EPC Triediareň vajec / Egg packing centre
  FFPH Prevádzkareň pre čerstvé produkty rybolovu / Fresh fishery products plant
  GHE Prevádzkareň na manipuláciu so zverou / Game handling establishment
  LEP Prevádzkareň na tekuté vajcia / Liquid egg plant
  MM Prevádzkareň na mleté mäso / minced meat establishment
  MP Prevádzkareň na mäsové prípravky / meat preparation establishment
  MSM Prevádzkareň na mechanicky separované mäso / Mechanically separated meat establishment
  PP Spracovateľská prevádzkareň / Processing plant
  RW Prebaľovacia prevádzkareň / Re-wrapping establishment
  SH Bitúnok / Slaughterhouse
  WM Veľkoobchodný trh / Wolesale market

Vysvetlivky -  Živočíšne druhy / Species
  A Hydina / Poultry
  ALL Všetky druhy / All species
  B Hovädzí dobytok / Bovine
  C Kozy / Caprine
  DU Domáci kopytníci / Domestic ungulates
  fG Suchozemské cicavce z farmových chovov, iné ako domáce kopytníky / Farmed land mammals other than domestic ungulates
  FP Produkty rybolovu / Fishery products
  G Zver / Game
  L Zajacovité / Lagomorphs
  O Ovce / Ovine
  P Ošípané / Porcine
  R Bežce / Ratite
  S Nepárnokopytníky / Solipeds
  sn Slimáky / Snails
  wA Voľne žijúca pernatá zver / Wild birds
  wG Voľne žijúce suchozemské cicavce, iné ako voľne žijúce kopytníky a voľne žijúce zajacovité / Wild land mammals other than wild ungulates and wild lagomorphs
  wL Voľne žijúce zajacovité / Wild lagomorphs
  wU Voľne žijúce kopytníky / Wild ungulates

Poznámky  /Remarks
  bl Produkty z krvi / Blood products
  fl Žabacie stehienka / Frogs´legs
  M Mliečne výrobky / Milk products
  mp Mäsové výrobky / Meat products
  pap Mäsové výťažky a všetky sušené produkty získané z mäsa / Meat extracts and any powdered products derived from meat
  rafg Škvarené živočíšne tuky a oškvarky / Rendered animal fats and greaves
  st Ošetrené žalúdky, mechúre a črevá / Treated stomachs, bladders and intestines
  Vv Vaječné výrobky / Egg products